עמותת שניר, בשיתוף פיקוד העורף הקימו חנות פופ אפ, במלון מדיטרה בנתניה, שהציעה למשפחות המפונים ביגוד, הנעלה, אקססוריז ומוצרים לתינוקות בחינם!  

לאור ההצלחה העצומה של הפעלת חנות הפופ אפ שהוקמה לרווחתן של המשפחות המפונות במלון איילנד בנתניה,  הוחלט בעמותת שניר להיענות בחיוב לבקשת נציג פיקוד העורף ולהקים חנות נוספת במלון מדיטרה נתניה. החנות הוקמה עבור המשפחות המפונות שמתגוררות בו והוזמנו בנוסף לכך גם משפחות מפונות מ – 4 מלונות נוספים בנתניה – רזידנס, המלך שלמה, העונות ומרגוע.

במהלך האירוע חילקו מתנדבי עמותת שניר תרומות של מוצרים חדשים בתחום הביגוד, ההנעלה, אקססוריז וגם מצרכים חיוניים לתינוקות. 

ניר שמול, יו"ר עמותת שניר: "אנחנו כואבים בכל יום את מצבן של המשפחות שהורחקו מביתן לאור המצב הביטחוני. ולכן עמותת שניר שמה לה למטרה לסייע להן ולו במעט. אנחנו נמשיך לעזור להן ברבדים השונים על פי הצורך עד שהן יחזרו לבתיהן". 

שירלי קרני, סמנכ"לית ארגון ופרויקטים מיוחדים בעמותת שניר: "אנו שמחים על ההזדמנות שניתנה לנו לתמוך ולסייע למשפחות מפונות נוספות בימים קשים אלה, ובכך להעביר להם את המסר שאנחנו חושבים עליהן ושהן לא לבד. מודה ליניב קסלר מפיקוד העורף על הפניה והארגון, ולשרון סיידא מנכ"לית מלון מדיטרה על שיתוף הפעולה והעזרה".

שרון סיידא, מנכ"לית מלון מדיטרה אמרה: "הנהלת ועובדי מלון מדיטרה בנתניה שמחים על ההזדמנות שניתנה לנו לארח באהבה את עמותת שניר ומתנדביה. העמותה העניקה יום של פינוקים ומתנות למבוגרים ולילדים. מעט אסקפיזם, תמיד נעים לפגוש אנשים טובים באמצע הדרך ושנדע כולנו ימים טובים ושקטים".

יניב קסלרקצין אוכלוסיית התנהגות במלונות, פיקוד העורף: "ראשית אני רוצה להודות לעמותת שניר שאפשרו לי להניע את כל הדבר הגדול הזה, וכן לעמותת שינוע אזרחי על האנשים והמשאית שנרתמו מיד לשנע והביאו עוד תרומות משלהם. לדבריו: "אני מאוד שמח על ההזדמנות שניתנה לי לגעת באנשים היקרים האלה ולאפשר להם להתרענן קצת אחרי כל כך הרבה זמן שהם לא נמצאים בבית." 

עוד ציין יניב: "פיקוד העורף מודה לכל העוסקים במלאכה חשובה זו. ותודה על ההזדמנות לעזור ולפעול למען המפונים ולדאוג להם לכל מחסור, אפשרתם לנו להביא להם עוד סיוע חשוב שיכול לעזור ולתת הרגשה של בית."

תגובות

להשאיר תגובה