עיריית תל אביב-יפו תפתח  הבוקר(יום רביעי)את עונת הרחצה 2020 בצל משבר הקורונה ובהתאם להנחיות משרד הבריאות. עם זאת, העיריה תפתח רק 10 תחנות הצלה מתוך 13, זאת כתוצאה ממשבר כלכלי המשפיע על המקורות הכספיים של העירייה והצורך להתכנס למגבלת תקציב בכל שירותי העירייה.

במהלך השבוע האחרון הכשירה עיריית תל אביב יפו את החופים המוכרזים שבשטחה, תוך הקפדה על הנחיות משרד הבריאות תחת הכותרת “ים כחול – תו סגול”.  כל מתקני החוף והשירותים חוטאו ובכל החופים נתלה שילוט בולט ותבוצע הסברה לטובת הרוחצים.

*10 חופי תל אביב-יפו המוכרזים שייפתחו: צוק צפון, תל ברוך, מציצים, החוף הנפרד, גורדון, בוגרשוב, ירושלים, אביב, צ’רלס קלור, גבעת עלייה.

 ראש עיריית תל אביב-יפו רון חולדאי: “אני מברך על כך שמשרד הבריאות נענה לקריאת רשויות החוף במדינת ישראל לפתוח באופן פורמלי ומיידי את חופי הרחצה, בהתאם לכללים ולהנחיות. אחרי שבועות ארוכים של הסגר, ובייחוד על רקע גל החום הפוקד את ארצנו, עם ישראל בהחלט זקוק לקצת אוויר. חופי הים מציעים בילוי בריא ובטוח לכלל הציבור, באוויר הפתוח, ולא פחות חשוב מכך לעת הזו – במחיר שווה לכל כיס. השנה, בשל הצורך של העירייה לקצץ באופן רוחבי בכל השירותים שהיא מעניקה, נפתח 10 חופים מתוך 13 החופים המוכרזים, זאת גם, לאור הצורך העירוני להשקיע משאבים בסיוע וטיפול באוכלוסיות נזקקות, קשישים, תרבות סיוע לאמנים ולעסקים העצמאיים ועוד”.

תגובות

להשאיר תגובה