שלום ישראל אָס, ברכות על הסינגל החדש..ספר לנו על סינגל הבכורה שלך, ואיך הוא מתקבל בחוץ

תראי אני חייב לציין שלצד כאלה שתמכו בי במהלך הזה.. הרבה חשבו שאני משוגע ורוצה להרוס לעצמי בידיים את הקריירה על ההתחלה. ואני יגיד לך למה.. הרי אף אחד פה לא מסתיר את זה שאנחנו פה במלחמה ולא סתם מלחמה, אלא מלחמה שלצערנו עם אבדות קשות מאוד, בעוצמות אדירות שלא נראו כאלה שנים, והכאב הוא עצום.. והדילמא איך לחיות במצב כזה, האם ללכת עם הפנים נפולות, או אדרבה להתעודד ולנסות לנצח על הרוח, היא אכן דילמא לא פשוטה, ועבור המוזיקאים בפרט.. כולם דחו את מועדי ההופעות, את מועדי שחרור השירים, כולם כזה על מצב שקט.. וזה דבר נכון בעייני כי המדינה בוססת מדם עכשיו,וזה קשה לחגוג בחוץ.. 

ולכן אמרו לי רבים שזה משוגע להוציא שיר בימים כאלה ובמיוחד שמדובר כאןבשיר אהבה ולא שיר שמתאר את המצב.. ועוד יותר משגע אותם האבסורדשהייתי שמונה שנים זמר אירועים מה שנקרא בחוץ זמר שטח,ולא חשבתי על איזה סינגל לפריים איך שאומרים, ובדיוק עכשיו דווקא בתקופה הזאת נזכרת לשחרר סינגל בכורה.. לא מצאת טיימינג יותר מושלם מהסיטואציה של עכשיו הם שואלים אותי.. ואת יודעת אני חושב שזה הזמן הכי נכון וזאת השליחות שלי גם בתשלום של מחיר, כי דווקא בתקופה הזאת של אי וודאות, כשבחוץ כאוס מוחלט,אסור שזה ישפיע לנו על הבית מבפנים בשום פנים ואופן

כי דווקא במצבים כאלה האלימות במשפחה עולה. אנשים בעצבים ולפעמים פורקים דווקא על הקרובים אליהם מכל, וזה חבל ממש..כי אז בעצם נתנו לאויבים שלנו את מה שהם רצו ויותר מכך.. 

ולכן בסינגל בכורה שהוצאתי "סודות אהבה" הוא כקריאת השכמה לשמור ולהעצים את הקן המשפחתי, ובכוונה ביקשתי מאשתי להשתתף איתי בקליפ כי השיר כל כולו הערכה והקרת תודה לאישה.. שבאמת אני חושב שהם המלאכיות האמיתיות.ואם אצליח להשפיע ולעורר את המודעות לכך בעשירית האחוז אז עשיתי את שלי..

ותתפלאי לשמוע שכבר הסינגל הזה צבר מעל 160000 אלף צפיות ועוד מעל 100000 אלף צפיות בטיקטוק ובאינסטגרם, זאת הצלחה בעיני די מרשימה להתחלה וזה מאוד משמח ומרגש אותי אהבה של הקהל בחוץ שחיבק את השיר.. ועוצרים אותי אנשים ואומרים לי תמשיך תעשה עוד משהו תשמח אותנו.. תגידי יש דבר יותר מרגש מזה??זה רק הוכיח לי שצדקתי בדרכי ואני שמח בכך.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ספר לנו איך הגעת בכלל למוסיקה?

במצב שלי המוזיקה הגיעה אלי, אני לא אומר את זה כדי להשתחצן, חלילה וחס כל מי שמכיר אותי יודע שאני לא מסוג האנשים האלה.. אבל האמת היא שלא בחרתי בכך בתחילה פשוט כל אירוע שהייתי איכשהוא גם שרתי בו ופנו אלי בו הרבה ואמרו לי תשמע אתה מרגש ממש.. אתה חייב לעשות עם זה משהו.. וכך כל אירוע ואירוע והייתי פשוט דוחה את זה וממשיך הלאה.. עד שגם היה באחד האירועים קלידן שהתברר אח"כ שהוא שכן שלי שישב עלי חזק מאוד והיה מגיע לבית שלי עם הקלידים ואומר לי יאאלה עושים חזרות פשוט כך, אחרי שבוע אומר לי יאללה, עושים אירוע, אח"כ עוד אירוע, ועוד ועוד בלי שדמיינתי עד שנכנסתי לזה בכל הכוח.. היום אני יכול להגיד לך שאני 100 אחוז בזה. היום זה כבר אני שמגיע למוסיקה..

