חנות הפופ של המותג פורשה נפתחה לרגל ציון חגיגות 75 שנה למותג, במקביל לחגיגות המתקיימות ברחבי העולם. חנות הפופ אפ, בשמה המקצועי Porsche Now , בגודל 220 מ"ר תציג רכב מדגם פורשה שיוחלף מדי חודש, ספרי מורשת המותג, מוצרי לייף סטייל של המותג בדומה לחנויות Porsche design בעולם.

בנוסף, הפופ אפ יכלול חדר קונפיגורציה עם דוגמאות צבע וחומרים מתכנית

Manufaktur  Porsche Exclusive המאפשר בנית רכב בעזרת מומחה פורשה מקומי, בהתאם לאפשרויות הצבעים, עור והתפרים הבלתי מוגבלת שהמותג מציע.המבקרים בחנות הפופ אפ יוכלו ליהנות מדגמי מתחלפים של החברה.

במקביל, במסגרת פתיחת הפופ אפ, השיקה היום פורשה את דגם דקאר 911 בישראל. ה – Porsche 911 Dakar החדשה היא מכונית נוחה לנהיגה בשטח ובכביש. הדגם האקסקלוסיבי המוגבל ל -2500 יחידות, מוכיח שהקונספט של פורשה 911 ממשיך לקבוע שיאים חדשים, ומזכיר את הניצחון הראשון של Porsche בראלי פריז דקאר בשנת 1984, שבישר את הולדתה של ה-Porsche 911 עם הנעה לכל הגלגלים.  

הדגם החדש מגיע עם מנוע 3 ליטרים, טורבו כפול, שישה צילינדרים, 480 כ"ס ו – 570 ניוטון מטר, המספקים ביצועים מעולים ופולטים צליל בוקסר משכנע. כסטנדרט, המנוע מגיע עם תיבת הילוכים PDK בעלת 8 מהירויות ומערכת ההנעה לכל הגלגלים של  Porsche.

"להיות במקום חדש בו נמצאים לקוחות וחובבי המותג, זה הרעיון המרכזי" מסביר שי דואני, מנכ"ל אורכיד ספורטס קארס יבואנית פורשה בישראל. "המטרה היא לאפשר לקהל חדש להגיע ולחוות את המותג בזמן ובמקום שלא חשב שיפגוש בו – ליד הים, על הדק בתל אביב, באווירה חופשית המאפשרת להנות מהערכים המיוחדים של המותג ולייצר תקשורת עם קהלים חדשים".

שעות הפתיחה של פורשה פופ אפ: 

ימי ראשון- חמישי בין 09:00-18:00 וימי שישי בין 09:00-13:30.

הכניסה חופשית וללא עלות 

יוסף יקותיאלי 4 נמל תל אביב 

תגובות

להשאיר תגובה