עיריית תל אביב השיקה מיזם באגם של גני יהושע בו יוכלו חובבי הקולנוע להנות מסרט טוב ושייט באגם הכל בגלל הקורונה 

לאור הצלחת הקרנת הסרטים בדרייב אין המיתולוגי, החל במוצ”ש הקרוב, 22 באוגוסט 2020 ולאורך השבוע האחרון של אוגוסט (30-22/8) תחל עיריית תל אביב-יפו ביוזמת “סינמה על המים”- הקרנות סרטים לצפיה על גבי סירות. באגם גני יהושע ימוקמו כ-70 סירות, במרחק של 2 מטרים בין סירה לסירה אל מול המסך הגדול ויהוו מוקד בילוי איכותי, נעים, שקט ובעיקר בעיקר בטוח, ויאפשרו להפליג למחוזות רחוקים ולברוח מהיומיום, גם אם למספר שעות.

 “סינמה על המים” בהפקת המחלקה למופעים ובשיתוף סינמטק תל אביב וחברת גני יהושע, הוא מיזם שמתקיים תחת כיפת השמים, וקיבל את אישור משרד הבריאות לקיום אירועי דרייב אין במרחב הפתוח ועומד בכל כללי התו הסגול.

האירוע ברכישת כרטיסים מראש, לתושבי תל אביב-יפו בהצגת כרטיס דיגיתל. מחיר כרטיס לסירה הוא 80 ₪ ובכל סירה יכולים להיות עד 4 אנשים. האירוע מתאים לילדים מעל גיל 6. במהלך השבוע יתקיימו 14 הקרנות, חלקן מיועדות למבוגרים בלבד. רכישת כרטיסים תתאפשר במהלך היום באתר העירייה- www.tel-aviv.gov.il

 ראש עיריית תל אביב-יפו רון חולדאי: “תל אביב-יפו היא עיר ללא הפסקה אבל משבר הקורונה הפסיק באופן מובן חלק גדול מפעילות התרבות והפנאי בעיר. עם זאת, אנו מחפשים כל העת דרכים יצירתיות להנגיש לתושבים פעילות תרבות: סבסוד הופעות אינטימיות במסעדות ובבתי קפה באוויר הפתוח; מימון הופעות של אמני-רחוב בחופי הים, ברחובות ובכיכרות מרכזיים; מאות פעילויות במרחב הציבורי למשפחות עם ילדים ובני הגיל השלישי במהלך חודש אוגוסט; ועוד. זאת, לצד פעילות סיוע לאמנים וגופי תרבות שנקלעו למצוקה בעקבות המשבר. צפייה בסרטים באמצעות סירות באגם בפארק גני יהושע היא עוד דרך יצירתית לבלות את ימי אוגוסט החמים בתל אביב-יפו, כמובן בהתאם להנחיות משרד הבריאות”

תגובות

להשאיר תגובה