היינו במופע ההשקה של נעמי אהרוני גל הידועה יותר בשם 'נונו'. שני הסינגלים שהיא שחררה בחודשים האחרונים (אחד מהם לפני שבועיים) הפכו ללהיטים ויראליים וכבשו את תל אביב. סגנונה המוזיקלי מושפע מפופ וראפ ועד לסלסולים והיא בדרך להפוך לנציגת המיליניאז המקומית

בערב חמישי האחרון טור של אנשים השתרך עשרות מטרים מהכניסה למעוז ההיפסטרים 'הכולי עלמא' מחזה לא שגרתי להופעה של זמרת שהייתה אך לפני כמה חודשים אלמונית ושהוציאה בסך הכל שני סינגלים שאפשר להגדיר אותם כסוג של 'פופ אינדי'. "היא שנונה וכיפית" סיפרו לי כמה בנות שעמדו בתור להופעה שלה. ואילו בחור צעיר אחר שאני פוגש מסביר את סוד המשיכה "היא מסקרנת ומביאה משהו חדש". 

נעמי אהרוני גל "נונו" רק בת 23 והסינגל הראשון שהיא שחררה בחודש יוני 'בנים' הפך תוך מספר שבועות ללהיט שמזמזמים צעירי תל אביב.  היא כתבה אותו בעקבות פרידה מחבר וידיד שלה – עיליי אשדות הציעה לה להוציא אותו לאור והשאר נו אתם כבר יודעים. 

יותר מהשיר הקליט היא יצרה לעצמה דמות שהיא סוג של דיווה ילדותית, עם מילים פשוטות אבל עם קריצה וערעור של מה זה בכלל פופ ואיך אמורים לשיר אותו היא נכנסה לפלייליסט של גלגלצ וכבר מתעניינים בחו"ל. השיר השני שלה   Living The Dream שיצא לפני כשבועיים צבר כבר כמעט 200 אלף צפיות "אני עושה מוזיקה שאני אוהבת" היא מספרת מיד לאחר המופע הראשון שלה בכולי עלמא.

תגובות

להשאיר תגובה