במופע הסטנדאפ שלו גיורא זינגר מספר לכם איך זה להיות ישראלי שנולד בארץ למשפחה רוסית (על שלל האמונות הטפלות המוזרות והאוכל המאתגר). על הדרך הוא יגרום לכם לתהות שוב האם אתם מרוצים מהזוגיות שלכם, יזכיר לכם למה יצאתם לפרויקט תגלית בצבא ויגרום להורים שביניכם להודות שילדים זה לא קל..

גיורא, הסטנדאפיסט עם השם יוצא הדופן, כובש את הבמה עם מופע סופר אנרגטי מלא בחוש הומור, חדות וכריזמה ומוכיח שלא חייבים לרדת נמוך כדי להצחיק עם סטנדאפ איכותי. בשנה האחרונה הוא הפך מסוד השמור ליודעי דבר, לסטנדאפיסט מוכר עם סרטון שעבר את קו מליון הצפיות, מופע שממלא אולמות עד אפס מקום ברחבי הארץ וכתבות בעיתונים המובילים (“ידיעות אחרונות”, “טיים אאוט”).

לצד מופע היחיד שלו, גיורא הוא אחד מחברי “בערך”, לצד יוסי גבני ועומר בורשטיין. השלושה יוצרים מערכונים סאטיריים שזכו למאות אלפי צפיות (“מאחורי הקלעים של דאעש”, “אם אנשים היו כנים”) ומריצים מופע מצליח.

“הקומיניסט” הוא מופע סטנדאפ שיגרום לכם לצחוק, להסתכל במראה ולהבין שאף אחד אינו מושלם. להיפך..

“בחודשים האחרונים אני נוסע בכל הארץ ופוגש המון סוגים של קהלים במקומות שלא הייתי בהם בחיים לפני, מעבר לכמויות הקילומטרז’ שהאוטו שלי צובר, אני פשוט מכיר לאט לאט בע”פ כל עיר בארץ, הופענו בכאלה חורים, שהוייז לפעמים ענה לי “איני הנהג” כשניסיתי לכוון אותו לשם. אבל את דרכי על הבמה התחלתי במועדון סטנדאפ שנמצא בבית ציוני אמריקה שהופעתי בו במשך 7 שנים. תמיד מרגש אותי לחזור להופיע באחד האולמות שם. אנחנו באמצע הדרך בסיבוב הופעות הקיץ, ובית ציוני אמריקה זה המקום המושלם להופעה חגיגית שתציין את זה. למי שמפחד מבעיות חניה – יש תחנת תל אופן צמוד למקום!”

הופעות חודש אוגוסט:

שישי, 12.8 בשעה 22:30, בית ציוני אמריקה תל אביב 75/85 ₪

מוצ”ש 20.8 בשעה 21:30, היכל התרבות נתניה 75/85 ₪

שישי 26.8 בשעה 22:30, מרכז הצעירים באר שבע 80/90 ₪

תגובות

להשאיר תגובה