הטריבונה – רכילות עסקית

השבוע  נערך אירוע ההצדעה ל-70 שנות אופנה ישראלית ביוזמת משרד התרבות וספורט והספורט כחלק מאירועי ה-70 למדינת ישראל, בנוכחות שרה נתניהו והשרה מירי רגב. בערב הוצגו ההישגים וההצלחות של האופנה הישראלית בארץ וברחבי העולם לאורך התקופות השונות. כמו כן, נערכו מחוות לאייקוני האופנה, למעצבות ולמעצבים שהשפיעו על האופנה הישראלית וזכו להישגים יוצאי דופן בזירה הבינלאומית. בין האמנים שהשתתפו באירוע: נטע ברזילי, אניה בוקשטיין, קובי אפללו,להקת A-Wa, דיקלה, גלעד כהנא, אוהד חיטמן ושפיטה. במהלך האירוע, בניצוחו של המנהל האומנותי מוטי רייף, התקיימו תצוגות אופנה שונות: שורשים – מקורות ההשראה האישיים, המשפחתיים, של המעצבים הישראלים, כור ההיתוך הישראלי. חלוצי האופנה – אופנת העולים שהגיעו ארצה אלגנטיים והמעבר לחאקי, מחווה לבית האופנה משכית, מחווה לאייקוני האופנה לאורך השנים, ולאייקון האופנה הישראלי הראשון שושנה דמארי עם דקלה ששרה את ‘כלניות’, האופנה הצבאית, מחווה למותגי בגדי הים הישראליים והמותג גוטקס, אופנת הגברים הישראלית תוך הצגת דגמים של מעצבים שונים, הצלחה של מעצבים ישראליים ברחבי העולם, תצוגת שמלות כלה של מעצבים ישראליים בינלאומיים, על מעצבי העתיד וחלקה של האקדמיה בקידום האופנה. פרס מפעל חיים הוענק למעצב גדעון אוברזון, ופרסי מעצבי האופנה לשנת 2018 הוענקו לרונן חן בתחום “ready to wear”, אלירן נרגסי בתחום בגדי גברים ושחר אבנט, מעצבת אופנה שכבשה לה שם בעולם האופנה בישראל ובחו”ל.

כ – 150 עובדי ומנהלי חברת אמריקן אקספרס GBT בילו בסופשבוע ארוך ברומא בירת איטליה, שם ציינו עוד שנת פעילות מוצלחת של החברה, וקיימו את הכנס השנתי. בטיסה חיכתה לעובדים הפתעה: מי ששירת אותם כדייל במהלך הטיסה, היה גיל פרץ מנכ”ל החברה שהכריז: “אתם נותנים את השירותים שלכם במהלך כל השנה – היום אני אשרת אתכם”.

אסתי גינזבורג  הנחתה בשישי האחרון את ערב הגאלה של ארגון איחוד ההצלה, שנערך בלוס אנג’לס. בערב זה גייסה גינזבורג 5 מיליון דולר עבור הארגון. גינזבורג הנחתה את הערב לצידו של ג’יי לנו, מנחה מוכר בארה”ב וקומיקאי.  כחלק מתוכנית הערב עלה להופיע הזמר דודו אהרון ונאלצה לחזור מייד לישראל, לרגל השקת קולקציית קיץ 2019 של מותג האופנה גולברי.

דוד, יעקב ומשה גולברי  מבעלי חברות גולברי-סאקרה, אירחו  כ–500 מוזמנים ביניהם בכירי המשק, אנשי עסקים, עובדי החברה ופוליטיקאים, באירוע חגיגי שנערך לרגל חניכת בית גולברי-סאקרה החדש, בצריפין. האירוע נפתח בטקס חגיגי של קביעת מזוזה וגזירת סרט, ולאחר מכן נערך מינגלינג במרכז הלוגיסטי החדש וסיור במתחם, המשתרע על שטח של כ-12 דונם ובבניין המשרדים בן 4 קומות. לאחר הסיור נערכה ארוחה חגיגית וברכות. בסיום הטקס נערכה הרצאה של שר האוצר משה כחלון בנושא המצב הכלכלי במשק.

