שומרים על שגרת טיפוח

שמירה על היגיינה לא חייבת להיות הרגל משעמם! כל הורה מכיר בחשיבות של שמירה על שגרת ההיגיינה של הקטנטנים ועד כמה נושא זה חיוני לשמירה על בריאותם ובריאות הסובבים אותם.  

אנחנו יכולים להפוך את נושא ההיגיינה לחוויה משותפת ומהנה באמצעות שירה בזמן שטיפת הידיים, אמבטיית בועות מהנה או עיסוי מרגיע. כך באמצעות שיתוף עם ילדינו ובילוי משותף, אנו מסייעים בפיתוח החושים ובשינוי והשפעה על ההרגלים שלהם.

למוצרי ג’ונסונס פורמולות עדינות, ללא סולפטים, פרבנים ופתלטים , המושלמים לטיפול בקטנטנים  כדוגמת ג’ונסונס® אל סבון וקצף אמבט לילדים המשלב ניקוי עדין ובועות גדולות ורכות לבילוי בזמן הרחצה ג’ונסונס תחליב רחצה עדין לתינוק השומר על עור עדין, רך וחלק.

ג’ונסונס® אל סבון וקצף אמבט.

ככל שהקטנטנים גדלים, צרכי טיפוח העור שלהם משתנים. ג’ונסונס® אל סבון וקצף אמבט לילדים משלב ניקוי עדין עם בועות גדולות ורכות לבילוי בזמן הרחצה. עדין לעיניים כמו מים טהורים. אין צורך לשמור בועות לאירועים מיוחדים, אמבט בועות לתינוק אפשרי פעם ביום בכדי ליהנות בזמן האמבטיה.

מחיר מומלץ לצרכן: 24.9 שקלים ל 750מ”ל.

ג’ונסונס תחליב רחצה עדין לתינוק.

מכיל איזון עדין של רכיבים איכותיים במיוחד, המתאימים בעדינותם לתינוקות.  תחליב רחצה עדין לתינוק מנקה בעדינות כדי לשמור שהעור העדין יישאר רך, חלק ובעל מראה בריא.

מחיר מומלץ לצרכן: 24.9 שקלים ל 750 מ”ל.

 

תגובות

להשאיר תגובה