ספרים רבותיי, ספרים

שליחו של הסולטאן – רומן היסטורי

הרומן שליחו של הסולטאן מתרחש במהלך פרק מכריע בתקופה הקדם־מודרנית (1625-1564). הנערים שמואל ויוסף פאלאצ’י שורדים טבח המתרחש במלאח, הגטו היהודי בעיר פאס שבמרוקו. איברהים, יהודי שהתאסלם בצוק העיתים פורש עליהם את חסותו.

הטראומה הנקשרת לאירוע המחריד והכורח להתחנך ברוח האסלאם נדחקים אל קרן זווית בעקבות מציאות חיים חדשה: הנערים זוכים לחינוך, להשכלה ולאימון כוחני, המכשירים אותם לכהן לימים כשליחים בשירות הסולטנות, ובשירות מושלים אזוריים במרוקו, בספרד, בארץ השפלה ובעוד… משפחת פאלאצ’י הופכת לשושלת ולגורם שאין לוותר עליו בכל תחומי העשייה המדינית, במיוחד במישור הדיפלומטי.

“שליחו של הסולטן”, היוצא בהוצאת סגול, הוא טרילוגיה מרתקת של רומן היסטורי הכתוב בשפה קולחת ומצליח להשאיר את הקורא במתח לכל אורכו.

1,344 עמודים המחולקים לשלושה ספרים, 229 שקל.

להשיג באתר הוצאת סגול בפורמט מודפס https://did.li/NGoCN  או דיגיטלי https://did.li/wvWYH

מסלול חיים שלם של נשמה אחת: “סיפורה של נשמה”

 שמוליק רפאלי, מטפל הוליסטי, מתקשר ומנחה סדנאות, מוציא לאור את ספרו השני שאת חלק הארי שלו, כך הוא מתאר, קיבל בתקשור. מהלך הכתיבה שכלל גם תחקיר היסטורי מעמיק מביא את סיפור מסעה המרתק של נשמה אחת, שהתחיל בימי האדם הקדמון ונמשך במהלך 17 אלף שנות ארץ. זהו ספר המתאר את התפתחות החברה האנושית בעיני הנשמה, והמלווה בידע מרתק של חוויית הקיום בעולמות נסתרים, על גלגולי חיים משמעותיים ועל שיעוריהם השונים.

“סיפורה של נשמה” מתאר מסלול חיים שלם של נשמה מרגע היווצרותה, דרך גלגוליה הפיזיים, שהותה בעולם שמעבר ועד לימינו – וכל זאת מנקודת מבטה. הנשמה מתארת את קורותיה מאז אותו רגע מופלא שבו זוקקה מתוך אור הבריאה ועד להופעתה על בימת עולם החומר בגלגולה הראשון בתקופת האדם הקדמון. היא מספרת על מסעה והתפתחותה, על תהליך התפתחות החברה האנושית ואף על תכנית הבריאה עצמה. היא מתארת את הדרך שבה התפתחה מנשמה צעירה עד הפיכתה למדריכה גבוהה לנשמות אחרות, את מהות הקיום הרוחני ואת סיבת הקיום הפיזי, היא מספרת על הקשרים בין הישויות הגבוהות, על השיעורים והתיקונים שרצתה לחוות בגלגולים השונים ואת ההכנות הנעשות לקראתם.

הוצאת מרקם/ 224 עמודים/ 88 שקל

להשיג ברשתות וחנויות הספרים ובאתר הוצאת מרקם. לרכישת עותק דיגיטלי באתר עברית 

“אהוב את עצמך כאילו חייך תלויים בזה”

הסופר כמאל רביקנט תרגל מדיטציה עם נזירים בהרי ההימלאיה, שירת כחייל בצבא ארצות הברית, והוא מייסד משותף של כמה חברות וחברת הון סיכון בעמק הסיליקון. אולם מה שהכי שינה אותו כאדם הוא ללמוד לאהוב את עצמו. לפני שבע שנים הוציא רבינקט את ספר “אהוב את עצמך” שהוכתר לרב מכר בינלאומי ובעקבות אינספור שאלות שהגיעו אליו מקוראים הוא מוציא בימים אלה לאור גרסה חדשה ומשופרת של הספר, בה ניתנות תשובות לכל השאלות.

“כמעט נמנעתי מלפרסם את הספר “, מודה רבינקט. הנה אני, מנכ”ל חברה שנכנס למשבר והתפרק לגורמים אחרי שהחברה שלו כשלה , כותב ספר שמתאר כיצד היכולת לאהוב את עצמו הצילה אותו.  חשבתי שאהיה נושא ללעג ולקלס, והקריירה שלי תיפח סופית את נשמתה. אבל בסופו של דבר הסטתי את הפחדים הצדה,  ושיתפתי את האמת שלי עם העולם.  הספר הפך ויראלי.  אנשים מדהימים מכל העולם קנו עותקים לידידיהם ובני משפחתם.  אחדים דיווחו שהספר הציל את חייהם.  אחרים סיפרו שזאת הייתה הפעם הראשונה בחייהם שהם אהבו את עצמם. קוראים ומאזינים רבים פנו ושאלו שאלות. זה לימד אותי שעל מנת לייצר השפעה ארוכת טווח עליי להיכנס עמוק יותר לעובי הקורה . וכך, כעבור שבע שנים,  הנה זה קורה.כל השאלות שקיבלתי מקבלות מענה בספר זה”.

168 עמודים מחיר: 98 שקל הוצאת: אור-עם

להשיג באתר האינטרנט www.bookme.co.il ברשתות ובחנויות הספרים הנבחרות.

הכול דפוק

הסופר האמריקאי מארק מנסון מוציא לאור ספר חדש, בו הוא קורא תיגר על ההגדרות המקובלות לאמונה, אושר, חופש ותקווה. בספרו “הכל דפוק”  מפנה מנסון את מבטו מן הפגמים והליקויים הבלתי נמנעים בתוך כל אינדיבידואל לאסונות הבלתי פוסקים המתרגשים עלינו בעולם הסובב אותנו . הוא בוחן את היחסים שיש לנו עם כסף,  בידור ואינטרנט וכיצד יותר מדי ממשהו טוב יכול להטביע אותנו מבחינה פסיכולוגית ולאכול אותנו חיים.

ספרו “חוכמת האדישות” מצחיק עד דמעות ומעורר למחשבה את כל מי שמוכן להניח בצד את כל התירוצים, ולחתור באופן פעיל לחיים טובים יותר. “חוכמת האדישות” הוכתר לרב מכר בינלאומי ודורג בראש רשימת רבי המכר בארצות רבות בעולם. 288 עמודים מחיר: 98 שקל הוצאת: אור-עם

להשיג באתר האינטרנט www.bookme.co.il ברשתות ובחנויות הספרים הנבחרות

תגובות

להשאיר תגובה