המותג Hunt&Bake נולד מתוך אהבה גדולה לפיצה לצד הרצון לנהל אורח חיים בריא חסר פשרות. מכאן, הגיעה התשוקה ליצר בצק פיצה נהדר, נטול גלוטן ונטול דגנים מכל סוג.
לאחר אינספור ניסיונות, נרקח המתכון המושלם לבצק שאינו מכיל שמנים תעשייתיים, ביצים או רכיבים אחרים מן החי וללא תחליפים מעובדים, מייצבים חומר טעם וריח ורכיבים נחותים אחרים.

בסיסי הפיצה עשויים קמח טפיוקה, שקדים, אבקת אפייה (ללא אלומיניום), מלח הימליה, שמן זית בכבישה קרה ומים. אין ספק שמדובר במתכון בריא מוקפד שלא ניתן להשיג כמותו על מדפי הקפואים השגרתיים בסופר.

ל-  Hunt&Bake תחתיות בשני גדלים, גדולות וקטנות, והן מאימות להכנת פיצה עם או בלי גבינה, או רק עם עשבי תיבול ושמן זית, הן נהדרות במילוי פטריות ובצל, תפוחי אדמה, ביצים ולקט ירקות.

התחתיות מגיעות קפואות עד פתח הדלת באמצעות שליח, לאחר שעברו אפייה ראשונית בתנור אבן, וכל שנותר לכם לעשות זה למרוח קלות בשמן זית, להוסיף רוטב ותוספות אהובות (בעדיפות לעשבי תבלין וירקות) ולהכניס לאפיה קצרה בתנור, בטוסטר או במחבת, ולהתפנק על פיצה, טורטייה, בלינצ’ס או כל מאפה קריספי במילוי נהדר נטול גלוטן ונטול רגשות אשם.
מחירים ומשלוחים דרך האתר: http://www.huntandbake.com

פייסבוק: huntandbake

27 הערות

להשאיר תגובה