בצל הקורונה: MARKETPLACE ONLINE MITZVA

מוצרים של עסקי בוטיק תיירותיים בגליל יימכרו לתורמי ה-JNF   בארה”ב .תורמי קרן JNF  האמריקאית מתגייסים לרכוש מוצרים מתיירני עמותת “זמן גליל מערבי”תכשיטים, מוצרי קוסמטיקה טבעית, יינות ועוד יוצעו למכירה לתורמים בארצות הברית באמצעות “ערוץ קניות” ייעודי 

כבר שנים שקרן JNF  פועלת לתמיכה ולקידום פרוייקטים ועסקים בפריפריה בישראל, בתמיכתם של אנשי עסקים אמריקאים אוהבי ישראל.בימים אלה, בהם עסקים רבים קורסים כלכלית, נרתמה הקרן, שבין מנהליה נמצאים רונלד לאודר – יו”ר כבוד, ג’פרי לוין – יו”ר בפועל, סול ליזרברם הנשיא וראסל רובינסון – המנכ”ל ורבים אחרים, ופצחה ביוזמה ייחודית ומרגשת, שתספק חמצן ופרנסה ליזמי תיירות קטנים – שוק מצווה און ליין: Jewish national fund – Online Mitzva Marketplace – Shop Israeli Goods

במסגרת זו הוזמנו עסקי התיירות של עמותת “זמן גליל מערבי”, אשרJNF  ארה”ב תומכת בה זה 7 שנים, להציע את מוצריהם למכירה בסדרת סרטוני וידאו אשר מצולמים ממש בימים אלה, באולפן שהוקם במיוחד לצורך כך במרכז המידע JNF ומנוהלת ע”י עמותת זמן גליל מערבי, בעכו העתיקה. הסרטונים יופצו בקרב 900,000 תורמים ותומכים ברחבי ארצות הברית, והם יוזמנו לרכוש מוצרים עבור עצמם, אשר יישלחו אליהם לארצות הברית כשיתאפשר, או להעניק מתנה לקרוביהם בארץ.

הסרטונים מצולמים בפורמט של תכנית אירוח, בה כל תיירן מספר על העסק שלו, מהם המוצרים אותם הוא מציע למכירה ומה מיוחד בהם, בשילוב סרטון אווירה תדמיתי על העסק שלו. הסרטונים ייערכו לפרקים בני 15-20 דקות כל אחד ובנוסף תוקם חנות אינטרנטית מיוחדת ובה יוצגו באופן מרוכז הפריטים ומחיריהם. על מנת להקל על תהליך הקניה ייגבה התשלום עבור הפריטים ע”י קרן ה-JNF   ויועבר במלואו לתיירנים, וכך גם יחסכו מהם את הצורך להקים מערך גביה אינטרנטי עצמאי.

אריק מייקלסון, מנכ”ל JNF  ישראל: “ארגון ה–JNF  ארה”ב פועל שנים לטובת ישראל ולרווחת תושביה, ובראש ובראשונה עידוד צמיחה דמוגרפית בגליל ובנגב. לשם כך אנו מאמינים שיש לדאוג לשיפור איכות החיים ולפיתוח בתחומי התעסוקה, התשתיות, התרבות והחינוך. בעקבות משבר הקורונה, החלטנו להתגייס באופן מיידי ולקרוא לתורמים שלנו לרכוש מוצרים של עסקי בוטיק תיירותיים שאנו מלווים אותם כל השנה”.

בין העסקים שמוצריהם יוצעו למכירה: מוצרי קוסמטיקה טבעית, יינות מיקבי בוטיק, ספר עם מתכוני בשלניות מהגליל בשפה האנגלית, תכשיטי מעצבים ועוד.

מיכל שילוח גל-נור, מנכ”לית עמותת זמן גליל מערבי: “היוזמה המרגשת של שותפינו לדרך בקרן JNF ארה”ב הפיחה בנו רוח של תקווה ועניין ותוכן לעסוק בהם. בצענו תחקיר עומק על כל אחד מהעסקים שנמצאו רלוונטיים, הוקם אולפן במיוחד, נכתבו תסריטים, הופקו סרטוני אווירה אטרקטיביים שקוראים לתורמים לרכוש ממוצרינו ובעצם הקמנו לנו ערוץ קניות משלנו בשפה ובסגנון שמאוד מתאימים לתרבות האמריקאית. אין ספק שברגעים כאלה זה מחזק ומעצים לדעת שיש לנו גב של חברי אמת, שלא עוזבים אותנו לרגע ומוצאים פתרונות יצירתיים לסייע לנו לעבור את המשבר”.

כתובת החנות המקוונת: http://jnf.org/SHOPPING  למידע נוסף – 1800-542-8733

תגובות

להשאיר תגובה