האטרקציות של המדינה מגיע בחופש הגדול למתחם meex שרונים עם חוויות חדשניות וצבעוניות שיביאו אליכם את פארקי השעשועים מהעולם – והכל בכרטיס אחד!

מתחם meex שרונים מזמין את כל המשפחה בחופשת הקיץ הקרובה לפארק אטרקציות מיוחד עם יותר מעשרה מתקנים בהשראת הפארקים הגדולים ברחבי העולם בתאריכים 17.7-30.8.2024.

אז איך זה עובד? בכניסה למתחם תוכלו לרכוש כרטיס כניסה לפארק האטרקציות ולהנות מ11 אטרקציות שונות : ברחבי הפארק אפשר ליהנות מ-11 מתקנים: מכוניות מתנגשות שיהפכו את הילדים לנהגי מרוץ, מבוך הפחד המפתיע והמסקרן, מפעל גלידה – חדר פוטוגני המדמה חנות במפעל גלידה ורוד וססגוני בהשראת מוזאוני הסלפי בעולם, חדר ג'ונגל – מסלול אקסטרים בתוך יערות הג'ונגל הסבוכים, רכבת על מסילה שתיקח אתכם לסיבוב בעולם האטרקציות במתחם המרכזי, קרוסלת הספלים המהירה ועוד מתקנים מלהיבים ומרגשים.

כל פינה בעולם האטרקציות נועד להביא חוויה אחרת – תוכלו להתהלך ברחוב ה-meexלנד בו הילדים ישחקו במשחקי יריד ויזכו בהטבות למימוש בחנויות ומסעדות המתחם, יתחפשו בחלל התחפושות הגדול עם סצנות לצילום ועמדת צילום גדולה, הילדים יעברו במבוך המראות המפותל! המבקרים יוכלו ליהנות מחדר משחקי וידאו עם מגוון משחקים חינמיים, מופעי קרקס וסדנת קרקס לכל המשפחה, בריכת כדורים כתומה ואפילו תוכלו למצוא את ה"דיינר המשוגע" – מסעדת דיינר אמריקאי בה הילדים יכינו להורים מנות היישר מתפריט המסעדה.

הפעילות תערך בין התאריכים: 17.07-30.08

שעות הפעילות: ימים א-ה 10:30-19:30 | שישי 10:00-15:00

מחיר לכרטיס: 59 ₪ ליום

כתובת: מתחם meex שרונים, הרקון 2 הוד השרון

לינק לרכישת הכרטיסים: www.meex.co.il או בטלפון *9066

עמדת מכירת הכרטיסים בקומת הקרקע ליד קפה גרג או באתר | התשלום לילד עד מעל גיל שנתיים עד 15 | הורה מלווה לא מחויב בתשלום (מלווה מעל גיל 16)

תגובות

להשאיר תגובה