״באתי לעבוד״

שלום אגם חזן! ספרי לנו קצת על עצמך,  מאיפה את, בת כמה את ועוד כמה פרטים מעניינים..

שלום אז אני אגם חזן מאשקלון בת 15, תלמידת כיתה י' ואחת משלישיה כן כן נולדנו באותו היום ויש לי עוד אח קטן בן 8. אני רוקדת מגיל 5  בבית ספר לריקוד של הוריי.אבא ואימא שלי הם מורים לריקוד וככה השתלבתי מאז שהייתי קטנה במסגרת הזאת של הריקודים, דבר שבדיעבד תרם לי רבות לעיסוק שלי במוזיקה. מבחינתי, מוזיקה וריקוד הולכים יד ביד. המוזיקה כל הזמן סבבה סביבי מהבית עד שגיליתי את היכולת והאהבה לזה.

 הוצאת שיר חדש ״ראש בראש״ איך הולך איתו? איזה תגובות את מקבלת עליו?

אז הוצאתי את השיר לפני שבוע וחצי וכבר יש מעל 90,000 אלף צפיות. אני מקבלת המון תגובות טובות ומפרגנות וזה הכוח שלי להמשיך  ולדחוף הלאה ולהוציא עוד שירים. גם משדרים את הקליפ בערוצי הטלוויזיה ואת השיר ברדיו, אז בכלל אני מרגישה ברת מזל ומאוד שמחה.

על מה מדבר השיר?

השיר עצמו נולד  כשיר אהבה, אבל לאחר שקראתי את הטקסט ביקשתי מהצוות שלי שהשיר וגם הקליפ לא יהיה סתם סיפור אהבה אלא עלי ועל הביטחון העצמי שלי ועל ההתלבטויות שייחודיות לגיל שלי ובעצם כל מי שגדל על ברכי המדיה החברתית שנוגעת לכל הדור של היום ומביאה איתה שאלות, תהיות ומוציאה הרבה שדים החוצה..

הוצאת עוד שירים לפני.. 

הוצאתי עוד שני שירים. השיר הראשון "מתחילה מהתחלה" והשיר השני "שאלות קשות" ועכשיו את "ראש בראש". אני מרגישה שאני מדייקת את עצמי ואת הסגנון המוזיקלי שלי משיר לשיר. אני עוברת דרך.

מה התכניות העתידיות שלך במוסיקה להמשך?

להמשיך להוציא עוד שירים כמובן,  להופיע על במות  גדולות ולשלב את ההופעות יחד עם הריקוד שאני מאוד אוהבת.. עכשיו אני עובדת על כתיבת שירים בעצמי שזה אתגר לא פשוט אבל מוכנה לעבוד קשה כדי להצליח בתעשייה הזאת.

מלבד מוסיקה, מה את עוד עושה בחיים?

אני קוראת המון ספרים, ממש תולעת ספרים! לומדת שפות, אני רוקדת פעמיים בשבוע ,מדריכה בסטודיו של ההורים שלי מעבירה שיעורי מחול ומשלבת גם פיתוח קול פעם בשבוע. אני עושה ליביים של שירה בטיק טוק  וכבר יש לי צופים קבועים שאוהבים את השירים שלי, אני צוברת קהל וגם מגיעה כמובן לאולפנים לסשנים הקלטות וכו׳״.

ההורים בעד שתכניסי לתעשיית המוסיקה?

כן ההורים שלי מגיל מאוד צעיר תומכים בי ועוזרים לי וגם דורשים מני להשקיע בפיתוח קול.אני  גם מנגנת בגיטרה ופסנתר שזה עוזר מאוד. הם גם תומכים ומובילים אותי  להתייחס לזה ברצינות רבה הם מאוד מאמינים בי ואני לא מתכוונת לעצור. התמדה זה שם המשחק ורק כך אוכל להצליח להגשים את החלום שלי.

 תעשיית המוסיקה היא מאוד קשה, איך את הולכת להתמודד עם האתגר של להתברג בתוכה?

אני באתי לעבוד. אני מחפשת חומרים כל הזמן הולכת לאולפנים עם כותבים בתעשייה, מעלה תכנים כל הזמן לטיק טוק ולאינסטגרם עושה לייבים משקיעה בקליפים בשירים עצמם ובהפקות. יש לי  ניהול של עידו נמר האלוף שהוא גם המפיק המוסיקלי שלי ומעל הכל אני מאמינה בעצמי ולא חוששת לעבוד קשה ולהתקדם.

עם מי היית רוצה לעשות דואט?

וואו יש המון זמרים שהייתי רוצה לעשות איתם דואט אבל אושר כהן ביניהם לגמרי!

איפה את רואה את עצמך בעוד חמש שנים?

עוד 5 שנים אני רואה את עצמי על הבמות הכי גדולות שאפשר רואה את עצמי ממשיכה  ליצור את השירים שלי להיות  שותפה בלחן ובמילים שיש לזה ערך משמעותי בשביל זמרים.

צילום: מיה אמדו
צילום: מיה אמדו

תגובות

להשאיר תגובה