חנות האופניים החברתית של עמותת אנוש ממוקמת בכניסה לפארק רמת גן, מתנהלת ללא מטרות רווח והכנסותיה מועברות למפעילים פגועי הנפש

בתקופה שבה טרנד הרכיבה על אופניים כבר מזמן תפס תאוצה, חנות האופניים “בוטיקיה” הממוקמת בסניף “אנוש” ברמת-גן מציעה לא רק מוצרי רכיבה למיניהם – אלא גם הזדמנות לקחת חלק פעיל בשילוב בקהילה של מתמודדים עם פגיעה נפשית.
מיזם של עמותת אנוש מאפשר למתמודדים עם פגיעה נפשית להשתתף בקורס בשם “באופן אחר” אשר מעניק הכשרה במכונאות אופניים. כאשר חלק מהמתמודדים נשארים לעבוד כמכונאי אופניים בחנות הדגל “בוטיקיה אנוש” הממוקמת בסניף העמותה, בצמוד לפארק רמת גן.
“בוטקיה” היא החנות החברתית הראשונה מסוגה בארץ כאשר כל רווחי העמותה מועברים כמשכורת למתמודדים העובדים בה ומשמשת גם כחנות הדגל של יבואן אופני האיכות האיטלקיות “בוטיקיה” בארץ. הרכישה בחנות היא מצווה חברתית המעודדת את המשך קיום החנות.
לצד היותה חנות בעלת ערך חברתי, מדובר בחנות מקצועית אשר אפשר למצוא בה מגוון רחב של מוצרים- משכונתי ועד בוטיק, אופני כביש, שטח, עיר וילדים ומוצרים משלימים, כולל ציוד ריצה ותריאטלון. מרבית המוצרים הם של חברת “בוטקיה”, לצד מותגים בלגיים והמותג היוקרתי “דה רוסה”. המחירים נעים מאופני ילדים ב-400 ₪ ועד אופני קצה בעשרות אלפי שקלים.
בנוסף, בחנות סדנת תיקונים וטיפולים ברמה גבוהה ומקצועית- לכל סוגי האופניים.
כל שירותי המכירה ותיקון אופניים ניתנים על ידי כל עובדי החנות- מכונאי אופניים, בוגרי קורס למקצועות מכונאות האופניים, כמו גם, אנשי השיווק והמכירות- כולם מתמודדי עמותת אנוש, אשר מספקים מענה מקצועי ומיומן ללקוחות החנות.


לפרטים נוספים: https://www.facebook.com/BottecchiaEnosh  או בטלפון- 050-402-9180
שעות פתיחת החנות- 10:00-19:00, כתובת: שדרת הצבי 3,רמת גן.

21 הערות

להשאיר תגובה