דרורית ניצני מנהלת קשרי קהילה בעמותה התומכת בחיילים בודדים ישראליים, דפנה גיא-שטגמן מנכ"ל אג'נדות ואיש העסקים יאיר מלכה מבעלי רשת קפה גרג, ערכו בחמישי האחרון אירוע חגיגי לרגל יריית הפתיחה לפעילות התרמה למען חיילים בודדים ישראלים ללא עורף משפחתי. האירוע נערך בסניף גרג גינדי TLV בו חשף מלכה מנת קינוח חדשה תחת השם: "מלבי ישראלי" אשר הושק במיוחד לאיסוף תרומות לחיילים בודדים ישראלים, במסגרתו יועברו 5 ₪ על כל קניית הקינוח, לטובת המרכז.

מימין דרורית ניצני יאיר מלכה ודפנה גיא שטגמן משיקים את יריית הפתיחה לפעילות ברשת למען חיילים בןדדים ישראלים צלם אלעד גוטמן1 (Custom)

שר הכלכלה אלי כהן הופיע בפני 30 ראשי רשויות פיתוח ובני/בנות זוגם. בכנס שנערך במלון רימונים גלי כנרת בטבריה, בכנס ששילב לימודים והרצאות עם בילויים, הנאה ופינוקים. השר אלי כהן שהרצה למשתתפים, אמר להם כי כלכלה חזקה שווה מדינה חזקה, וכולנו צריכים לשאוף לכך שמשוואה זו תתקיים. עוד אמר השר לנוכחים כי לראשי רשויות ערי פיתוח תפקיד חשוב, וביכולתם לגרום לכך שהכלכלה תתחזק, ובכך לגרום שהמדינה תהייה חזקה.

מירב סקר, אלי כהן, יוסי בן דוד. צלם מוטי אזולאי.

כ–250 אנשי עסקים ישראלים ויפנים נפגשו בערב נר ראשון של חנוכה, באירוע השנתי של לשכת המסחר ישראל יפן, לציון מצוינות עסקית ושיתוף פעולה מקצועי פורה בין ישראל ליפן. האירוע החגיגי התקיים באודיטוריום בנק לאומי בתל אביב, במעמד שגריר יפן בישראל קוג'י טומיטה ורעייתו. האירוע נפתח בהדלקת נר ראשון של חנוכה, עליו ניצח איש העסקים הישראלי הפועל מזה 25 שנה ביפן, טוני לוי. לאחר מכן התכבדו המוזמנים בארוחת ערב יפנית. בתום האירוע נערכה הגרלה בין אורחי האירוע: כרטיס טיסה הלוך ושוב ליפן. והזוכה הוא ד"ר אלי פישר מבעלי חברת דוקטור פישר.

שמואל שניצר עורך דין וייס וטוני לוי

לביקור בזק בישראל הגיעו השבוע הזוג המפורסם קוונטין טרנטינו וארוסתו דניאלה פיק, לרגל חג החנוכה וגם כדי לארגן את החתונה שלהם שתתקיים בארץ בקרוב. הם לא ויתרו על ביקור בתערוכה של האבא צביקה פיק, המתקיימת בגלריה "החווה" בחולון, שהיא כולה הומאג' למאסטרו, ומוצגים בה אוספים איישיים לצד פרטי לבוש ויצירות אמנות הקשורות בדמותו. ארחו אותם במקום רפי וזאנה עוזר מנכ"ל עירית חולון לתרבות ואמנות שהינו גם האוצר של התערוכה, ואורה לפידות יועצת התקשורת הותיקה של מוזיאון העיצוב בחולון.

1

צוות הפקת הפסטיגל שהגיע לתקופת ההקמות והחזרות שיתקיים באולם הקונגרסים בחיפה, שהה כשבועיים במלון הבוטיק החיפאי "לה קפלה", מלון העסקים החדש בקסטרא בחיפה, השייך למשפחת בארי בניהולה של דפנה אולמן בארי הנמרצת. בשבועיים אלה הפכו דפנה וצוות הפסטיגל לחברים טובים, והם הזמינו אותה להתארח בחזרות ומאחורי הקלעים. ובערבים יצאו כולם לבלות בפאבים המומלצים בעיר, ואף ישבו על גג המלון עד השעות הקטנות של הלילה. הגיעו להתארח: חנוך רוזן הבימאי, רועי עופר מייסד מיומנה ומנכ״ל הפסטיגל, עומר זימרי שחקן וכוריאוגרף, עומר אדם עם אסף אטדגי, ניקי גולדשטיין, מיקי קם, דניאל גד, שגיא ביטבוקס, עדי חבשוש, לירון רביבו שירה לוי ורבים אחרים.

