נטע ברזילי מפתיעה

היוצרת הייחודית נטע ברזילי הוציאה היום את אלבום הבכורה הראשון שלה בעברית, שמבשר על פרק חדש ומרגש בקריירה המוזיקלית שלה. באלבום יש שיתוף פעולה עם יוצרים כמו עברי לידר, ושרק, כפיר צפריר,צוקוש, רועי מכלוף, בנו ועוד, והוא מהווה יציאה עצמאית משוחררת, מרתקת וחד פעמית.

נטע צללה עמוק לתהליך היצירה, החל בכתיבה וכן גם בלחנים של כל שיר. האלבום מציע חוויה מוזיקלית עוצמתית ומרגשת, שמשלבת עיבודים מיוחדים וכניסה לעולמה האישי והאומנותי של נטע. כל שיר באלבום הוא מסע קוסמי בעולם הרגשות העמוקים והאישיים שלה, תוך כדי שהוא מלווה בסאונד מרהיב לצד מילים שנוגעות ללב.

האלבום הוא לא רק יצירת אמנות והוא מזמין את המאזינים לטיול קולי בלתי נשכח של חיפוש וגילוי אינטימי. כל שיר נפתח באופן מפתיע ואחר ומתגלה לפני המאזין באופן שמציע גישה חדשה לסיפור האישי של נטע.

נטע: "בתקופה האחרונה הרגשתי שאני צריכה לעבד ולטפל בטראומה הלאומית שעברנו  באמצעות מוזיקה. הרגשתי שמה שאני ואנשים סביבי צריכים זה משהו נעים. מצאתי את עצמי מסתובבת במלונות עם משפחות מפונות וציפורניים ארוכות של ה6/10 והרגשתי את הפער בין מה שהיה ומה שלא יחזור יותר. בצורה טבעית ירדו ממני שכבות ומסכות והייתי פשוט נטע.

מצאתי את עצמי מבטלת טור בארה״ב כי לא הייתה לי מסוגלת לצאת כשהבית עולה באש. פגשתי בדרך מוזיקאים מדהימים שהחזיקו לי את היד, עברי לידר, צוקוש, שרק, כפיר צפריר, מחלוף ובנו, שעזרו לי להוציא בזרם טבעי את מה שירפא את הנפש. האפרו ביט שגדלתי איתו בניגריה מצליח לערסל אותי בשילוב עם לחנים ישראלים של פעם.

מקווה שהאלבום ייתן לכם בועה נעימה, מנחמת, ערה ומשוחררת. במקביל לשחרור האלבום, אנו גאים להציג את הקליפ לשיר "הכל עלי", שמהווה את הלב הפועם של הישראליות. הקליפ צולם בשוק התקווה, אחד המקומות הכי סימבוליים אותנטיים בתל אביב, שמערבב את כל מה שייחודי למקום הזה שלנו כאן:  דיסוננס בין הלוק הגרנדיוזי והמושקע של נטע לבין אווירת השוק המקומית, החמה, הפועמת.

השימוש בעגבניות אדומות מוביל את הסימבוליזם לכישלון או הצלחה בעולם האמנות, מתוך הכרה בדינמיות המתמדת שבה נדרשים אמנים להתמודד. העגבניות משקפות את הרגעים המכריעים שבהם נפסלים יצירות גדולות או מתקבלות בהתלהבות, ומאפשרות לנטע להביע את האינטנסיביות של החיים כאמנית".

תגובות

להשאיר תגובה