“נסטלה” הביאו את הבשורה האמיתית לקיץ, שלגוני פירות טבעיים שמכילים 50 אחוז פרי והמון טעם מתוק  וכמעט בלי קלוריות. אחרי שטעמנו את כל השישה טעמים ונשבינו חזרנו כדי לספר לכם על זה

קיץ 2016 התחיל בקול תרועה רמה, גלידות נסטלה השיקו בשבוע שעבר את “לה פרוטה”- שלגונים בטעמים של פירות שמכילים 50 אחוזים של פרי טבעי והם גם ובעיקר טעימים. השלגונים מגיעים בשישה טעמים שונים והיתרון הבולט שלהם ניכר בכמות הקלוריות המצויינות על גבי האריזה הנעים בין 67-90 קלוריות ליחידה.

המהלך השקה לווה בארוע עיתונאים ובלוגרים שנערך בתל אביב ולמעשה נתן גם לנו העיתונאים הצצה למתכון המנצח של הגלידות בשינוי מרקמים וטעמים כמובן, בזה אחר זה נכנסו למערבל המזון שהונח על השולחן מגוון רחב של פירות קפואים כמו תותים, אננס,בננות תמרים ותפוח, אליהן התווספו שלל תוספות כמו סילאן,דבש סוכר לבן או חם ותחליפי סוכר ומקץ כמה דקות נוצר השלגון המיוחל באינטרפטציה משלנו. האמת שהיה טעים ועיקר חוויותי.

לדברי  גלית בר, סמנכ”לית שיווק, גלידות נסטלה: ” אנו גאים להשיק סדרת שלגונים שפותחה בישראל על ידי הצוות הטכנולוגי שלנו וזוכה לאהדה רבה בנסטלה העולמית. החדשנות המזוהה עם גלידת נסטלה, הובילה אותנו גם השנה לרענן, להעז, ליצור ולפרוץ קדימה, עם פיתוח מוצרים ורעיונות חדשים.”

בר מוסיפה: “כמענה למגמת ה- wellness בעולם הגלידות, השנה החלטנו להיענות לדרישה ההולכת וגוברת מצד הצרכנים בישראל ליהנות משלגונים בטעמים מגוונים ומפנקים, מופחתי קלוריות וסוכר. סדרת La-Frutta מועשרת באחוזי הפרי הגבוהים ביותר כיום בשוק ובטעמים ייחודיים, המותאמים לחיך הישראלי”.

30 הערות

להשאיר תגובה