5

אליעזר מנור מנכ"ל חברת שירת יזמות הישראלית, אירח במשרדו את משלחת Beijing Municipal Science & Technology Commission בביקורם בישראל. לאחר דברי ברכה, הפכה השיחה לאופרטיבית בנוגע להקמת פעילות חדשה בסין, שתנוהל על ידי שירת יזמות, בדמות חממות אסטרטגיות בנושא של Open Innovation. שירת נמצאת בימים אלו במגעים להקמת וניהול חממות מסוג זה, עם מספר גורמי ממשל מקומיים בסין. מדובר בגישה חדשנית, המותאמת לתקופה של הופעה מואצת של טכנולוגיות, על מנת להיענות לצרכים המקומיים בסין של חברות תעשייתיות גדולות, אבל בעיקר כדי לתת ערוץ לחברות הייטק ישראליות למסחר את המוצרים שלהם בסין ומסין. בתמונה: המשלחת יחד עם אליעזר מנור, במרכזה.

3

חברת תיירות השווקים "יאללה באסטה" אירחה לאחרונה בשוק מחנה יהודה הירושלמי, את ביקורם ההיסטורי בישראל של 150 יושבי ראש אגודות הסטודנטים מקולג'ים באירופה. בביקור שאורגן על ידי התאחדות הסטודנטים הארצית, המשרד לעניינים אסטרטגיים והרשות לפיתוח ירושלים, ערכה "יאללה באסטה" לצעירים פעילות חווייתית שכללה טעימות ממגוון מאכלי השוק, לצד סיפורי המורשת המלווים את העיר ירושלים עוד משחרורה. עשרות עסקים ובאסטות נשארו פתוחים עד לשעות הקטנות של הלילה, כדי לתרום להצלחת הביקור החשוב, ולתרום למאבק באנטישמיות ובתנועת ה-BDS. מיכאל וייס, מבעלי "יאללה באסטה" מסר: "שוק מחנה יהודה מהווה מיקרוקוסמוס של החברה בישראל, הן מבחינה תרבותית והן מהפן הקולינרי. אין ספק כי המידע שהועבר לסטודנטים במהלך הסיור והחוויה המעצימה, יעשו למדינה שירות חשוב כשיחזרו לביתם."

6

הנהלת בנק מרכנתיל ערכה "בבית שלווה" בירושלים, כנס ייחודי בהשתתפות ההנהלה הבכירה של הבנק בראשותו של מנכ"ל הבנק שוקי בורשטיין, סמנכ"ל ומנהל החטיבה הפיננסית במרכנתיל  מר ציון בקר, ע. בכיר למנכ"ל ומנהל אגף השיווק במרכנתיל מר תומר פרג,  מנהל אזור ירושלים והדרום בבנק מר שאול בביש ומנהלת סניף אגרון הגב' לימור חזון, עורכי דין, רואי חשבון, אנשי עסקים ואנשי אקדמיה. שאול בביש מנהל אזור ירושלים והדרום בבנק מרכנתיל, ציין בדבריו שבנק מרכנתיל  יחגוג השנה 100 שנות והם נערכים ל- 100 השנים הבאות, הטומנות בחובן עוד טכנולוגיות חדשות, המשך דיגיטציה ועוד. אורח הכבוד בכנס היה שופט בית המשפט העליון בדימוס, מר גבריאל בך, בן ה- 93. המשתתפים בכנס נהנו מהרצאתו הייחודית של השופט, שהיה יד ימינו של היועץ המשפטי לממשלה גדעון האוזנר  בעת ניהול משפט אייכמן, ובמסגרת תפקידו היה אמון על הכנת התביעה, ניהול החקירות והבאת העדים למשפט.

7

בתחרות, HAP International Junior Tournament בחסות חברת יזמות הנדל"ן HAP שנערכה השנה בפעם החמישית, השתתפו כ-350 שחקנים ושחקניות מ-27 מדינות שונות. בין השחקנים הבולטים שלקחו חלק בתחרות, ניתן למנות את אלינה צ'אראיבה מרוסיה, המדורגת במקום ה-37 בעולם, לצד לונרזו מוסטי מאיטליה המדורג במקום ה-82 בעולם. במעמד חלוקת המדליות אמר בעל יזמית הנדל"ן והספונסרית HAP, ניר אמזל שהמרכז לטניס שאירח את התחרות, מעניק מלגות לילדים מאוכלוסיות מוחלשות ומטפח את דור העתיד. חברתHAP  שנתנה חסות לטורניר, היא יזמית נדל"ן אמריקאית הבונה כיום 11 פרויקטים בהיקף כולל של כ-1.5 מיליון רגל רבוע וכ-1,300 יחידות דיור באזורי פריים לוקיישן בניו יורק, ובעיקר באי מנהטן. החברה נותנת חסות גם למחזיקת גביע המדינה בכדורגל בני יהודה תל אביב, לספורטאי האולימפי, הקלע סרגיי ריכטר ולמחזיקת גביע המדינה בכדורסל לחירשים, לב תל אביב.

