שוזרים בעור

בשנים האחרונות נפוץ השימוש בחוטי מינט  העשויים Pdo  פולידרוקסנון , חומר המוכר בשרותי הרפואה ובחדרי הניתוח מזה כמספר עשורים.  הטיפול בחוטי מינט , מפחית את הסימנים המוקדמים להזדקנות עור הפנים, הצוואר ואזורים נוספים בגוף. חוטי מינט מסייעים בהשגת מראה צעיר ורענן יותר  ומאפשר שיפור ניכר במראה העור ורעננותו ללא ניתוח. אחד מהיתרונות הגדולים בשימוש בחוטי מינט הוא העדר צלקות נראות לעין לצד רמת בטיחות גבוהה וחזרה מהירה לשגרה .

השילוב של מינט עם טיפולים נוספים{ כגון הזרקת חומצה הילרואנית, בוטלניום  טוקסין, טיפולי לייזר ופילינג} מסייע משמעותית לשפר את מרקמו של העור. ד”ר מרינה לנדאו מומחית לרפואת עור ומבכירות הרופאות בארץ ובעולם בתחומה , ממליצה לבצע טיפול כבר בשלבים הראשוניים של רפיון וצניחת הפנים.

מטרת הטיפול בטכנולוגיה  נועד להידוק הרקמות בפנים , יצירת מבנה אלסטין וקולגן ומתן מראה חיוני , צעיר ואסוף יותר לפנים שלנו. במהלך הטיפול מחדיר הרופא/ה קנולות בהן נמצאים  החוטים ,ברגע שהחוטים נמצאים במקום הנכון בעור , הקנולה {מחט עם צינורית דקיקה} נשלפת החוצה והרופא גוזר את קצהו המיותר של החוט. חשוב לציין כי ההליך מתבצע על ידי רופא מטפל שעבר הכשרה והכרות מעמיקה עם שרירי הפנים ורקמות החיבור.

הטיפול באמצעות חוטי “מינט” הינה פרוצדורה מרפאתית  יחסית פשוטה , ההליך מתבצע תחת אלחוש מקומי ובסיומו ניתן לחזור לשגרה רגילה  ועם תוצאות שנראות לעין באופן מידי ותוצאות מתמשכות בין 6-12 חודשים.

החומר בטוח לשימוש ונספג באופן מלא על ידי הגוף תוך כ-6 חודשים עד שנה, התוצאה יחד עם זאת ,בזכות מבנה הקולגן והאלסטין שיוצר הגוף סביב החוטים נמשכת כשנה.

בעלי אישור   CE  ,FDA האמריקאי   האירופאי ומשרד הבריאות  הישראלי .

חוטי המינט הקוראנים משווקים בארץ בלעדית  ע”י חברת “סלע מדיקל”

http://www.selamedical.co.  https://www.facebook.com/Selamedical/

 

תגובות

להשאיר תגובה