אמש התקיים ברידינג 3 מופע השקת “חי ומאושר”, אלבומו השביעי של “הפרויקט של רביבו” ( רביב רם בן מנחם, אלירן צור וניר בן מנחם), אחד ההרכבים המצליחים במוסיקה הישראלית בחמשת השנים האחרונות.

המופע החל בדיוק בזמן ( 22:00 על השעון) וכלל שבעה נגנים, קהל מעריץ, שלושה זמירים והרבה מצב רוח, כשהקלאסיקות הישראליות הגדולות, מזהר ארגוב (“עוד יום יבוא”)  ועד יפה ירקוני ( “הכל בגלל האהבה”) זוכות לכס כבוד.

הכל במופע עבד כמו שצריך מ-א ועד ת’ : הכימיה הנהדרת עם הקהל ( רצו סלפי כיד המלך), בחירת השירים המוקפדת, הביצועים הסוחפים והאווירה שכולה אהבה וכיף טהורים, הפכו את הרידינג לערב של מפלט מהמציאות היומיומית הלא פשוטה.

המופע החל עם “היא לא נרדמת”, עבר ל”באו הצלילים”, התחמם עם “רעיה” ומכאן ואילך החלה חפלה בלתי ניתנת לעצירה: מחרוזות של זהר ארגוב, חיים משה, ג’קי מקייטן, משה גיאת, אבי טולדנו, עפרה חזה רצו חופשי חופשי והקהל מפזז, מוחא כפיים ומצלם באייפון.

בין הסלבס שנכחו במופע: ברק אדרי מ”האח הגדול” שעלה לשיר עם הפרויקט את “עוד יום יבוא”, אוולין הגואל, אליקו מרדיו לב המדינה, אבי גואטה ולירן חולצה אפורה.

שיא הערב היה כשלבמה עלה אורח מיוחד: חיים משה, שכדברי הפרויקט – 30% ממחרוזותיהם מבוססות על ביצועיו המקוריים. משה עלה לבמה בספונטניות וביצע עם הרביבואים את “הקולות של פיראוס” ו”תן לזמן ללכת”, והקהל השתולל.

הרגע המרגש של הערב היה הביצוע המיוחד לשיר “אבא” של אבי טולדנו לרגל יום הזכרון לחללי צה”ל החל השבוע.

לסיכום, מופע חובה לכל המשפחה, לכל מי שאוהב מוסיקה ישראלית (לאו דווקא “מזרחית”), כל מי שמחפש לשמוח ולפרוק את עול המציאות וכל מי שרוצה פשוט שמוסיקה תעשה לו טוב על הנשמה.

 

תגובות

להשאיר תגובה