8

שיתוף הפעולה המצליח בין קסטרו לפסטיגל, נמשך זו השנה השלישית ברציפות. גם השנה, בנוסף לעיצוב תלבושות לכל הכוכבים למופע האהוב, משיקה קסטרו גם קולקציית ״מיני מי״ – קולקציה תואמת לילדים, התואמת התלבושות של כוכבי המופע. הקולקציה החדשה עוצבה כולה במהדורה מוגבלת, ובחידוש מרענן נוסף השנה, שכן הקולקציה המיוחדת תגיע במיוחד אל כל הילדים, עם חנות פופ-אפ מעוצבת, שתנדוד יחד עם המופע לכל חלקי הארץ, ותימכר גם אונליין. מעצבי בית האופנה של קסטרו עיצבו את תלבושות המופע עבור כל כוכב במיוחד, ביניהם לי בירן, לירון רביבו, ניקי, סטטיק ובן אל, שרון צור, שגיא (ביט בוקס) ברייטנר, מיקי קם, עדי חבשוש, שירה לוי, סטפן ודניאל גד. כל עיצוב דמות במופע, נולד מתוך שילוב בין מגמות אופנתיות, התסריט ואופי הדמויות בפסטיגל, ושומר על כתב היד של הסטודיו. יחד יוצרת קולקציית המיני-מי חיבור מושלם בין אופנה ואבק כוכבים.

9

לאחר שכל אחד מהם הביא לידי ביטוי את עיצוביו בזירות הבינלאומיות, האדריכלית גל נאור עם מלון פלאזה בניו יורק, ומעצב האופנה שי שלום בשבועות אופנה הבינלאומיים בברלין גרמניה ובלוס אנג'ס בארה"ב, חברו שניהם ליצירה משותפת, בתוך פרויקט העיצוב של "פארק בבלי". תצוגת אופנה מרהיבה של קולקציית ערב על זמנית של מעצב אופנת העילית שי שלום, הוצגה בדירת יוקרה לדוגמא אשר עוצבה על ידי האדריכלית גל נאור בקומה ה- 11 של מגדלי "פארק בבלי". הקולקציה של שי שלום עוצבה בהשראת עיצוב הפנים של האדריכלית גל נאור, והציגה 20 מערכות לבוש יוקרתיות.  בין האורחים היו: הוריה של אדריכלית גל נאור, חיה ויצחק תשובה. מימי נופך מוזס, נשיאת שנקר יולי תמיר, השחקנית כלת פרס ישראל מרים זוהר, נאוה ברק, עפרה מיתר, טלי חייציק אונגר, זאן בן אהרון, דפנה פקר, טלי גורן, אסתר לוצאטו, המתמטיקאית ילנה ליצין, רחל תורג'מן, אפרת דובדבני, דגנית חרל"פ שהגיעה עם אמה ירדנה כהן,  ישראלה שטיר, רג'ין גנזי, מיכל ברעם, האדריכלית קלוד ברייטמן, שרה סלע, פנינה רמון, שרה להט, נוני מלכא, סמדר נמרודי שהגיעה עם בתה מיכל, אירמה מיכאלי, בת שבע בובליל, רחל עטיה, גליה אלבין, אסתר אלדן, ג'ני קובה, חלי דוידס, רונית שניידמן ובתה מיה, אורית אפרתי, ענת פרנקל, אילנה אס, גיזלה (גילה) נווה, דנה וקסלר ספקטור, אריאלה קיש, האמנית אלינור מילצ'ן, הזמרת לינה מחול, דפנה פושינסקי, גילי מזן, אדריכלית אירמה אדריכלית אירמה אורנשטיין ועוד.