לרגל יום האישה הבינלאומי משיק מותג האיפור הבינלאומי לוריאל פריז קמפיין לוקאלי סביב “נשים לא שגרתיות”  והעצמה נשית. הקמפיין מתכתב כחלק ממהלך בינלאומי במסגרתו כל מדינה בוחרת נבחרת נשים מעצימות ומעוררות השראה. בישראל נבחרו להוביל את הקמפיין חלי ממן, רונית יודקביץ, כינרת הנדלס, דניאל פרנקל, לונא מנסור ועדינה סהבט.

יום מעשים טובים 2019 יתקיים השנה בישראל ביום שלישי ה-2 באפריל, וצפויים להשתתף בו למעלה מ-2 מיליון ישראלים, בפרויקטים מדן ועד אילת. יום מעשים טובים, שהפך ליום בינלאומי, יצויין השנה ברחבי העולם ב-7 באפריל בלמעלה מ-100 מדינות ויהיו מעורבים בו מיליוני אנשים. זהו פרויקט הדגל של עמותת “רוח טובה”, המרכזת כל השנה את כל הזדמנויות ההתנדבות בישראל במקום אחד. יוזמת יום המעשים הטובים שרי אריסון: “השנה שמנו זרקור על דיבור חיובי, פירגון ומילים טובות. דווקא בעת הזו, חשוב לנו לחדד את המסר “מדברים טוב, עושים טוב”,  כדי ליצור שיח מכבד, מגשר, ומכיל במטרה ליצור אחדות ואהבת חינם בעם”. את היום הזה ילווה אירוע התנדבות ראשון מסוגו, כאשר במספר מוקדים ברחבי הארץ יוקמו מתחמי התנדבות ענקיים, אליהם יגיעו אלפי מתנדבים וישתתפו בפסי ייצור של התנדבות למען הקהילה.

שר העבודה והרווחה חיים כץ, אירח את רמי סולימני מנכ”ל ג’וינט ישראל, אביגדור קפלן מנכ”ל המשרד, נאווה ברק יו”ר עמותת על”ם, יהודית רקאנטי מקרן רקאנטי, שולה מוזס וברק דותן ועוד בכירים בכנס “יתד 2 – העתיד כבר כאן”, במלאת שנתיים לתוכנית המהפכנית בהובלת משרד העבודה והרווחה בשיתוף ג’וינט אשלים, הנותנת מענה ל-15,313 צעירים בסיכון, באמצעות פתרונות בתחום התעסוקה, הדיור והשכלה, ותוך הקצאה של למעלה מ- 120 מיליון ש”ח ולמעלה מ- 100 עובדים סוציאלים הפועלים ב- 114 רשויות ברחבי הארץ. בתמונה: מימין לשמאל: מנכ”ל משרד העבודה והרווחה ד”ר אביגדור קפלן, שר העבודה והרווחה חיים כץ ומנכ”ל ג’וינט אשלים רמי סולימני.

אנשי עסקים, אמנים ואנשי חינוך הגיעו השבוע לפתיחת התערוכה “נגלה ונסתר” אשר התקיימה בבית ציוני אמריקה. חלק מהכנסות ערב הפתיחה מיועדות כתרומה, קודש לילדים ומשפחות מעוטות יכולת בהם מטפלת עמותת שניר, העוסקת בקידום שוויון הזדמנויות בחינוך ובתרבות. האירוע נפתח במינגלינג אומנותי ובקטעי מוסיקה של אורי ואורלי נתנאל. את הערב פתחו הציירת רומי רנן נשיאת WAG ISRAEL והפסלת שולה רוס סגניתה, אשר יזמו את החיבור בין עמותת שניר לאמנים, וסיפרו על פעילות האמנים בארץ ובחו”ל, ועל כך שהתערוכה תנדוד לפסטיבל WAG העולמי בבלגרד, מיד עם סיומה בבית ציוני אמריקה.

