הכירו את תומר רז בן ה-36 : מוסיקאי וואקליסט שכותב ומלחין מגיל צעיר. בסטייל המוזיקלי שלו, תומר מביא עמו פיוז’ן של סגנונות; החל מבסיס האם שלו – פופ אשר ממנו הוא שואב את רוב השראותיו, וכלה במוזיקה ערבית, לטינית, אר אנד בי, סול ועוד.

בחודשים האחרונים תומר החל לחרוך את הרשת עם סרטוני משאפים שלו, שצברו עד כה מאות אלפי צפיות וגרמו להתעניינות אדירה בשטח ובתקשורת בזמר עם האוזן המוזיקלית המשובחת והקול המשגע.

בימים אלה יצא לאוויר העולם סינגל הבכורה שלו – “קרוב ללב” מתוך אלבום בכורה שבדרך.

תומר, מתי המוסיקה נגעה בך לראשונה?

“אני לא חושב שאני יכול להצביע על גיל מדויק, מאז שאני זוכר את עצמי מוזיקה הייתה חלק גדול ממני ומגיל קטן אני זוכר שהייתי מנסה לכתוב שירים ומקליט את עצמי בקלטות שר”.

מתי ‘גילית’ את את הכישרון שלך ?

“בגיל 15 שהצטרפתי ללהקת נוער שנקראת “להקת שיר” גיליתי שזה מה שאני רוצה לעשות בחיים ועם כל הקלישאות הרגשתי שזה הייעוד שלי – לשמח אנשים”.

מדוע שיר בכורה דווקא בגיל 36? יש שיגידו שזה גיל די מאוחר להתחיל, לא?

“זה לא שלא ניסיתי, חלק מהדרך שלי כמוסיקאי בין היתר זה גם ניסיונות וכישלונות כדי לנסות להראות מי אתה, טיימינג זה פקטור חשוב וכנראה שהייתי צריך את כל הזמן כדי להבין קודם כל מי אני בתור מוסיקאי מכיוון שגדלתי בבית על המון סיגננות מוסיקליים שאהבתי והתחברתי אליהם”.

מה הסוד לדעתך ‘לשבור’ את הרשת ולייצר ויראליות?

“קודם כל זה לבלוט ולעשות משהו שונה מאחרים. להביא את הייחודיות שבך לרשת וכל הזמן להוציא דברים לשטח בעקביות”.

ספר על סינגל הבכורה שלך ‘קרוב ללב’

“את “קרוב ללב” כתבתי במקסיקו כשהייתי על חוף בודד, הרגשתי שרציתי להגיד תודה על הכל, והיה שם רגע של התחברות לאנרגיה ולטבע אז פשוט התחלתי לכתוב ומשם החל השיר וכל האלבום בעצם כי זה השפיע על ההמשך ונתן לי מוטיבציה להמשיך לכתוב בעיקר שירים אופטימיים ושמחים כי זה מי שאני וככה אני חי ורואה דברים, מנסה להביא עוד צבעים למוזיקה שלנו”.

אתה אדם רומנטי?

“מאוד”.

מתי צפוי לצאת EP הבכורה ומה מתוכנן להיות בו?

“בעזרת ה’ בחצי שנה הקרובה הוא יראה אור ויהיו בו שירים בסגנונות שונים, בעיקר פופ עם נגיעות אוריינטליות, שאחראיים עליהם n.g studios,ומקווה מאוד שתאהבו”.

האם אתה מופיע בימים אלה והיכן?

“מופיע הרבה בארץ ובחו”ל באירועים ובכל מיני הפקות שונות, זה פשוט כיף לראות את הקהל מגיב ומעריך את מה שאתה עושה.
כמו כן בימים אלה אני עובד על מופע עם חומרים מקוריים משלי שצפוי לעלות בחודשים הבאים. אפשר לעקוב ולהתעדכן בדף הפייסבוק והיוטיוב שלי”.

תגובות

להשאיר תגובה