שלום סלטו הוא מאמן של הסלבס, אבל לא רק, כמי שחווה לפני כשבע שנים מוות קליני במהלך אודישן, התפכח והבין שהחיים הם מתנה, היום הוא ממצה כל רגע ובדרך גם מנחיל את שיטות האימון שלו . העיקר שכולם יהיו חזקים.
זה היה לפני שבע שנים, סלטו, מדריך קפוארה שמוביל אחריו מאות תלמידים ואלוף הארץ באגרוף תאילנדי מחליט שהגיע הזמן לעשות את האקזיט ומכין את עצמו לאודישן טלויזיוני,אלא שבאחד התרגילים הוא נחבט בראש, מאבד את ההכרה וחווה מוות קליני. במקום לנוח, להרגע לאסוף כוחות, הוא מחליט להמשיך ויוצר שיטות אימון משלו, אגב אימון סלבס כמו ליהיא גרינר, אביבית בר זהר אלי פיניש ודני רופ.
לשיטה הוא קורא "פיירבוקס" ויש לו גם הסבר, " זו בעצם שיטה שמשלבת בין אימון אנארובי לארובי שיוצרת מקסימום תוצאות במינימום זמן, ובמילים אחרות, קיקבוקס בשילוב 5 אומניות לחימה שמביאים לשריפת שומן מוגברת" והוא צודק.
האימון עם סלטו לא דומה לשום דבר אחר שתחוו, הוא כולל נגיעה בכל האברים, קפיצות, ריצות מתיחות והנפות, והשינוי מורגש כבר בהתחלה. "אני רוצה שהשיטה שלי תגיע לכמה שיותר אנשים" הוא אומר כבר בתחילת האימון, ולי יש הרושם שהוא בדרך הנכונה.
במהלך השבועות הקרובים אני אחווה את שיטת האימונים של סלטו, ארוץ. אקפץ, אאבק ואזיע ואז אחזור כדי לספר לכם על ההתקדמות השינוי והתוצאות. אז.. תחזיקו לי אצבעות.