בשבוע שעבר נערכה השקת מגורים לחיילים בודדים בקיבוץ רמת יוחנן. בעבר השטח שירת את האולפן ללימוד עברית, אבל בשנים האחרונות השטח ננטש ולא נוצל. צביקה לוי ז”ל  “האבא של החיים הבודדים” שנפטר לאחרונה,ו רצה שהמקום יהפוך לבית עבורם. אחרי תהליך ארוך, שיפוץ והשקעה גדולה במקום, יהיו שם דירות לחיילים עם דגש גם על משוחררים מצה״ל, שסיימו את השירות אבל נשארו עם הבדידות, וכך המקום יהיה בית עבורם גם בשנה שאחרי השחרור. באירוע נכחו אלמנתו של צביקה אשר נשאה דברים, האלוף מיל. אלעזר שטרן ח״כ מטעם יש עתיד, אלוף מיל. טל רוסו אשר שוריין במפלגת העבודה, גיל ביילין מועמד לכנסת במפלגת העבודה, ועוד רבים שלקחו חלק ובאו לכבד. בתמונה: ניצן שוהם בת קיבוץ רמת יוחנן שנרתמה להגשים את חזונו של צביקה לוי ז״ל עם גיל ביילין ממפלגת העבודה.

בכפר המכביה נערך לאחרונה ארוע לעובדי עיריית רמת גן בכפר בנוכחות ראש העיר כרמל שאמה הכהן, בהשתתפות ציפי שביט ואלי יצפאן. בתמונה: יצפאן עם ארי איני מנהל המלון ונדב גרינשפן מנכל כפר המכביה בטרקלין העסקים  במלון הסוויטות.

הערב הגדול באירוע הצדעה ל-70 שנות אופנה ישראלית בחסות משרד התרבות והספורט, שייך למעצב דרור קונטנטו, שהלביש את שרת התרבות והספורט מירי רגב בשמלת מקסי אלגנטית. בנוסף המעצב אף הלביש את הגברת שרה נתניהו, שהגיעה לאירוע בשמלה שחורה אשר בחלקה העליון היתה משובצת אבנים עם שסע אלגנטי בחצאית. גם סנדרה רינגלר הסטייליסטית של שרה נתניהו, לבשה שמלה של המעצב דרור קונטנטו, וכן הזמרת שפיטה שהופיע בערב זה.

אלי כהן, אמן תוספות השיער מילוי ועיצוב, השיק השבוע בסטודיו שלו בדימול רמת גן, שיטה חדשנית לתוספות שיער בהשראת תרבות קליעת הצמות האפריקנית ה-Weaving, המתבססת על חיבור התוספות ב-8 נקודות אחיזה במקום 100 נקודות, בשיטות הנהוגות עד היום. השיטה מבוססת על אביזר ‘תוספת’ המדמה תהליך אריגה, באמצעות קשירה מיוחדת. תוספות השיער ב-2019 מתאימות לכולן, לא רק לבעלות שיער דליל או כקישוט, לכל מי שרוצות להתקשט בשיער ורוד, כחול או סגול, לבעלות שיער מתולתל, גלי או חלק. בין האורחות שהגיעו להשקת השיטה היתה גם קסניה טרנטול, בעלת שיער גולש שהתעניינה גם היא בשיטה החדשה, כמו כל האורחות שנכחו במקום.

רות דיין המייסדת של בית האופנה המיתולוגי משכית, חוגגת השבוע יומולדת 102. שרון טל המעצבת והיזמית שמאחורי החייאת בית האופנה משכית, הגיעה אליה לברך, ולחגוג איתה את חגיגות יום ההולדת, שהן במקביל לחגיגות 65 שנה לבית האופנה משכית, שהקימה רות דיין. בתמונה: רות דיין והמעצבת של בית האופנה משכית שרון טל.

במסגרת שיתוף הפעולה של עמותת “רוח נשית” עם המעצבת אורטל עטר לקראת יום האישה הבינלאומי, עוצב צמיד ייחודי עם תליון בצורת כתר, כאשר הכתר מסמל את השליטה שכל אחת זכאית לה על חייה, ואת האג’נדה של העמותה המסייעת לנשים נפגעות אלימות, להגיע לעצמאות כלכלית. ענידת הצמיד היא השתתפות פעילה בהעלאת המודעות למושג “אלימות כלכלית” וההתמודדות עמה. בתמונה: תמר שוורץ מנכ”לית עמותת רוח נשית, ומוטי רייפ נשיא אגודת הידידות של העמותה.