10

בבוקר יום ראשון נפתחה ועידת הקניונים ורשתות המסחר בעיר הדרומית אילת, זו השנה ה-12 בניצוחו של היו"ר דדי ריזל. את הוועידה מנחה העיתונאית והמגישה נגה ניר נאמן, וההרצאה הראשונה היתה של מייסד ומנכ"ל OAK LABS ומנהל חטיבת החדשנות העולמית של EBAY מר HEALEY CYPHR (היילי סייפר), שסיפר על פיתוח דור חדש של טכנולוגיות מתקדמות עבור מותגי על בינלאומיים. בין הראשונים שנחתו בוועידה היו: ארנון תורן מנכ"ל קבוצת קניוני עזריאלי, עופר ירום סמנכ"ל שיווק ואסטרטגיה קבוצת קניוני עזריאלי שקיבל ברכות מכל המוזמנים על תפקידו החדש כמנכ"ל אתר הסחר AZRIELI.COM, משה רוזנבלום מנכ"ל קבוצת קניוני עופר, אור קופרלי מנכ"ל מתחם שרונים, רינה טל מנכ"לית קניון אילון, רונן שמיר מנכ"ל אלפא קוסמטיקה, רמי לוי הפותח המקים את הקניון הישראלי-פלסטיני הראשון בסמוך לרמאללה, דן פילץ בעלים ומנכ"ל משותף בדיזינגוף סנטר, משה גולברי מבעלי רשת האופנה גולברי ומותג הקוסמטיקה סקארה, אורן רווח מנכ"ל אסתי לאודר, אורי בילט סמנכ"ל לילית קוסמטיקה, שחר גמליאל מנכ"ל גאיה קוסמטיקס, גבי רוטר בעלי מותג האופנה קסטרו, סרג' דרעי מנכ"ל קבוצת האופנה רנואר, משה וגלי זילברשטיין מבעלי חברת לירם המחזיקה בזיכיון למותג KEDS  בישראל, צביקה רוזנטל מנכ"ל עזריאלי רמלה, אופיר אורן מנכ"ל עזריאלי ת"א, עדי קרום מנכ"ל עזריאלי ראשונים, עמוס ומיכאל הורביץ מבעלי חברת קולנוע חדש, אלי גיספן מנכ"ל הקוסמטיקה MAC ועוד. בתום הערב הראשון הוענק פרס מפעל חיים למייסד, יו"ר ובעלי רשת סופר פארם ליאון קופלר על פועלו ותרומו לקמעונאות בישראל.

11

חברת אופל ישראל השיקה השבוע את רכב המנהלים החדש – אופל אינסיגניה באולם EAST בתל אביב. את האירוע פתח אסי שמלצר, יו"ר קבוצת שלמה אחזקות ויבואנית אופל ואמר: "בשונה ממסחר הליסינג, בשוק המוסדי אנחנו מבינים שהיצרן הוא הלב והליבה שעליו אפשר לבנות עסק מצליח לאורך זמן. מבחינת אופל אנחנו בתחילת עידן חדש, כשהאינסיגניה החדשה היא הסנונית הראשונה בדרך לבאות". חזי שייב, מנכ"ל אופל ישראל סיפר על התנופה של אופל בישראל בשנה האחרונה: "אופל עברה השנה תהליך מיתוג מחדש, והמותג זכה לנחשקות רבה שהורגשה בעיקר ברכב המיני אדם. אני גאה מאוד לייבא לישראל את הדבר הבא בסקטור המנהלים – האינסיגניה."

4

ד"ר לריסה ברק בעלת רשת מרפאות לאסתטיקה רפואית, עם למעלה מ-30 שנות ניסיון כרופאה ויותר מ-18 שנים בתחום הרפואה האסתטית, מתחדשת בימים אלה במכשור רפואי בעל הטכנולוגיה המתקדמת בעולם, XEO מבית אמי טכנולוגיות, שהוא כרגע בלעדי למרפאות שלה. השבוע השיקה ד"ר ברק את הטכנולוגיה החדשה הזו בפני קהל לקוחותיה והתקשורת, באירוע יוקרתי במלון הרודס תבל אביב. הגיעו לשמוע על בוטוקס, יופי ומה שביניהם 4 הכלות מ"חתונה ממבט ראשון": עדי גרדוס, מיקאלה גוטנמכר, רלי לוי, ויעל פולקמן. כ"כ הגיעו קסניה טרנטול, עינב בובליל, צחי נוי, הדר לוי, מיטל דה רזון ואחרים.

12כוכבת הילדים האהובה מיכל ינאי, נבחרה בפעם השישית ברציפות, להמשיך ולהוביל את רשת הריהוט המובילה לילדים ולנוער "עצמל'ה", בראשה עומד הבעלים והמנכ"ל, אריאל תובל. השנה תצטרף לצדה של ינאי כפרזנטורית חדשה של הרשת, גם בתה אלכס בת ה-8, שהנה כוכבת בפני עצמה. ליאת בר מנהלת השיווק של עצמל'ה אומרת: "אנו בטוחים כי החיבור המדויק של השתיים לרשת עצמל'ה, יוביל אותנו למחוזות נפלאים".

13

בשבוע שעבר התקיים בגני התערוכה בת"א הכנס השנתי של העמותה הישראלית למיגון מפני אש NFPAIL, בהשתתפות נשיא ה- NFPA הבינלאומי, ג'ים פולי. הכנס נועד לקידום שלל נושאי בטיחות אש והצלת חיים בישראל. לדברי יו"ר העמותה, ד"ר שמואל נתנאל: "אנו נמשיך לקדם את כל נושאי בטיחות אש באמצעות כנסים מקצועיים על מנת להגביר את הידע למניעת ולכיבוי שריפות". בתמונה: חמישי משמאל נשיא ארגון ה- NFPA הבינלאומי מר ג'ים פולי. משמאלו יו"ר העמותה הישראלית (NFPAIL) ד"ר שמואל נתנאל, יחד עם צוות העמותה הישראלית למיגון מפני אש וכוחות כבאות והצלה.

