ענבל גבור מוציאה לאור יומן שנתי יחיד מסוגו – “לאן שאבחר ללכת זו הדרך שלי”, שפותח ועוצב מתוך כוונה לאפשר למשתמשים בו להיעזר בו כמקום לפגוש בו את עצמם. היומן מהווה כלי לעצירה והתבוננות פנימית, הקשבה, תרגול חשיבה חיובית, סימון מטרות והגשמה שלהן.

בימים שבהם היומן האלקטרוני בלע את אלו שכתובים , מעזה ענבל גיבור ומוציאה יומן פעילות רב תכליתי בדפוס והאמת שזה מעולה.

מדובר ביומן שימושי מאוד ורב תכליתי, הוא מרכז בתוכו שלל פעילויות שבועיות, תוכלו למצוא בו שלל רובליקות שימושיות כמו תכנונים שבועיים,חודשיים ואמרות שפר מעצימות בכל שבוע חדש שמוטבעים בראש כל עמוד. ברובליקות השונות תוכלו לכתוב על ההצלחות שלכם, הדברים שלמדתם במהלך השבוע משימות חשובות ושאיפות שבועיות.

ביומן תמצאו גם שלל דפים לתכנון חודשי הכולל מטרות שתרצו ותחלמו להגשים ורעיונות שעולים לכם בראש במהלך החודש ויכולים להיות ברי יישום.DSC_0031 fix 2

עוד ביומן דפי סיכום שנתיים שמקמטים את כל מה שרשמתם לעצמכם כל השנה, מול בחינה של הדברים בטווח השנתי ולהציב אותם מול הפיכת החלום למציאות.

החיסרון היחידי מבחינתי לפחות הוא הגודל של היומן, הוא אמור להיכנס לכל תיק ולמעשה לשמש אותנו ביום יום אבל הגודל שלו הוא החיסרון שלו, מצד שני, מי רוצה למצוא את עצמו כותב בכתב קטן  שורה על גבי שורה, עדיף כמו תמיד להנות מהמרווח.

יומן הפעילות של ענבל גיבור: כריכה קשה, מכיל 200 עמודים. מחיר: 145 שקל. למידע נוסף ולהזמנות https://www.inbalgibor.com/

 

תגובות

להשאיר תגובה