אם אתם מחפשים ספר עבורכם שייקח אתכם לעולם אחר ואם זאת נמצא ממש כאן. אל תחמיצו

את "חדרים של אהבה". טלי ואליס, צעירות, יפות ואינטיליגנטיות. האחת עובדת כמארחת בדירה, האחרת כנערת ליווי. את חייהן מלוות גם בעיות אכילה.

מה מוביל שתי צעירות שלכאורה הכל פתוח בפניהן לבחור בחיים קשים כל כך פיזית ונפשית?

ב"חדרים של אהבה", מנסה מיכל מישל גבאי לענות על השאלה הקשה והמורכבת הזו. באמצעות הגיבורות שלה היא מתמודדת באומץ לב וברגישות עם השאלות שהתעוררו אצלה בעקבות החוויה המטלטלת שעברה במפגש איתן- שאלות על זוגיות, על הערכה עצמית, על אהבה ועל קבלה. הספר "חדרים של אהבה" מורכב מסיפורים אמיתיים של חמש נשים שאוחדו לדמויותיהן של טלי ואליס. דרך סיפורן אנחנו מגלים מה קורה במפגש בין זונה ללקוח ועד כמה מורכב להפוך לזונה או לחלופין להשתמש בשירותיה. מנגד הספר מתאר את מאבקן להיחלץ מהבדידות האיומה המלווה את עיסוקן ואת הכמיהה הנואשת שלהן לחיים נורמליים.

מיכל מישל גבאי היא מאמנת אישית המתגוררת בת"א. "חדרים של אהבה" הינו ספר הביכורים שלה.

חדרים של אהבה- כריכת הספר

מה ההבדל בין דתי לאומי לחרדי? ומה הכיפות אומרות על כל אחת מהאוכלוסיות? ספר חדש יוצא בימים אלו ומספק הצצה קלה, נעימה ומשעשעת לעולם הדתי – חרדי.

"מגדיר דוסים" הוא  ספר חדש שעושה סדר בכל הידוע לנו על העולם הדתי- חרדי, תוך שימוש בלשון קלה ואינפוגרפיקות. הספר מציג את המאפיינים השונים של כל קבוצה: סגנון הלבוש השונה, פעילויות התרבות והפנאי, היחס למדינה ולחינוך, סדר יום, שפה ומעמד. את הספר ערך, יזם והפיק משה קקון, כחלק מפרויקט הגמר שלו בלימודיו בבצלאל ולקראת החגים הספר ייצא לאור

מגדיר דוסים - ציוני דתי - מי אתה (small)

ולסיום, טרנדים. טרנד ספרי הצביעה הינו טרנד לוהט בעולם ולאחרונה הולך ותופס תאוצה גם בישראל, מנתונים של "צומת ספרים" עולה כי ספרי הצביעה מככבים שבוע אחר שבוע ברשימת רבי המכר וזה רק הולך וגובר.

מדובר באומנות נגישה לכולם, המאפשרת התנסות בחווית היצירה גם לאלה מאיתנו שלא התברכו בכישרון ציור, ספרי הצביעה מחזירים אותנו למחוזות ילדותנו ויש להם אפקט מרגיע , המשלב בין החלקים החשובים שלנו – בחירת צבעים, תכנון מראש , מוטוריקה ודיוק.

אחת הנשים הבולטות ,האחראית לפריצה הגדולה של הטרנד בעולם, היא המאיירת הסקוטית ג'והנה באספורד שהוכיחה שהז'אנר מתאים מאוד למבוגרים , ספרה "הגן הסודי" – "THE SECRET GARDEN", נמכר כבר ב- 1.4 מליון עותקים  והגיע גם למקום הראשון בטבלת המכירות של אמזון.

הוצאות הספרים הגדולות רכבו על הגל והוציאו ספרי צביעה עבי כרס עם שרטוטים ואיורים עתירי פרטים בכל הגדלים והסוגים עם מבחר אינסופי, ביניהם: ציורי טבע, בעלי חיים, ציורי גרפיטי, ציורי ערים גדולות , מנדלות הודיות ואף ציורים אירוטיים.

כל צבעי השקט - שישת ספריםצילום - עידו פרץ

24 הערות

להשאיר תגובה