14

השבוע התייצבה "גורו הלייף סטייל" המשפיעה בישראל קרן שביט, על הבמה לצידה של נגה ניר נאמן, בכנס ועידת הקניונים ורשתות המסחר באילת, שם קיבלה מקום של כבוד וסיפרה את סיפורה האישי כיזמית שעשתה דרך מרשימה, ומצליחה לסחוף אחריה קרוב לעשור רבבות של נשים מכל רחבי הארץ. הכל התחיל מהבלוג שפתחה לפני כמעט עשור בשם "טוב ויפה", בו כתבה (ועדיין כותבת) על מה שטוב ויפה בעיניה, ומשם התגלגל לאימפריית "מכירות הקולאז' סייל של קרן שביט", במסגרתן היא מאגדת מידי פרק זמן יוצרים ומעצבים בלוקיישנים משתנים, לירידי מכירות שכוללים אופנה ומוצרים לבית. עד היום קיימה מעל ל-100 ירידים כאלה, ולצידה אמה קרן שחם שהייתה שנים רבות מנהלת השיווק הארצית של קופת חולים לאומית, והיום תומכת בעסק של בתה.

15

הזינוק בתוחלת החיים יצרו קהלים מבוגרים שעולם השיווק פונה אליהם. בעקבות כך קיימו איגוד השיווק הישראלי וחברת המחקר והאסטרטגיה SeniorMarket כנס ראשוני מסוגו, שהפגיש את אנשי השיווק עם הצרכים והדרישות של קהל הצרכנים המבוגר, ומה הן הדרכים הנכונות לפנות אליו. לכנס שנערך השבוע בקסיופאה בהרצליה, הגיעו כ-200 איש מעולמות התעשייה, המסחר, הביטוח, הבנקאות והאיקומרס, ופגשו את בכירי Immersion Active, מסוכנויות הפרסום המובילות בעולם לשווקים המבוגרים. הכנס נפתח עם הרצאה של ואריק אופיר ורועי קורן, מנכ"לים משותפים בחברת SeniorMarket על כלכלת אריכות החיים, ההזדמנויות העסקיות הגלומות בקהלים המבוגרים כצרכנים. בנוסף נחשפו למחקר בנושא צרכנים מבוגרים, אותו הציג נעם רז, מנכ"ל חברת המחקר סי איי מידע שיווקי. עוד השתתפו באירוע: תלמה בירו מנכ"ל האיגוד, סיגלית הורן גלפרין סמנכ"ל השיווק של איגוד השיווק, הכלכלן שלמה מעוז, ענת גלעדי מנהלת השיווק של קלאב50 , שולי חן מנהל השיווק של טבע נאות, עו"ד רונית אמיר יניב ממשרד יגאל ארנון, הדס זאבי מנכ"ל ביתי מקבוצת מכבי והפרסומי אורי ביילין. חתם את הכנס פאנל בנושא "כל מה שרצית לדעת על הקהל המבוגר והתביישת לשאול?" בו השתתפו: גילה סעדיה, צבי לניר, ויורם קליינר.

16

השבוע במסעדת מריפוסה בקיסריה ארחו השפים יומי לוי, מאיר אלאלוף וחביב משה, את ילדי עמותת ל"ב להדלקת נר ראשון. הגיעו לשמח את הילדים עומרי בן נתן, טהוניה רובל, שני גולדשטיין, שירה האס, תום יפת, אייל קריניצקי ואלין כהן. השפים פינקו את הילדים בארוחת מלכים, סופגניות ואלין כהן חילקה מתנות לבנות. עמותת ל"ב בניהולם של ברנרד זיטוק ומוטי ווגנר, דואגת לרווחתם של הילדים חולי הסרטן שטופלו ביחידה לאונקולוגית ילדים במרכז הרפואי רמב"ם בחיפה.

17

מוטי רייף הכריז השבוע על שבוע האופנה תל אביב 2018, אשר יוצא לדרך זו השנה השישית וייערך השנה החל מ- 10.03.18 ועד 13.03.2018 במתחם התחנה תל-אביב, בשיתוף פעולה עם עיריית תל אביב –יפו, המחלקה למופעים.מוטי רייף, יזם שבוע האופנה תל אביב, אמר: "שבוע האופנה מסמל עבורנו גאווה ליצירה ישראלית מקורית. השנה, שבוע האופנה יעמוד בסימן שיתוף פעולה בין תעשיית האופנה לתעשיית התכשיטים. השנה שבוע האופנה יציג מודל יופי חוצה גבולות במסגרת 22 תצוגות האופנה, במהלכן יציגו כ- 50 מעצבים".

