אחרי המגה להיט ׳אבא׳ שכבש את המצעדים והפלייליסטים ברדיו, והיווה עבורו נקודת זינוק ופריצה משמעותית בקריירה, בן צור משחרר סינגל שני ׳תשליך׳ שממשיך את הקו המוזיקלי החדש, ופותח לראשונה מופע בכורה מיוחד שיערך בגריי ת״א ב 14/8

לאחר השיר שכבש לבבות "אבא", מגיע "תשליך" המשך ישיר וטבעי של היוצר הצעיר והמבטיח בן צור. בן פרץ בשנה האחרונה עם אלבום בכורה "כשתעלה השמש" אלבום שצבר מיליוני צפיות ושימושים ברשתות הניו מדיה.

בפברואר השנה יצא השיר "אבא" , שיר ראשון מתוך אלבום שני, שהיווה עבורו נקודת זינוק ופריצה משמעותית בקריירה. השילוב הנכון בין כתיבה והלחנה לביצוע מרגש ונוגע מביאים רוח חדשה ומרעננת ונטולת גימיקים למוסיקה הישראלית והתוצאות באות לידי ביטוי בשטח גם ביריית הפתיחה הזאת.

כעת, יוצא השיר החדש "תשליך" שממשיך את הקו המוזיקלי ומביא איתו מסר של תקווה, אופטימיות וחיזוק בתקופה של חוסר וודאות ואפלה. ההפקה המוזיקלית המוקפדת מוסיפה לשיר עומק ותחושת הזדהות.

השיר "תשליך" מבטא את מסעו של האדם להתמודדות עם האמת הפנימית שלו. הוא קורא להישאר כנה וחשוף מול עצמו ולהבין שהחיים הם תהליך מתמשך של חיפוש וגילוי עצמי, תוך השלכת כל המיותר כדי לחשוף את מהותך האמיתית.

הופעת בכורה: גריי תל אביב 14.8 | אורח מיוחד: רותם כהן

תגובות

להשאיר תגובה