איך הגעת להיות מלהק?

“אני כבר כמה שנים עובד בתעשיה, לפני כן התעסקתי בהפקה ותוכן-עד שהגעתי למסקנה שליהוק זה התחום שלי.אני יודע להתאים לכל מכסה את הסיר שלו ויש לי מין חוש שישי כזה שיש לי שאני יודע מה אנשים רוצים לראות בטלוויזיה על המסך שלהם”

מה הפלוסים והמינוסים בתפקיד?

“אני תמיד מסתכל על הפלוסים.אני אוהב אנשים וסביבה ותמיד יש סביבי מלא אנשים.ובמקצוע הזה אתה פוגש מאות אנשים כל יום באודישנים שונים.שומע סיפורים הזויים.סוג של אוזן קשבת ואתה פוגש את כל סוגי האוכלוסיה של ארץ ישראל שלנו. מינוסים?להתמודד עם כאלו שקיבלו לא ושלא הולך.אתה לא רוצה להיות זה שמאכזב אותם.זה שסוגר להם את הדלת”

מה הליהוק הכי מוצלח שלך עד היום?

“וואי יש לי מלא.בזמנו עבדתי בליהוק של אייל גולן ונסרין קדרי היא אחת הזמרות המצליחות היום. בנוסף יש את דורין סגול מהאח הגדול. הדוגמנית המצליחה אור דניאל גם מהאח הגדול.ועוד ועוד ועוד”

איך זה לעבוד לצידה של אמירה בוזגלו שותפתך?

“אמירה בוגלו ואני זה זיווג מקצועי מהשמיים.מאז שהכרנו והתחלנו לעבוד ביחד לא נפרדנו ולשנייה.אשת מקצוע ברמת על שלא רואה ממטר ויודעת מה היא טלוויזיה נכונה.אני והיא עוד נכבוש את כל התעשייה”

האם קרה לך שבגלל תחרות היו לך חיכוכים עם קולגות בחום?

“מעולם לא.אני לא נוטה לריב עם אנשים. באופי שלי בנאדם כזה שמסתדר עם כולם.

איזה תוכנית היית רוצה ללהק שעדין לא יצא?

“האמת שליהקתי כל תוכנית אפשרית אבל עדיין לא יצא לי לעבוד על המירוץ למיליון.נראה לי הייתתי מלהק להם אחלה זוגות שהם לא חלמו על זה. אז כן עם הפקת המירוץ למיליון עדיין לא יצא לי לעבוד”

יש הרבה אנשים שטוענים שריבוי הריאלטי הביא לרוויה ומיאוס מהפורמט , מה הדעה שלך בעניין?\

לא מסכים בעליל.הריאלטי הולך ומשתבח עם השנים.אנשים צמאים לזה.זה מה שעושה את הטלוויזיה שלנו מעניינת.בתוכניות ריאליטי אתה רואה את כל סוגי האוכלוסיה שלנו בארץ ישראל וזה סוג של מראה למציאות שלנו.קצת פאן לחיים לא הזיק לאף אחד”

אתה ידוע בכינוי “המלהק העממי ” שאתה יותר נגיש לקהל הרחב מאשר אחרים בתחום, האם לדעתך זה שיטה טובה גם לבחון את האנשים ולשחק איתם שש בש או שרצוי לשמור על דיסטנס עם מועמדים?

אני שומר על דיסטנס ותמיד משתדל להפריד בין החיים האישים שלי ולבין העבודה שלי.אני מבין שאני נחמד לרוב ומדבר לכולם בגובה העיניים ונותן למתמודדים תמיד את ההרגשה הכי טובה שיש.אך בסופו של דבר זה עבודה.ואנשים לפעמים לא מבינים זאת.שולחים לו הודעות ומתקשרים אליי בשעות לא שיגרתייות אם עברו אודישן.אך מהאובר נחמדות שלי גם להם אני עונה.אולי זאת הבעיה שלי שאני אובר נחמד לכולם,אך זה מי שאני”

איפה אתה רואה את עצמך עוד חמש שנים בביזנס?

“מוכר פורמטים חדשים שלי לכל העולם ובנוסף פותח חברת ליהוק משלי עם צוות ועובדים ומשתלטים על כל התעשייה”

 

54 הערות

להשאיר תגובה