לקראת הבחירות לכנסת ה- 21 בישראל, נערך פאנל בחירות ברשת בתי הדיור המוגן ‘עד 120’ בתל אביב. את הפאנל הנחתה ליאת רגב, והשתתפו יו”ר הכנסת יולי אדלשטיין ממפלגת הליכוד, ח”כ סתיו שפיר ממפלגת העבודה ויועז הנדל ממפלגת ‘כחול לבן’. בתמונה: יו”ר הכנסת (ח”כ) יואל (יולי) אדלשטיין עם מנכ”ל רשת ‘עד 120’ אבי קלפה.

הזמרת וזוכת הארוויזיון נטע ברזילי לבשה השבוע בטקס 70 שנה לאופנה הישראלית, שמלה מרשימה של ה-IT GIRL והמעצבת הצעירה ליבר בלילתי. השמלה הינה עיצובה של ליבר, מהמותג החדש שלה שנקרא LA FILLE DE ונתפר במיוחד עבור המאורע. את שמלותיה של המעצבת מהקולקציה החדשה לבשו סלבס רבות לדוגמת שי מיקה, רומי נסט, קים אור אזולאי, קסניה טרנטול, אנה זק ועוד.

מותג ההנעלה WESHOES בבעלותו של עמוס הורביץ ומיכאל הורביץ, המונה מעל 65 חנויות, השיקו השבוע את קולקציית אביב-קיץ 2019, ולראשונה מכניסים לסניפי הרשת ולאתר המקוון, מגוון רחב של מותגי מזוודות, תיקים וארנקים מהמובילים בעולם ביניהם: SWISS, GOVANI, AMERICAN TRAVLER ועוד. לדברי מיכאל הורוביץ משנה למנכ”ל קולנוע חדש: “מזה זמן רב סימנו את תחום התיקים, ארנקים, המזוודות ואביזרי הנסיעות כתחום בצמיחה שמאוד מעניין אותנו. אנו מתכוונים להשקיע בשנים הבאות משאבים רבים כדי למצוא, לעצב ולהביא מוצרים ומותגים אופנתיים וטרנדים שקהל הלקוחות שלנו יתחבר ויאהב”. בתמונה מימין: מיכאל הורוביץ וזוהר בן זינו מנהלת השיווק.

פזית כהן היתה בת 19 וחצי במאי 1986 כאשר תמונה שלה עם בגד ים גדעון אוברזון, בה היא רוכנת על ארבע לבושה בגד ים בגזרה גבוהה, הציתה עם שלם. התמונה הנועזת הזו של יקי הלפרין המנוח הופיעה בשלטי חוצות ועל אוטובוסים, והם גרמו לסערה בעולם החרדי, שהציתו תחנות אוטובוס בישראל השמרנית של שנות ה-80. השבוע הגיעה פזית לביקור מולדת ממיאמי שם היא מתגוררת, כדי להשתתף בתצוגות הפרידה לגדעון אוברזון הפורש בגיל 75. כהן עלתה לבמה השבוע באירוע לציון 70 שנות אופנה ישראלית, כשהיא לבושה בבגד ים בעיצובו של ירון מינקובסקי, כמחווה ללאה גוטליב מגוטקס, ובראשון הקרוב תופיע בתצוגת הפרידה לאוברזון במסגרת שבוע האופנה שמתקיים בנמל תל אביב. גם היום, בגיל 52, כהן ממשיכה לדגמן ומצטלמת לקטלוגים ולהפקות אופנה בארצות הברית, בה היא מתגוררת מאז שנות ה-20 המוקדמות שלה. כיום היא מתגוררת במיאמי עם בעלה השני אד הארדין, צלם ומפיק אופנה, ושלושת ילדיהם: התאומות רומי ועדן בנות ה-15 ועילי בן ה-12.

