16 שנים אחרי שהתפרקו החליטו חברי להקת הבנים 'היי פייב' שעם ישראל בשל לאיחודם מחדש ולכל המעריצות מנייטיז כן, הם ירקדו עם אותם בגדים – רק לא בטוח שהם יעלו עליהם.

יש הרבה דרכים להתמודד עם משבר גיל העמידה: לחצות את ההימלאיה, ללכת למטפל או פשוט לחזור מחדש ללהקת הבנים שהקמת לפני עשרים שנה. לקהת הבנים (המיתולוגית?) 'היי פייב' מתאחדת למופע משותף ולכל הבנות ששלחו מכתבים והגירו דמעות בניינטיז, עת דרך כוכבם של להקת הבנים עכשיו הם יכולים גם קצת להרגיש 'נערות רוק' ולשחזר את הימים הפרועים כדי להבין כמה מטופש זה להיות נערה מתבגרת. חמשת חברי הלהקה החליטו שעם ישראל בשל לאיחודם: איתי שר מצמד המפיקים של האירוע (לצד טל גאלו) סיפר בפתח מסיבת העיתונאים "אנחנו מאוד מתרגשים כי זאת הולכת להיות הופעה 20 שנים לאחר שהוקמה הלהקה וזאת תהיה הופעה מאוד מושקעת ובמה בהפקה בינלאומית". "בטח שיש חששות" מספר אמיר פיי גוטמן חבר הלהקה "היו גם כל הזמן הדלפות בעניין ואני יודע שזה חלק מהעניין .אני מקווה שבעוד כמה ימים נודיע לכם שכל הכרטיסים נמכרו". מייקל הרפז שהגיע מניו יורק לטובת האיחוד מספר על הרגעים של המפגש המשותף אחרי כל כך הרבה שנים "זה היה כאילו רק אתמול נפרדנו. לא היה צריך הרבה לעשות כדי להתחבר מחדש ושוב להיות צוות". "לי אישית זה מרגיש כאילו לא קרה כלום מאז  1996 כולנו כמו משפחה אחת"  מספר במסיבת העיתונאים אייל דסאו "לקח חמש –שש שנים מאז שזה עלה עד שהאיחוד הצליח" אומר גוטמן "הרגשנו שצריך להגיע הרגע המסוים והאנשים המסוימים שיאמינו בנו כדי שהדבר הזה יקרה". "בניגוד לשמועות שרצו" אומר גוטמן "אנחנו לא יודעים להתאחד מעבר לאירוע שיתקיים באפריל". וכל אלו שתהו אז כן במופע חברי הלהקה ירביצו ריקודים "אתם יכולים להרגע ניידות של שח"ל יחכו מחוץ לאולם" מתבדח גוטמן

במופע שצפוי להתקיים בתשיעי לאפריל צפויים חברי הלהקה לשיר שירים מוכרים ואולי שיר אחד או שניים חדשים "אני לא חושב שמישהו בא לשמוע שירים חדשים" אומר דסאו "המטרה שלנו היא להגיע עם אותם בגדים לא בטוח שבאותה מידה כי אנחנו חוזרים לאותה נקודת זמן".

בראיון איתו מספר דסאו "שזה אינו אירוע רק בקטע של גימיק ורצון מסחרי נטו". "זה לא בשביל הכסף" אומר דסאו "אנחנו אנשים גדולים וכל אחד עשה עם החיים שלו משהו. וזה מאוד אחרת כאשר היינו בני עשרים ועניין הפרסום מאוד חשוב". דסאו יזם היי טק ובעל משפחה "זה לא החיים הרגילים שלי אני מצוי בקשר עם בני נוער ודברים שבאים לעשות טוב בעולם אני אפילו מלמד בבית הספר של הבת שלי". דסאו מוסיף "שעשר שנים מחזרים אחרינו כדי לחזור מחדש ואנחנו פשוט לא רצינו". איך בנות הזוג קבלו את זה ? "זה מאוד אינדיבידואלי. יש תמיכה מאוד גדולה רק צריך לזכור שגם עליהן זה מאוד משפיע. גם הילדים שלנו יודעים בדיוק מה עשינו ואנחנו לא מתביישים בכך והם ממשיכים אותנו אותנו בצורה כזאת או אחרת".

להקת 'היי פייב' הוקמה בשנת 1996 והחזיקה מעמד ארבע שנים כשבמהלכן הוציאה חמישה אלבומים בניהם את הלהיטים 'כולם רוקדים עכשיו' ו 'יום מעונן'.

22 הערות

להשאיר תגובה