שלחנו את כתבנו יוגב עטון לבקר ב-vim spa והוא? הוא רק התפנק וחזר כדי לספר לכם על התענוג. ביקורת

גילוי נאות, כששמעתי שה-VIM SPA נמצא מאחורי הסינמה סיטי בראשון לציון קצת חשדתי. אבל שהמיקום לא יטעה אתכם – מדובר באחד ממתחמי הספא המפנקים במרכז הארץ. המיקום מרכזי יחסית, במקום יש שפע חנייה ללא תשלום וגישה נוחה לבעלי מוגבלויות. בנוסף, תוכלו להמשיך ליהנות מסרט בסינמה סיטי הצמוד לספא, או שופינג באחת החנויות המקיפות אותו.

נכנסתי לVIM והתקבלתי בחיוך ע”י נציגות הקבלה שציידו אותי מיד בחלוק רך ומפנק, נעלי בית, מגבת ומנעול ללוקר אישי שנמצא בחדרי ההלבשה במקום. הסגנון העיצובי במקום שומר על קווים קלאסיים, נקיים ורגועים וביחד עם מוזיקת הרקע מכניסים ישירות לאווירה הרצויה ומאפשרים להשאיר את לחצי היום יום בחוץ.

IM SPA ממוקם במתחם G2 הסמוך ל”סינמה סיטי”, במערב רציתי לחוות את הטיפולים השונים שמציע הספא, כך שמצאתי את עצמי בטיפול כללי וטיפול וואטסו בבריכה הטיפולית במקום. איתן המטפל פירק לי כל עצם ושריר בגוף במסאג’ שנמשך 60 דקות והיה בין הטובים שחוויתי בחיי (ובתור מנוסה בטיפולים במזרח הרחוק זאת משימה שמעטים עמדו בה בארץ) וניכר שהוא מקצועי מאוד בתחומו.

lifestyle, treatments and beauty photography for VIM Spa & health club. People relaxing at the Spa's spacious lobby
lifestyle, treatments and beauty photography for VIM Spa & health club. People relaxing at the Spa’s spacious lobby

ואילו הדסי הפליאה להרכיב הכל בחזרה בטיפול וואטסו יצירתי ונעים להפליא בבריכה הטיפולית. לעומת בריכות טיפול אחרות, הכניסה לבריכה נפרדת ומאפשרת פרטיות מלאה עם תא החלפה צמוד. הטיפול בבריכה היה אישי, בשקט מוחלט וללא טיפולים מקבילים כך שיכולתי להתמסר לחלוטין לטיפול. לפני תחילת הטיפול, הדסי “הזהירה” אותי שיהיה לי טיפול מדהים, החיוך שלא ירד לי מהפנים לכל אורכו יעיד על זה בצורה הטובה ביותר.

אחרי שני טיפולים רצופים חייבים גם מנוחה קטנה ובדיוק בשביל זה נמצא במקום חדר שקט מפנק ובצמוד לו פינת שתייה חמה ונשנושים קטנים שבאו בדיוק בזמן.  

מעבר לספא המפנק והבריכה הטיפולית במתחם VIM תוכלו למצוא גם חדר כושר ענק ומאובזר, תאי הלבשה ומקלחות מפנקים, מגוון חוגים, מספרה, קפיטריה עם תפריטי ספורט ופינות ישיבה להירגעות.

כיף לגלות מקום חדש עם צוות מטפלים מעולים ומקצועיים ובטוח שיהיה כיף לחזור. מומלץ בחום.

VIM SPA  ממוקם במתחם 2G סמוך ל”סינמה סיטי”. רחוב ילדי טהרן 5, מערב ראשון לציון.

שוקה__כהן

תגובות

להשאיר תגובה