לאורך שנותיה, המוסיקה הישראלית ידעה תופעה מיוחדת של משפחות מזמרות: זה החל בסולימן הגדול (שלמה כהן ז"ל) ומשפחתו (אשתו שרה וילדיהם: יזהר, חופני וורדינה כהן), המשיך במשפחת בנאי (אין צורך לפרט) , וכמובן משפחת לוי – ישי לוי ונתי לוי, המלווים נאמנות (לחוד) את המוסיקה הישראלית ככלל והמזרחית בפרט זה קרוב לשלושה עשורים וממשיך הדרך – שיר, הנושא דגלה של משפחת לוי גם בקרב הדור הצעיר.

זה לא סוד שלאורך השנים דובר רבות על סכסוכים וחוסר קשר בין חברי משפחת לוי, אך כל אלה מתגמדים לעומת איחודם של ישי, נתי ושיר, שני דורות של משפחת המסלסלים האולטימטיבית, למופע אחד משותף – "קולות" בו יבצעו יחד ולחוד את מיטב להיטיהם מכל הזמנים.

לרגל המופע החגיגי שיתקיים ב-25.2 בשעה 20:30 במודיעין, תפסתי לשיחה צפופה את ישי לוי על המופע, האלבום החדש והתכניות לעתיד.


ישי, מהיכן הגנטיקה המוסיקלית הנהדרת הזו?

"הגנטיקה הנפלאה באה מאבי שיהיה בריא.יש לו קול נפלא,הוא חזן בבית כנסת וסופר סתם."
מה הדבק שממלא את החלל הבין דורי בין נתי וישי לשיר. הרי המוסיקה היא אותה מוסיקה, אך ההשפעות על כל אחד, שונות. איך אתם מסבירים את הכימיה על הבמה?

"הדבק שממלא את החלל הבין דורי היא המוזיקה והרצון לעשות דברים חדשים,בתאווה לעשייה.הכימיה על הבמה נובעת מהחיבור המשפחתי ואהבת החומרים והתחברות אליהם."

מה התגובה הכי מרגשת שקיבלתם על הבמה במופע המשותף?

"המון תגובות חמות מדהימות.התלהבות גדולה מהחיבור שהרי לא היה פשוט."

מה צפוי לנו במופע "קולות" ?

"הצפוי לכם במופע קולות:שירים של כל אחד בנפרד כשאני פותח את המופע שיר משותף שלי עם שיר שאחריו הוא יבצע לבד כמה שירים לבד ואחכ שלושתינו יחד במחרוזת מכל הזמנים."

מה שיר הפתיחה ושיר הסיום? יש לכם סדר מסוים?

"שיר הפתיחה יהיה "עוד היום" ושיר הסיום יבוצע ע"י שלושתינו יחד  בשיר "תודה".

מה הפרויקט הבא?

"הפרויקט הבא הוא הפתעה שכדיין לא יכול לפרט. בונוס קטן לקוראים:ב22/2 יוצא האלבום החדש שלי שנקרא- "עכשיו הוא חול".

תגובות

להשאיר תגובה