אמנון בכר והרמן וייס, בעליה של חברת “טטרה-פארם”, קיימו בשבוע שעבר אירוע חגיגי לרגל השקת המותג TONYMOLY, מותג הקוסמטיקה הקוריאני המוביל בעולם, המגיע לראשונה לישראל. טטרה-פארם רכשה את הזיכיון מענקית הקוסמטיקה הקוריאנית בשנת 2017, ותשווק את המוצרים בבלעדיות בסניפי רשת סופר-פארם, בסופר-פארם אונליין ובחנויות הדיוטי פרי ג’יימס ריצ’רדסון. לאירוע הגיעו נציגי קוריאה בישראל, ביניהם: שגריר דרום קוריאה בישראל מר צ’וי יונג הואן, הגב’ שרה בן שושן מנהלת קידום העסקים ב”קוטרה”, הסוכנות הקוריאנית הממשלתית לקידום סחר והשקעות, דניאל סיידנמן מנכ”ל קוריאה אייר הישראלי, מר וו סונג ביק מנכ”ל קוריאה אייר הקוריאני. וכן שותפיהם העסקיים של החברה: ניצן לביא, מנכ”ל סופר פארם, דני לוזון, משנה למנכ”ל סופר פארם ויאיר וייס, סמנכ”ל הסחר בג’יימס ריצארדסון. בתמונה מימין: אירוע השקה TONYMOLY מימון לשמאל הרמן וויס, שגריר קוריאה ואמנון בכר.

השחקנית והזמרת ג’וזי כץ נבחרה, יחד עם חמש נשים נוספות, להוביל את קמפיין “יופי אמיתי” של  DOVE ו saloonaלכבוד יום האישה הבין-לאומי. הפרויקט נועד לתת ייצוג אופנתי, נשי ועוצמתי למודלים של יופי ולהציג את השלמות של היופי הנשי בקרב כל הנשים. כל אחת מהנשים בפרויקט הצטלמה לקליפ קצר, בו היא מספרת על חוויותיה לאורך השנים, ומשתפת על הדרך שעברה במסע לדימוי עצמי.

במסגרת ערב ההצדעה לאופנה הישראלית שנערכה השבוע, עלו מחדש על מסלול תצוגת האופנה דודי בלסר וסנדי, בר אייקוני האופנה של של קסטרו. דודי בלסר פתח את תצוגת אופנת הגברים הישראלית, עם קולקציית הג’ינס של קסטרו, וסנדי בר פתחה את תצוגת בגדי הים עם בגד ים פרחוני של קסטרו, שעוצב כמחווה ללאה גוטליב. באירוע השתתפו עוד כ- 150 מעצבי אופנה ישראלים ובכירי התעשייה בניצוחו האמנותי של מוטי רייפ. במסגרת הערב, השניים גם שיחזרו את אחד מהצילומים הידועים והמוכרים ביותר שלהם לקסטרו מתחילת שנות האלפיים, והחליפו חווית על השנים שעברו. דודי בלסר כיום בן 41, נשוי ואב ל-2 ילדים, ועוסק ביזמות וייעוץ לחברות סטרט אפ.

יקב בהט הינו יקב בוטיק משפחתי כשר למהדרין, הממוקם בקיבוץ עין זיוון בצפון רמת הגולן. הוא הוקם על ידי עופר בהט, מומחה לשימור וקירור פרי, אשר חלם במשך עשרות שנים להפיק יין משלו. מקור הענבים בהם הוא משתמש, הינו משובח: ענבי צפון רמת הגולן הגדלים בגובה 1000 מ’, וידועים באיכותם ובטעמם בעולם כולו. בימים אלו ביקב מתווספים יינות לבנים חדשים: גוורצטמינר ושרדונה לצד היינות האדומים 2018. כיום מיוצרים ביקב בהט כ-10,000 בקבוקים כל שנה מענבים הנבצרים בעמק קוניטרה, ולמרגלות הר בנטל. בנוסף מייצר היקב גם ליקרים מכמה סוגים, ביניהם דובדבנים ואוכמניות הגדלים במטעי הסביבה.

