חברת וולט דיסני משיקה קולקציית מוצרים מיוחדת לרגל חגיגות 90 לדונלד דאק

יריית הפתיחה של חודש חגיגות ה-90 לדונלד דאק מושקת החודש בעולם ע"י שורה של מוצרים וקולקציות אופנתיות חדשות אשר השיקו מותגים גלובליים מובילים בעולם בשיתוף  דיסני, ביניהם: Adidas, asos ,Funko, PANDORA ועוד. בישראל הושקו מהדורות מיוחדות ברשת האופנה פוקס ומוצרי קיץ אופנתיים לים ולבריכה ברשת שופרסל. מעריצי דונלד דאק בכל רחבי העולם, יכולים כעת לרכוש פריטי אספנות אייקוניים, צעצועים, תכשיטים ובגדים בסדרות מיוחדות, בזמן שמיקי מאוס וחברים מתכוננים לחגיגות יום הולדתו ה-90 של דונלד דאק, במהלך חודש יולי.

דונלד דאק, הדמות החביבה, המצחיקה ובעלת המזג העז שיצר וולט דיסני, הפכה לאחת הדמויות המזוהות ביותר בעולם, מאז הופעת הבכורה שלו ב-1934. סיפורי דונלד דאק המשיכו לצבור תאוצה במהלך 90 השנים האחרונות, ממסכי הקולנוע, אל הטלוויזיה ואל הרחובות הראשיים בפארקים של דיסני בעולם שם הוא מקדם בברכה את מיליוני המבקרים. הפופולריות וההישגים של דונלד על המסך ומחוצה לו, זיכו אותו גם בשבחים רבים, כולל כוכב בשדרת הכוכבים האגדית של הוליווד וטביעות רגלי הברווז שלו, שהונצחו במלט מחוץ לתיאטרון הסיני המפורסם בהוליווד. 

בזכות שיתופי פעולה עם מותגים יוקרתיים כמו קרל לגרפלד וגוצ'י, ממשיך הברווז האהוב להכות גלים כאייקון תרבותי שרלוונטי בכל רחבי אירופה. מאז 2021, נמכר מגזין אחד של דונלד דאק בכל שנייה ברחבי אירופה; ובסקנדינביה, מאז 2020, מגזינים הקרויים על שמו מוכרים יותר מ-7 מיליון עותקים מדי שנה. 

בניו יורק, התקיימה מוקדם יותר החודש, מסיבת ענק לציון 90 שנה לדונלד דאק, אליה הגיעו משפיענים ואורחים מיוחדים מכל רחבי העולם.

ההרפתקאות החביבות של דונלד דאק ובעיקר התסכול שהוא חווה בחיי היומיום, הפכו אותו לאחת הדמויות המפורסמות בעולם. לפיכך, הבנו שאנו חייבים לציין את יום הולדתו בגדול", אמרה ליז שורטריד, סמנכ"לית בכירה של דיסני גלובל סופטליינס ואסטרטגיית מותג גלובלית. "אנו נרגשים לשתף פעולה עם כמה מהמותגים הגדולים ביותר בתחום הקמעונאות כדי להעניק למעריצי דונלד דאק מגוון מוצרים ייחודי שלא היה כמוהו מעולם". 

מוצרים חדשים בהשראת דונלד דאק מכמה מותגים פופולאריים יוצאים לאור החל מהחודש בעולם ובישראל וימשיכו להיחשף במהלך הקיץ. להלן מבחר מוצרים הזמינים לרכישה בישראל: 

  • מהדורה מיוחדת של חולצות טי-שרט וסווצ'רים יוניסקס לרגל 90 שנה לדונלד דאק ברשת asos כאן 
  • תליון דונלד דאק ותליון דייזי דאק של PANDORA
  • קולקציית בקבוקי שתיה וצלחות, מגבת חוף וצידנית במהדורת דונלד 90 ברשת שופרסל
  • חולצות טי-שרט במהדורת דונלד 90 אופנתית במיוחד ברשת FOX
  • שפתון במיתוג דונלד דאק של Labello – להשיג במגוון רשתות הפארם  

תגובות

להשאיר תגובה