18

רשת המשביר לצרכן החוגגת בימים אלה 70 שנה, בית הכל-בו היחיד בישראל, חתמה בימים אלה על שת"פ אסטרטגי עם אתר האונליין של קבוצת עזריאלי, במסגרתה יוכלו לקוחות המשביר ליהנות לראשונה מחווית קניות מותגי המשביר ברשת. המגוון הרחב של המוצרים בתחומים השונים: אופנה לכל המשפחה, ספורט, מוצרים לבית ולמטבח, מוצרי איפור וטיפוח, יהיו זמינים לרכישה באתר האונליין AZRIELI.COM. האתר יציע את המותגים המובילים של המשביר לצרכן במחירים האטרקטיביים ביותר, ביניהם המותגים הנמכרים בלעדית ע"י המשביר לצרכן בישראל:PUNT ROMA PROMOD, OVS, OKAIDI. כל המוצרים יגיעו עם משלוח חינם עד הבית.

19

עמי ויעל זוגלובק בעלי חברת זוגלובק, הגיעו לביקור בבית קובי בגבעתיים שהוקם לכבודו ולזכרו של סמ"ר קובי איכלבום הי"ד, שנהרג בפעילות מבצעית במרץ 2002 ברצועת עזה. עמי ויעל פגשו במקום את אביבה איכלבום אימו של קובי, אשר הקימה את עמותת "בית קובי" כחלק מהצוואה הבלתי כתובה שהשאיר אחריו בנה: "זו לא חוכמה לצאת חייל טוב מבית כמו שלי. החכמה היא לקחת מישהו שקשה לו ולהרים אותו." יעל ועמי זוגלובק ביקרו בדירות החיילים הבודדים של העמותה, וכן במרכז למורשת וערכים ע"ש קובי איכלבום, שהוכשרו בו מעל 30,000 מפקדים מצה"ל וכוחות הביטחון. בהתרגשות גדולה עמי ויעל העניקו לאביבה איכלבום ולעמותת בית קובי תרומה של 50,000 ₪, אשר תסייע במציאת בית ומשפחה עבור חיילים בודדים. בתמונה: אביבה איכלבום עם יעל ועמי זוגלובק.

20

בשבוע שעבר נרתמו אמנים לארוע התרמה מרגש, להצלת חייו של חננאל מחפש בן ה-50 מנתניה, הזקוק להשתלת ריאות. האירוע התקיים במתנ"ס רמת ידין בנתניה, והשתתפו בו איתי לוי, שגיב כהן, יוני רועה, קטריקס ודורון ביטון, ומני עזרא.

עומרי 11

אוהד ודוריס לוי הבעלים של קבוצת נוטלי יבואנית הנס גרוהה בישראל, לא נבהלו מהקור האירופאי ודאגו להוצאת שתי משלחות לטיול מפנק ביער השחור בגרמניה, שם גם שוכנים מפעלי המותג הנס גרוהה ואקסור. אוהד ובכירי קבוצת נוטלי, סמנכ"ל החברה אביב שמאי, אלכס מירון ויגאל קרן, יצאו בראש משלחת של 20 אנשי מכירות מצטיינים מהחנויות המובחרות לקרמיקה וסניטריה ברחבי הארץ לטיול מפנק. הקבוצה סיירה במפעלי הנס גרוהה, נהנתה מביקורים בערים מופלאות כמו באדן באדן, שם התארחה הקבוצה בין השאר במרחצאות היוקרתיים כולל סיור בעיר שטרסבורג שבצרפת.  במקביל יצאה משלחת נשים שכללה 20 אדריכליות מובילות מכל הארץ, בראשותן של דוריס לוי ורחלי לוי דורפברגר. היה זה טיול נשים מובילות דעה בעולם האדריכלות, במסלול דומה לטיול הגבריםף וכמובן הן נהנו גם משופינג מפנק.

21

איגוד השיווק בחר ב"יוטיוברים" לאנשי השיווק של חודש נובמבר 2017 בהיותם הכוכבים החדשים והמשפיעים של בני הנוער. היוטיוב הפך בשנה האחרונה להיות הטלוויזיה של דור ה-z ובהתאם הפכו היוטיוברים למנהלי הערוצים המובילים בקרב צעירים, ואלה שמחליטים במה בני נוער יצפו בזמנם החופשי. היוטיוברים הם צעירים יצירתיים, חדשניים ומעודכנים, המייצרים תוכן מעניין, פורץ דרך ומגוון. הם מגיעים מתחומי עניין שונים ורחבים, ומצליחים לסחוף אליהם עשרות, ואפילו מאות אלפי צופים על ידי יצירת תוכן וידאו איכותי ומעניין. חברות אופנה כמו TNT הבינו שהיוטיוברים הם מודל לחיקוי באופנה, סופרפארם מפעילים ערוץ יוטיוב לנערות כבר שנה שלישית ברציפות, בתחום המזון ארטיק PLAY של נסטלה כבש נתח שוק של 15% בקרב הקהל הצעיר ואפילו צ"הל באמצעות דובר צה"ל הכשיר יוטיוברים שיעבירו את המסרים הנדרשים למתגייסים הצעירים. כי הנוער מכיר את היוטיוברים ומאמין להם.