בימים אלו נפתחה החנות הראשונה מסוגה בארץ, המוקדשת כולה לגבות בלבד. שחר אברמוב בעלת המותג “אקספרס מבית רק גבות עבות”, מתרחבת לרשת חנויות אקספרס בקניונים. החנות הראשונה תיפתח בקניון גינדי, תל אביב ותשלב בתוכה טיפולי מילוי ושיקום גבות בקונספט מהיר “מהרגע להרגע”, ובמחירים נוחים ואטרקטיביים לכל כיס. בחנות יוענק טיפול גבות חדשני מסוגו, שיעניק ללקוחה את המראה הקבוע למשך חודשיים. בנוסף, יימכרו בחנות מוצרי טיפוח הגבה כגון: שמן קיק, מסרקים לגבות,  מספריים לגבות ועוד. החנות החדשה שבגינדי תצטרף לארבעת הסניפים הפרושים ברחבי הארץ (אשדוד, חיפה, תל אביב והאקדמיה שברמת החייל), ומהווה את הסנונית הראשונה מתוך רשת חנויות העתידה להתפרש בקניונים ברחבי הארץ. החנות משתרעת על פני 30 מ”ר, בעלות השקעה של כ- 300,000 ₪. בתמונה: שחר אברמוב, בעל המותג.

טקס חתימת הסכם לשיתוף פעולה בין מנורה מבטחים לבין לאומי שירותי בריאות, התקיים ביום חמישי האחרון במשרדי לאומית. במסגרת ההסכם, מנורה מבטחים תבטח מעל ל- 200,000 מחברי הקופה שכבר מבוטחים בביטוח הסיעודי כיום ותקבל פרמיות בהיקף של כ- 700 מיליון ש”ח במהלך ה- 5 שנים הקרובות. בטקס לקחו חלק: יעקב (קוקי) אדרי יו”ר הדירקטוריון של לאומית אשר העניק את “אות החסידה” למר ערן גריפל, יו”ר קבוצת מנורה מבטחים. בנוסף נכח גם ארי קלמן מנכ”ל קבוצת מנורה מבטחים וניסים אלון, מנכ”ל לאומית .יהודה בן אסאייג מנכ”ל מנורה מבטחים ביטוח, הודה ללאומית והעומדים בראשה, על הבעת האמון בקבוצת מנורה מבטחים.

המותג החדש של Marriott  Marriott Bonvoy הושק לאחרונה ברחבי העולם, בתוכנית אשר תשלב את שלושת תכניות הנאמנות של המותגים השונים, ובכך הופכת להיות תוכנית מועדון החברים הגדולה בעולם בתחום התיירות, עם למעלה מ-120.000.000 מיליון חברים. היא תפעל מעכשיו כתוכנית נאמנות אחת ובשפת Marriott TRAVEL PROGRAM , עם הטבות מאוחדות ומגוונות. Marriott Bonvoy מסמנת מהפכה בעולם הטיולים, כיוון שהיא מייצגת יותר מאשר תוכנית נאמנות. מדובר בתוכנית טיולים ייחודית שנועדה להחיות את הפורטפוליו יוצא הדופן של המותגים הגלובליים ב-129 מדינות, תוך מתן השראה אינסופית לחברי המועדון, להמשיך במסעותיהם ולרדוף אחר תשוקותיהם. בתמונה: מנהלות השיווק של מלונות Marriott בישראל: ענת שילון ,שרתון תל אביב, אביגיל הראל ,רנסנס תל אביב, טל חורש, ריץ-קרלטון הרצליה וליאן זיינדברג ריץ-קרלטון הרצליה.

בתערוכת אקספו אופטיקה 2019 במרכז הירידים בתל אביב, השיקו השבוע את קולקציית 2019 החדשנית של KREUZBERG KINDER, מותג המשקפיים הצעיר, פרי שיתוף פעולה עם צלם העל גילי שני, אמן בינלאומי המתגורר בברלין, בהובלת ארז כהן, הבעלים של חברת דיוק אופטיק אשר עומדת מאחורי המותג KREUZBERG KINDER . האמן גיל שני נפגש עם אנשי תקשורת ישראליים והעניק להם סטיילינג אופטיקה אישי ממנו. בצילום מימין: גיל שני, ארז כהן וגולן נהרדעא, יועץ התקשורת של המותג.

