בלב ליבו של הכרמל החיפאי, ברחוב הכי שקט בעיר נפתח לפני כחודשיים “ספא- פנינה בכרמל”- מין פינת חמד יפיפיה וקטנה שהצליחה לעורר את הרגשות הכי כמוסים. ביקורת

יום שישי בצהריים, בחוץ השמש קופחת על ראשינו ואנחנו מעמיסים את הרכב ויוצאים לכיון הכביש לחיפה, המטרה, סופ”ש חלומי ב”פנינה בכרמל” מתחם ספא חיפאי שהוסב לבית מלון קטנטן בנוסף לחדרי הטיפולים שבו.

למעשה פנינה בכרמל הוא אכן פנינה בלב הכרמל, מרחק של דקותיים מהאודיטוריום ומהמרכז המסחרי השוקק חיים ועמוס במסעדות ובארים, בכניסה למתחם תוכלו להנות מעץ זית ענק במרכז החצר המטופחת להפליא, סאונה יבשה מעוצבת, ג’קוזי ענק וספסלים בהם ניתן לנוח אחרי מסג’ מפנק או סתם אחרי נסיעה ממושכת. אנחנו בחרנו להתחיל את היום בשכשוך בג’קוזי ורביצה בשמש, מה יותר כיף מלקבל את השבת בשלווה אלוהית שכזו?!

1465802409033340

במתחם עצמו 4 חדרי טיפולים חלקם זוגיים וחלקם לטיפול יחיד ובקומה שלמעלה תוכלו למצוא שני סוויטות לאירוח. אנחנו קיבלנו סוויטה אחת לאירוח ולנו בה לילה אחד.

הסוויטה עצמה מאובזרת במכונת קפה,טלויזיה, חדר אמבטיה מרווח ונקיון ללא דופי, המיטה עצמה הייתה נוחה למדי, והמרפסת שבה ישבנו בסמוך לחדר הייתה לחלוטין חלק קסום מהנוף המיוחד של המקום. ארוחת הבוקר מוגשת בקפה לנדוור בנמצא במרחק הליכה קצר, והיא כוללת שלל מטבלים, אומלט ולחמים שונים.

מכיון שהגענו למלון ספא, לא פסחנו על טיפולי הספא שבמקום ובצדק, לחדר הטיפולים הזוגי נכנסנו אני ובן זוגי  וקיבלנו טיפול מידיהם של ניקו ומריה, שני מטפלים בחסד שידעו ללחוץ על הנקודות הנכונות במשך שעה שלמה ולהעשיר עוד יותר את החוויה הפרטית שלנו, המטפלים היו מצויינים וניכר היה שהם יודעים לעשות מסג’ נהדר, איתם החוויה הייתה מושלמת.

1465802409033569

“פנינה בכרמל” ספא וחדרי אירוח 

http://www.spa-pninabacarmel.co.il/

29 הערות

להשאיר תגובה