22

הזמרת הצעירה והכוכבת אגם בוחבוט, חגגה השבוע 14 אביבים ומשיקה באירוע חגיגי ולראשונה בביצוע הסינגל החדש בבכורה "חוזרת אלייך". באירוע נכחו חברים מהכיתה, אשר הגיעו היישר מבירת הדרום באר שבע במיניבוס, המנטור משה פרץ, איתי לוי, כוכבי הילדים שירן סנדל, עומר חזן, קים אור אזולאי, נועה פילטר, אלין כהן, לאון שניידרובסקי, יואב מאיר, גל גברעם, אחי נתן ועוד. באיחור הגיע חברו הטוב של פרץ הזמר ליאור נרקיס, עם בת זוגתו וסגרו אל הערב בריקודים. החברה הטובה נועה קירל לא יכלה להגיע בשל אירועי חנוכה, אך לא ויתרה ושלחה את אביה עם מתנה מפנקת וברכה מרגשת.

2

זו השנה השנייה ברציפות שבה חוברת רשת ביתילי, לעמותת המרכז לחיילים בודדים ע"ש מייקל לוין, ומשתתפת בגיוס התרומות עבורם. במסגרת מכירות סוף השנה בסניפי הרשת, מציעה ביתילי למכירה תיק בד ושרשרת מנורות, שההכנסות ממכירתם יתרמו עבור רווחתם של החיילים הבודדים. במסגרת שיתוף הפעולה העמוק בין השניים, ריהטה רשת ביתילי, בסמוך לחג פסח אשתקד, את מועדון החיילים בבניין העמותה בירושלים. בתמונה:אביב איתני מנכ"ל רשת ביתילי, דרורית ניצני מרכזת קשרי קהילה במרכז לחיילים בודדים על שם מייקל לוין (מימין), ודפנה גיא שטגמן מנכ"ל אג'נדות.

24

לפני כחודשיים מונה דודי כהן לתפקיד מנכ"ל נעמן גרופ, ובסוף השבוע זכה להפתעה מרגשת נוספת, כשעשרות אנשי עסקים, קולגות וחברים, הגיעו לחגוג לו מסיבת הפתעה לרגל יום הולדתו ה-50 ב"אחוזת מרגו " שברחובות. מילאו את האולם שף עומר מילר וזוגתו המעצבת שירנקה, רביב ברוקמאייר  מנכ"ל קבוצת גולף, אהרון מידן המנכ"ל המיתולוגי של הום סנטר ובת הזוג הסופרת אדיבה גפן,  חיליק לסרי הבעלים של חברת כרטיסי ה"גיפט קארד" ורעייתו אנה, דודיק כץ וניסים מויאל מפרסום אברהם, אלון עוזרי, רויטל מזרחי וארן שדמי ממנהלי הום סנטר, מנכ"ל אקספוז אמיר הברפלד והסמנכ"ל איזי מוכתר, בני משפחה והנהלת "נעמן". בתמונה: דודי כהן עם חילי לסרי ורעייתו אנה.

25

ביום ראשון הופיע הזמר רמי קליינשטיין בציריך שבשוויץ, באירוע נוצץ שכל הכנסותיו קודש למחלקה לשיקום נשימתי שבבית החולים אלי"ן בירושלים. הקונצרט שהתקיים במועדון הג'ז הידוע Moods  בנוכחות שגריר ישראל יעקב קידר ומנכ"ל בית החולים ד"ר מורית בארי, הרים על הרגלים את הקהל המקומי באמצע החורף המושלג. אמר מנחה האירוע העיתונאי והסופר ריצ'רד שניידר: "אלי"ן הוא בית חולים פורץ דרך ברמה העולמית. השינוי שהוא מביא לתפיסה לגבי זכויות ויכולות הילדים, מחזקת את שם ישראל כמקור לידע ולקדמה".

23

משרד יחסי הציבור 'מרום תקשורת' זכה בשבעה תקציבי יחסי ציבור חדשים: מלון הבוטיק החדש "וילה בראון" בירושלים, מלון הבוטיק "שטרקמן-ארנה" נהריה, מלון ibis החדש, מסעדת גבריאל, מסעדת אנג'ליקה, מסעדת BBB החדשה בירושלים  והבלו-הול מיוזיק המיתולוגי. מרום תקשורת" משרד היח"צ הגדול באזור ירושלים, המשרד המתמחה בעיקר בתחומי התיירות, תרבות, קולינריה, אמנות, צרכנות, כלכלה, לייף סטייל וירושלים.