בשבוע שעבר התקיימה השקת חלל האירועים האורבני החדש בתל אביב, LEVINSKY39 Rooftop, אשר שייך לאנשי לילה וותיקים שבבעלותם מקומות בילוי, שהפכו למוסדות במרוצת השנים. הגיעו אנשי עסקים ביניהם: חברי ״הקבוצה״ (דני הלוי, יואב קלו, דותן זיו, אסף גרנית, גל קופילביץ׳ וגל פרג׳ון), יואב הלוי, חיים הירשברג ועדי דאנו מבעלי LEVINSKY39 Rooftop, נעם צימרמן מנכ”ל קבוצת קפה קפה, רונן שמיר מנכ”ל אלפא קוסמטיקה, עופר ירום מנכ”ל עזריאלי קום, ארנון תורן משנה למנכ”ל קבוצת עזריאלי וראש תחום קניונים, אייל ויסמן סמנכ”ל פיתוח עסקי קבוצת קניוני עזריאלי, עו”ד ניר קלדרון ממשרד תגר רג’יניאנו קלדרון ועוד. בתמונה: ארנון תורן עופר ירום ורונן שמיר.

איגוד השיווק הישראלי בראשותה של תלמה בירו מנכ”ל האיגוד, קיים כנס בנושא שיווק באמצעות משפיענים, בבורסה לניירות ערך בתל אביב, לשם הגיעו מאות אנשי שיווק שרוצים להכיר וללמוד איך לעבוד עם משפיענים, כיצד ליצור באמצעותם ערך למותג שלהם, וכן איך ניתן למדוד את התמורה בגין עבודתם. במסגרת הכנס, הועברו להם מגוון הרצאות בנושא וביניהן: בינה מלאכותית בשירות שוק המשפיענים, 5 עקרונות לעבודה נכונה עם משפיענים, מה ניתן ללמוד ממשפיענים על ניהול מותג ו-7 טעויות נפוצות בגישה של מפרסמים לקמפייני משפיענים. את הכנס פתחה המשנה למנכ”ל האיגוד ויוזמת הכנס, סיגלית הורן גלפרין. מנואמי הכנס: ערן גפן, מנכ”ל GefenTeam, עידו גרינברג, Mismas,  איל עמית, מנהל תקשורת שיווקית יוניליוור, עופרי שבו, מנהל שיווק בתחום הטיפוח האישי יוניליוור, אפרת סלע איתמר, מנכ”ל ומייסדת לידרס, מורן קרמין-קורן, בעלים ומנכ”ל לייק אנד שר, מורן זר קצנשטיין, מייסדת YYY  ובית הספר למקצועות היוטיוב, דרור בלומנטל, מנכ”ל ומייסד Humanz וחגית ברטל-פרסקי, מנהלת טרנספורמציה דיגיטלית וחדשנות קיברלי קלארק.

המתעמלת האמנותית לינוי אשרם, סגנית אלופת העולם בקרב רב 2018, ספורטאית השנה של הוועד האולימפי בישראל ב-2018 וב-2017, פתחה את שנת 2019 בזירה הבינלאומית שלה, עם שלוש מדליות זהב בתחרות גראנד פרי מארבל, ספרד. זוהי הפעם הראשונה שאשרם זכתה בשלוש מדליות זהב באותה תחרות, ומדובר בהישג מרשים ביותר. בשנה שעברה זכתה אשרם ב-25 מדליות בתחרויות בינלאומית. אשרם, חניכתן של איילת זוסמן ולנה קופילנקו, הזוכה לחסות מסחרית מרב בריח ובנק הפועלים, תשתתף השנה באליפות אירופה (מאי) ובאליפות העולם (ספטמבר) שתיהן בבאקו. אלה תחרויות המטרה שעומדות בפניה להשגת הקריטריון למשחקים האולימפיים בטוקיו 2020.

