'אלפרו', מותג תחליפי החלב המשווק על–ידי מחלבות שטראוס, משיק בימים אלה בית קפה פופ–אפ בדיזנגוף סנטר, עם קפה על בסיס תחליף חלב ב-5 ₪ בלבד.
בבית הקפה של 'אלפרו' מוגשים משקאות על טהרת סדרת אלפרו בריסטה, משקאות על בסיס שיבולת שועל, סויה ושקדים המתאימים במיוחד להקצפה ומשדרגים כל כוס קפה. מעבר לחוויית הקפה, המבקרים יוכלו ליהנות מאמנות הלאטה ארט, ממש כמו בריסטה מקצועי.ת וללמוד כיצד ניתן לייצר אומנות בכוס הקפה שלהם, גם בבית.
בית הקפה יפעל במשך שלושה שבועות, בימים ד' ו', החל מה-17.1 ועד ה-2.2. כוסות הקפה תימכרנה במחיר סמלי של 5 ₪ בלבד. חיילים ושוטרים במדים יוכלו להנות מקפה חינם.
לירז סופרין, מנהל שיווק מחלבות, שטראוס:"בחרנו להעניק לצרכניות ולצרכנים להתנסות בסדרת הבריסטה, באמצעות חוויית בית קפה, בדיוק כמו שאוהבים לשתות את הקפה. אנחנו מזמינים את כולם.ן להגיע וליהנות מכוס קפה איכותית, כל אחד.ת לפי טעמו.ה".