הוא פעיל יותר מעשור בסצינת הראפ המקומית ורכש לעצמו קהל מאזינים הדוק ונאמן, אבל דווקא באלבומו החדש והשני – "הכל עליי", נדמה כי פלד נכנס היישר אל לב המיינסטרים ובבעיטה !  כשכשרון, אמירה וכנות יצירתית חוברים יחד לראפ תוסס ונוגח – זה חייב להצליח.

אז לאחר שכבש את תחנות הרדיו , נכנס היישר ללב גלגל"צ וכבש את הלב עם להיטים כ"אין יותר טוב מזה", "פלאטו", "כפרה" ו"קוקוס", ביום שלישי הקרוב ה-26.4 ישיק פלד בהופעה מיוחדת את אלבומו השני בבארבי בתל אביב עם אורחים מיוחדים:  הדג נחש, הקבינט, קפה שחור חזק, הוד מושונוב ועוד.

פלד, 3 מילים שמגדירות אותך ?

"ראפ ראפ ראפ".

 זוכר את הפעם הראשונה שעמדת על במה ? 

"ת'אמת שכן, בגיל 8 התגנבנו למתנס אני ועודד חבר שלי ועשינו הופעה מול אולם ריק על הבמה.. הוא היה מתופף בפנטומימה ואני קפצתי כמו משוגע. שם התחלתי לאבד את זה."

המקצוע בחר בך או אתה בו ?

"אני מאוד מאמין שאנחנו נולדים כבר עם האופי שלנו.. אז זה שילוב של זה שנולדתי ככה עם האופי הזה ושלאורך הדרך בחרתי לעשות את זה אבל זה כבר היה חלק ממני לפני.. אז אני לא יודע כבר מה קרה קודם.. חח.. שאלה טובה."

 כמה זמן עבדת על אלבומך  "הכל עליי" ? ואיך זה מרגיש לסיים? 

"בטוטאל שנתיים מרוכזות עבדתי על האלבום.. רגשות מעורבים של שמחה לסיים לסגור מעגל ולקבל את כל הפידבקים החיוביים, אבל גם קצת פחד להתעלות שוב על הפרוייקט הזה באלבום הבא."

הייתה פוביית האלבום השני?

"תמיד יש פובייה חדשה! כל אלבום והפובייה שלו.. אתה חושב שאתה מתגבר על השאלות הישנות וצצות להן שאלות חדשות.. היופי בזה שעד שאתה לא מסיים את הפרוייקט אתה לא מבין באמת מה עברת."

ההיפ הופ היה תמיד בפעולה, אבל בשנים האחרונות נדמה כי הסצינה "פרצה" שוב למיינסטרים כשאתה אחד מנושאי הדגל, מה לדעתך הגורם הבולט ל"פריחתו המחודשת" של ההיפ הופ במיינסטרים הישראלי?

"האהבה הגדולה והעקשנות הבלתי מתפשרת של האומנים שעבדו על זה.. והכוח של הקהל והנוער בארץ שבוחר באצבע שלו את מי שהוא אוהב."

מה החלום הכי גדול שלך ?

"לדפוק קופה כמו פלאטו"

כמה זמן לוקח לך ליצור שיר?

"משהו בין 20 דקות לשנה."

 מה צפוי לנו במופע השקת האלבום ?

"הדג נחש בהרכב מלא, הקבינט בהרכב מלא, קפה שחור חזק בהרכב מלא, דאב.אל.אפ.או בהרכב מלא ובעזרת השם גם בארבי מלא."

47 הערות

להשאיר תגובה