מאור בוזגלו מנצל את הזמן הפנוי שקצת יש לו לבלות עם המשפחה בצילומי קמפיין דלתא אקסלוסיב און ליין, בביתם בראשל”צ. מירן ומאור בוזגלו, הזוג המלכותי של הכדורגל ,הצטלמו עם ארבעת הילדים בקולקציה משפחתית, בכיכובם של כל דמויות הסרט האהוב אלאדין. מאור מנצל כל דקה ומדגמן את מדי השינה ומשפחה מושלמת.

נדב בראון, הדור הצעיר של בעלי סאקוני מותג נעלי הריצה הידוע, לקח חלק בקמפיין הזוגי הראשון של מעיין אשכנזי ואביחי אוחנה. שניהם נבחרו לפרזנטורים חדשים של סאקוני לצילומי הקולקציה החדשה של המותג לאביב קיץ 2019. השניים מובילים גם את השקת דגם הריצה של סאקוני, לרגל מרתון ירושלים שיתקיים ב- 15.03. נדב בנם של יובל וחמדה בראון מבעלי סאקוני, השתחרר מצה”ל והצטרף לעסק של המשפחה, ואלו הצילומים הראשונים שהוא משתתף בהם עבור המותג.

בשבוע שעבר הכריזו במרכז כנרת לחדשנות ויזמות, על מהלך ההקמה של קרן הון סיכון בהשקעתם של משקי האזור, קיבוצי עמק הירדן ומשקיעים בינ”ל. יעד הגיוס עומד על כ-50 מיליון דולר ממשקיעים אזוריים ומשקיעים בינלאומיים. הקרן תעמוד לרשות סטארטאפים וחברות אגרוטק הפועלות במסגרת מרכז כנרת לחדשנות. מטרת המרכז היא לייצר מנוע צמיחה כלכלי חברתי עבור תושבי עמק הירדן והסביבה ואבן שואבת בין לאומית של ידע ופיתוח בתחומו, הוא צפוי להשתרע על שטח של כ-10,000 מ”ר שיכללו פארק תעשייה ומדע, מעבדות למחקר ופיתוח, חלל עבודה משותף, אשר החל לפעול כבר השבוע, בית ספר לחדשנות ויזמות ואת קרן האימפקט. באירוע ההשקה לקחו חלק: טל ישועה יו”ר צמח מפעלים ומשקי עמק הירדן, מנשה שלום מנכ”ל החברה, אלוף במיל’ אילן בירן, יו”ר רפא”ל לשעבר ויו”ר הוועד המנהל  של המכללה האקדמית כנרת, פרופסור שמעון גפשטיין נשיא המכללה האקדמית כנרת, מיקי לב מנכ”ל המכללה, ראש המועצה האזורית עמק הירדן עידן גרינבאום, קלמן קאופמן- יו”ר מרכז החדשנות כנרת, אלעד שמיר- מנכ”ל המרכז לחדשנות, רובי שייבל-  מייסד ונשיא לשעבר של חברת FLEX  ישראל  ונשיא האסטרטגיה העולמית של החברה הגלובלית, מנהלי הקהילות והמשקים בעמק הירדן ומנכ”לי המפעלים במרחב.

יוצרת ספרי האדריכלות המוערכת אורלי רובינזון ומעצבת הפנים סנדרה חליבה, השיקו השבוע בתל אביב ספר עיצוב חדש ומעורר השראה, SENSE שמו. הספר מציג את עבודותיה של חליבה, בת למשפחה צרפתית ובוגרת תואר בפילוסופיה ותרבות צרפתית, שהחלה לפני כשבע שנים לעסוק בעיצוב פנים, ונחשבת כיום לאחת המובילות בתחומה. המשתתפים באירוע התרשמו מהפרויקטים שנבחרו בספר, ומייצגים נאמנה את סגנונה האירופאי-פריזאי-קלאסי, בו היא משכילה לשלב נגיעות מודרניות. מימין: יוצרת ספרי האדריכלות אורלי רובינזון ומעצבת הפנים סנדרה חליבה

תגובות

להשאיר תגובה