דייסון ופבריציו פלמיירי בתצוגת האופנה של Onitsuka Tiger לעונת הסתיו/החורף 2024.

בעונה זו, דייסון גאה לשתף פעולה עם מעצב השיער המוכר פבריציו פלמיירי, מנהל הקריאטיב של TONI&GUY  איטליה, לתצוגת האופנה של Onitsuka Tiger לעונת הסתיו/החורף 2024.

גשם (מבול) פתאומי היווה את ההשראה לקולקציית הסתיו/החורף 2024 של Onitsuka Tiger שנוצרה על ידי אנדריאה פומפיליו, המנהל הקריאטיב של המותג היפני, החוגג השנה את יום הולדתו ה-75. הבגדים עוברים תהליכי ציפוי בכדי לשחזר את האפקט הרטוב של מישהו שפתאום נתפס בסערת רעמים ברחובות של עיר גדולה כמו טוקיו.

בהתאמה לתחושת החורף העירונית, פבריציו פלמיירי בחר באסתטיקה טבעית: האדים שמלווים את גשם החורף נחים על השיער, כאשר השיער נשמר מסודר והרמוני ומשלים את הקולקציה.

לדברי פבריציו פלמיירי: "הסטיילינג הבינלאומי של Onitsuka Tiger הביא למילאנו את סטייל הרחוב היפני. הנקודה ההתחלתית הייתה מבנה השיער הטבעי של הדוגמנים, ומכאן יצרנו מראות טבעיים שנראו ללא מאמץ. אך מאחורי מראה טבעי עומד האתגר להפוך אותו לאפשרי על כל מבנה שיער, משיער אפרו ועד לשיער קווקזי, והכל התרכז דרך שימוש במייבש השיער המקצועי Dyson Supersonic  .. כשהשתמשתי בו לראשונה מאחורי הקלעים, כל כך התרשמתי מהכוח המדהים ומהמשקל האולטרה-קל שלו".

"העבודה עם ה Dyson Supersonic הייתה מושלמת עם צוות הדוגמנים והדוגמניות ועם סוגי השיער השונים. עם המגוון הרחב של האביזרים הניתנים להחלפה במהירות, מייבש השיער מבטיח מגוון ביצועים ברמה גבוהה".

תגובות

להשאיר תגובה