בואו לבלות בירושלים

מלונות איביס ירושלים השייכים לרשת מלונות Accor אחת הרשתות הגדולות בעולם המונה מעל 5,000 בתי מלון ברחבי העולם תחת 36 מותגים שונים, הכריזו על מחירי חורף אטרקטיביים ונגישים במיוחד לקהל הישראלי המחפש נופש ארבני בלב הפועם של עיר הבירה. בירושלים קיימים שני מלונות ibis האחד  ibisירושלים מרכז העיר והשני ibis styles, שניהם נמצאים ממש 'היכן שכל האקשן קורה' – מרכז העיר במיקום הטוב ביותר שקיים. מלונות איביס מהווים בסיס אידיאלי לסיורים וביקורים בכל האטרקציות וכל מה שיש לירושלים להציע, ואף מוציאים סיורים מודרכים לזוגות ומשפחות לצאת יחדיו להרפתקה של חופשה. המלונות ממוקמים סמוך לכיכר ציון ורחוב יפו, מרחק של דקות הליכה בודדות מהעיר העתיקה ושער יפו, שוק מחנה יהודה, נחלת שבעה, גלריות, קולינריה, מרכזי קניות, פאבים וחיי לילה, מוזיאונים ועוד שלל אטרקציות!

double bedroom

המלונות מציעים מגוון סיורים היוצאים בימים חמישי, שישי ושבת בהרשמה מראש. מספר המקומות מוגבל:

באנו חושך לגרוש – סיור ערב קסום לגגות ובתי היהודים שעל השוק, כולל מעבר בכותל המערבי דרך הרובע היהודי, שמיעת סיפור המכבים וצפייה בחנוכיות בחלונות הבתים – מחזה מרהיב ומלא אור. הסיור ממשיך גם לכיכר החורבה, קבר דוד בהר ציון, החנוכייה הגדולה, שכונת ממילא המוארת ומשם אל גן התקומה בה תצפית לעבר משכנות שאננים וימין משה. 

השכונה שעברה "תיקון"– הסיור בלב שכונת נחלאות  מספר על ה"נס" שהתרחש בשכונה הציורית, השקטה והמיוחדת הזו. בהמשך, ימשיך הסיור בעקבות הגבאי הקורא לסליחות מ"בוסתן ספרדי" של יצחק נבון,  יכירו את הצדיק הירושלמי אריה לוין ואת גן התות של יוסי בנאי. 

שוק מחנה יהודה – ביקור בשוק הכי ססגוני, טעים ומגוון בארץ כמובן עם טעימות מהשוק. הסיור יתחקה אחרי משפחת בנאי וסיפורי סוראמללו.

שבת בבוקר יום יפה – סיור באווירה הקסומה והייחודית בשבת בבוקר, יציאה מהמלון אל העיר העתיקה, קבר דוד, בית כנסת הרמב"ן, בית כנסת החורבה, כיכר בתי מחסה ועד לכותל המערבי. בחזור הסיור יעבור דרך השוק הססגוני של הרובע הנוצרי, ביקור בגלריית הקרמיקה הארמנית ויציאה מהשער החדש. 

מלון איביס ירושלים מרכז העיר: כולל 124 חדרי אירוח מאובזרים. המלון מעוצב ברמה בינלאומית ובסטנדרטים גבוהים, וזהה ליתר מלונות  ibis בעולם. העיצוב הינו צעיר, קליל ואורבני, ריהוט מחומרים טבעיים ובצבעים חמים ( עץ ואדום), חדרי המלון אטומים לרעש ובנויים על פי האיכויות והסטנדרטים של רשת ACCOR ומותגי ibis העולמיים. בכל חדר מיטה עם המזרן הייחודי Sweet BedTM by ibis מבית היוצר של מותג  ibis העולמי, אותו ניתן לרכוש באופן פרטי. 

מלון  :ibis stylesשוכן בבניין היסטורי ומכיל 104 חדרי אירוח שונים בהם חדרי אירוח סטנדרטיים וחדרי משפחה, מיני סוויטות וחדרים עם מרפסות. המלון מעוצב בצורה ייחודית המושפעת מאווירת האזור בו הוא נמצא, שוק מחנה יהודה. השטחים הציבוריים וגם חדרי המלון מעוצבים כהומאז' לשוק של ירושלים, על הפירות והירקות הצבעוניים והצבעים המרכיבים את שוק מחנה יהודה עם מגוון איורים בהשראת משרד האדריכלים אריה דבילנסקי, המכניסים את האורחים אל אווירת השוק הייחודית לעיצוב המלון. רמת העיצוב הינו ברמה בינלאומית ובסטנדרטים גבוהים, כך לדוגמה, חדרי המלונות אטומים לרעש ובנויים על פי האיכויות והסטנדרטים של רשת ACCOR ומותגי ibis העולמיים. בהמשך לרעיון המרכזי של המלון, כל חדר מעוצב כמרחב מגורים בפני עצמו בו ניתן לנוח, להירגע או לעבוד. המלון מתאים באופן מושלם למשפחות עם ילדים. בקומה ה–8 של המלון נהנים האורחים מארוחת בוקר עם נוף פנורמי מרהיב לירושלים. 

מלונות ibis הינם המותג המוביל ברשת Accor הבינלאומית , מחמירים במיוחד ועומדים בתקני התו הירוק. במלונות  מקפידים על חיטוי והיגיינה בצורה יוצאת דופן. החדרים עוברים חיטוי נוסף כדי לעמוד בתקנים של רשת ACCOR הבינלאומית, הקפדה על חיטוי כל המוצרים והחפצים שהאורח מרבה לגעת בהם. בהתאם להנחיות משרד הבריאות, במרחבים הציבוריים האורחים נדרשים לעטות מסכות פנים וברחבי המלון פוזרו עמדות חיטוי בכל פינה. העובדים כולם עוטים מסיכות, מחויבים בשטיפת ידיים, החלפת כפפות בניקיון כל חדר וחדר, המגבות המלוכלכות עוברות ישר לשקית סגורה, והכל בהתייעצויות עם רשויות גלובליות ומקומיות, זאת על מנת להבטיח לעמוד בנהלי הניקיון וההיגיינה המחמירים.

לפרטים והזמנות   *9709  או  www.ibis.co.il

 

תגובות

להשאיר תגובה