26

שמואל (סמי) קידר מנכ"ל איגוד העמותות למען הזקן, ושרגא ברוש נשיא התאחדות התעשיינים, נפגשו בשישי האחרון על מנת להמשיך ולדון בתוכנית החדשה שהציגה התאחדות התעשיינים: "מזדקנים בכבוד". קידר המשמש כיו"ר ארגון הגג של מרכזי היום לקשיש בישראל, שימש כיועץ בתוכנית שהשיקה התאחדות התעשיינים לסיוע לקשישים. גם הפעם הפגישה נסבה על המשך שיתוף פעולה, וקידום פרוייקטים למען הקשישים בישראל.

27

בשבוע שעבר נערך אירוע כושר עם מנשאים ותינוקות, בחסות מותג המנשאים העולמי ארגובייבי בקניון שבעת הכוכבים. לאירוע הגיעו אימהות רבות עם תינוקות, ועשו תרגילי כושר עם מנשאים בהדרכתה של אביגיל קליין, מדריכת כושר לנשים לאחר לידה ובעלת המיזם מאמיספורט, שנתנה לאימהות תרגילים אשר אחר כך אפשר ליישם לבד בבית עם התינוק. באירוע נכחו ורד אורבך יבואנית המותג ארגובייבי לישראל, הדס למדן-שומרוני סמנכ"לית השיווק בקניון שבעת הכוכבים.

28

ישראלה שטיר ואבי איינשטיין ערכו בביתם בסביון אירוע הדלקת נר ראשון של חנוכה בהשתתפות בכירי המשק. בין האורחים: מוקי ורונית שניידמן, פרופ' איציק קרייז ורעייתו ענבל, פרופ' זאב רוטשטיין ורעייתו רותי, ציפי לבני ונפתלי שפיצר, ענת ואליעזר שקדי, דליה ומשה ממרוד, יורם באומן, רמי שלמור, ציפי ועדי שטראוס, ג'ודי ניר מוזס שלום, רוית ועופר נמרודי, ארז מלצר, תמי ויהודה רווה, בני וענת פדני, צביקה ברנבוים, רזיאלה גרשון, יוסי ויליגר, שמואל וענת חרלפ, שמואל ושרונה שניצר,רוני ואלישבע מילוא, אלון פנקס, ציפי פינס, אלון בן דוד, יעקב פרי, אורלי בן שמאי, עמוס ונוני מלכה, קובי ולימור בלדב, רג'ין גנזי, דספינה שרמייסטר, שלי ושמעון מנחם, עירית רפפורט, דלית רביב, יפית גרינברג ועוד רבים. ישראלה שטיר, נשיאת קבוצת שטיר וסגנית נשיא איגוד לשכות המסחר, סיפרה שבנה גיל אמר לה כי הוא מקווה שהיא תחייה עד גיל 1,000 אבל היא מאחלת לעצמה להאריך ימים כמו אביה, מרדכי שיפמן בן ה-94 ומראשוני ענף יחסי הציבור בישראל, שהדליק יחד איתה נר ראשון של חנוכה.

29

בשבוע שעבר הגיעו עשרות מאנשי צוות כוחות העזר מחטיבת בתי החולים של ה'כללית', ליום למידה ייחודי בגני התערוכה בתל אביב. הכנס כלל הרצאה מיוחדת של הרופא הראשי של רשת 'כללית רפואה משלימה' ד"ר מוטי לוי בנושא הרפואה המשלימה, סדנה חווייתית בהנחייתו של רכז תחומי מגע ורפואה סינית ברשת 'כללית רפואה משלימה' בני חיון, והתנסות במגוון טיפולים שהועברו על ידי מטפלי הרשת.

30

גיא בלנקשטיין התמנה למנכ"ל פסיפיק רכב ותחבורה (Lease4u ), חברת הליסינג של קבוצת קרסו מוטורס. בלנקשטיין יחליף את אליחי אל-יגון שניהל את החברה ב-7 השנים האחרונות, ובימים אלה מונה למנהל פעילות הרכב של קבוצת קרסו.ג יא, רואה חשבון בהשכלתו, שימש ב 13 השנים האחרונות כמנכ"ל קבוצת הולמס פלייס וגו אקטיב. לפני כשנה וחצי  מיזג את שתי הרשתות  והכין את הקבוצה להנפקה.

גיא בלנקשטיין. צילום- אסף לוי

איל יקיר (59) מונה בימים אלה כמנכ"ל חברת אקספוז, העוסקת בתחום ייבוא, ייצור  ושיווק הלבשת בית, הלבשה תחתונה ובגדי ים. יקיר שימש באחד עשרה השנים האחרונות כסמנכ"ל דלתא אולסייל.

תגובות

להשאיר תגובה