"אמורפיה נגד הצורות" הוא מופע המשלב מחול, טקסט, מוזיקה מקורית ווידיאו ומטרתו להעמיק את ההיכרות של ילדים עם צורות גיאומטריות בסיסיות דרך סיפור רגיש ומלא הומור. המופע מיועד לילדים ולכל המשפחה ועלילתו עוסקת בסכסוך אשר נתגלע בין אמורפיה, חסרת הצורה לבין המשולש, המרובע והעיגול. הצורות לעגו לאמורפיה בשל שונותה והיא אשר הרגישה מושפלת ודחויה ביקשה בהתקף זעם לנקום בצורות ולהכחידן מהעולם. ד"ר נעים שהוא מגשר מומחה, מצליח ליישב את המחלוקת בין כל הדמויות בסיפור בעזרת מספר מסרים חינוכיים שהוא מעביר להם. ראשית, הימנעות מאמירות פוגעניות ע"י ראיית האחר, מתן ביטוי מילולי לרגשות לא נעימים, קבלה עצמית ויצירת מרחב מקבל לאחר ועוד.

הסיפור נכתב בהשראת הורותו של נחום לשלישיית ילדים מאתגרת במיוחד בני -7 שנים, חלקם עם צרכים מיוחדים. קשיים שמאפיינים ילדים בוויסות רגשי במצבי כעס וחוסר התאמה להגדרת המקובלות החברתית הנם ממאפייניה הבולטים של אמורפיה, גיבורת הסיפור. הדרך שהדמויות עושות לקראת פיוס בניצוחו של המגשר, ד"ר נעים, הן במופע והן בספר, היא מלאת עניין, רגש והומור.

הן המופע והן הספר "אמורפיה נגד הצורות" יוצגו בבכורה בתאריך ה- 28/2 בתיאטרון סוזן דלל. את הספר ניתן יהיה לרכוש בנקודת המכירה בתיאטרון.

"אמורפיה נגד הצורות" בכורה
28.02.22 / 01.03.22 – שעה 17:00
סוזן דלל תל אביב

כוריאוגרפיה, מחזה ובימוי: איל נחום.
מוסיקה מקורית מאת: דקלה בניאל ואיל נחום.
גיטרות וכלי הקשה: יהודה אשש
רקדנים: גל וינברג, יסמין גריב, דניאל אביבי, שני חדשי גנון, דינה גיבר, אמנון פלד
שחקנית: מעיין גוטשלק
עיצוב תאורה: ג'ודי קופרמן
עיצוב תלבושות: ילנה סרגון
אנימציה: אמרי שביט
מנהלת חזרות: אליה אטיאס

* לינק לרכישת כרטיסים:*

 

תגובות

להשאיר תגובה