מרקם ענוג של טקסטים

אחרי שני אלבומים מוצלחים ומוערכים, משחרר היוצר והזמר רועי דהן את אלבומו השלישי – Through The Woods. האלבום, המונה עשר שירים פרי עטו של דהן, כולל שיתופי פעולה של דהן עם מפיקים מוסיקליים מוכשרים דוגמת רועי אביטל, פטריק סבג, אסף טוביה ורועי ווצ'ינסקי.

הוא כולל שירי פולק רוק בניחוח בריטי-אמריקאי (ללא נקודות חותם ישראליות, ולא צריך, כי דהן אווה ומצליח להביא את חו"ל לישראל, וכל זאת ביצירה מקורית פרי מוחו ה"קדחתני") דוגמת Long Line  ו-Summer, בלדות זועקות כ-Boat Outside The River , Through The Woods ו-All Going Down , השפעות מעט פסיכודליות בשירים כ-Guardian Angel  ו- Fairy Tales ומנת צ'ילאאוט רכה כמו ב-Wooden Floor .

בקולו המחוספס, מצליח דהן להכתיב לנו את משנתו האינדיבידואלית ולהגיש לנו על מגש של כסף את השפעות המוסיקליות הרבגוניות בתוך מרקם ענוג של טקסטים וצלילים המביאים סאונד אחר שהאוזן הישראלית לא רגילה לו ביום יום, סאונד מיוחד ומקורי שבהמשך לשני אלבומיו הקודמים, מוכיח כי דהן הולך בדרכו שלו עם האמת המוסיקלית שלו ומי אנחנו שלא נהנה מכך?

ייתכן מצב והאלבום יהיה קשה לכם לעיכול בהאזנה ראשונה, אולם בהאזנה שניה ושלישית – אתם לא תוכלו להפסיק להאזין לו שוב ושוב.

מופע השקה לאלבומו החדש של דהן יערך מחר, יום שלישי ה-12\6  בבארבי והוא יארח את ערן צור

האזינו: פלג ואלון מארחים את אלעד תבורי – "סיפור שעבר"

פלג ואלון (אביחי פלג, אלון פוגל) מארחים את הזמיר הצעיר ממשפחת תבורי (שאין צורך להציג) – אלעד תבורי לבלדת פופ חורפית ועטופה בעיבוד והפקה מוסיקלית מושקעים של פלג ואלון שמעלה את התהיות: הייתכן שישנה נוסחה מחודשת ועתידית לפופ הישראלי? אם כן, אנו מוכנים להתמכר.

https://www.youtube.com/watch?v=Rk5AoavksXI

2 הערות

להשאיר תגובה