על מה מעניין אותך לשיר?איזה נושאים?

אני יגלה לך סקופ.. השיר הזה נשלח אלי ע"י דודו קומה עם מילים של גולן אברהם אבל מילים אחרות לגמרי זה היה אמור להיות שיר פרידה סגנון דיכאון כזה.. ואגיד לך את האמת שהוא גם היה יפה… ואהבתי אותו בשמיעה ראשונה.. ונכנסתי להקליט אותו כך איך שהוא כשיר דיכאון, ואיך שיצאתי מחדר ההקלטות אני ניגש לדודו ומתחיל להרגיש חוסר נוחות.. דודו כבר הרגיש את זה הוא שואל אותי מה ישלך אני אומר לו משהו חסר לי פה לא יודע לא מרגיש לי טוב.. ועכשיו אני מדבר איתך אחרי שסיימנו להקליט כן.. דודו מסתכל עלי בהלם אומר לי תגידי לי אתה לא סגור על השיר ואתה מקליט.. אמרתי לו תקשיב את האמת אני סגור על השיר אבל המילים לא רוצה אותם.. אני רוצה שיר שמוקיר ומעריך את האישה למה לי שיר דיכאון על התתחלה נכון שזה יפה והנה עכשיו יש כוכב בשם ששון שאולוב שעושה קריירה יפה משירי דיכאון אבל אני רוצה קודם בראש ובראשונה להוקיר את האישה כל האושר שיש לנו זה מהם גם עם ההתמודדות לא פשוטה.. הרמנו טלפון לגולן אברהם סיפרתי לו על כל מה שאני חושב על אשתי וכל מה שהייתי רוצה להגיד לה, וברגע הזה השיר השתנה 180 מעלות.. 

ואני יגיד לך את האמת שאם הנרטיב הזה אני רוצה להמשיך אפילו שאני יודע ששירי דיכאון היום אפשר לעשות מזה במה ממש טובה אבל אני מאמין שככל שנשנן את הטוב שיש לנו ברור לי שזה ישפיע עלינוהטוב בחזרה ואנחנו נראה אחרת, הבית יראה אחרת, וכל העולם יראה אחרת.

איך היית מגדיר את המוסיקה שלך?

תראי בעיני מוסיקה זה כלי חזק מאוד להעברת מסרים, מה שאנחנו לא יכולים להגיד במילים אנחנו כן בעצם יכולים להעביר את זה דרך השירים, והעברת המסרים שלי חשוב לי שהיא תגיע לכולם, ולכן כמו שאם הייתי רוצה להעביר מסר לכולם,אז אני יהיה חייב לדבר בכמה שפות בכדי שהעברת המסר תגיע לכולם ככה גם במוסיקה שלי אני לא יכול שתהיה לי הגדרה ספציפית כי אני מדבר וידבר בסגנון של כולם על מנת להגיע לכמה שיותר אנשים.. אבל על סגנון הקול שלי כל מי שישמע יגיד לך שזה סגנון ים תיכוני אבל זה רק בהקשר לצבע קול בלבד..

מה שמעת כילד?איזה אמנים השפיעו עליך?

תראי זה לא פלא שאין ילד בישראל שלא שמע את אייל גולן וכל הזמרים של השורה הראשונה אבל בעיקר שמעתי את ישי לוי ופאר טסי לצד מוזיקה ערבית, ולכן אני יכול להגיד היום שיש לי את השילוב של שני הסגנונות האלה..ובעיקר מה שאהבתי בישי לוי ופאר טסי זה ההגשה שלהם בשירה כי לדעתי זה הכי חשוב בשירה.. אני הכרתי את פאר טסי הרבה לפני הפריצה שלו אני ידעתי שהוא יהיה זמר גדול הייתי ממש הולך אחרי כל הופעה שלו עוד כשהיה ממש בתחילת דרכו שאני יכול להגיד שכמעט אף אחד לא שמע עליו, ומייד התמכרתי להגשה שלו בשירה, הרבה יותר ממה שמתלהבים בחוץ מהסולמות הגבוהים שלו.. ולכן הוא האומן מן הסתם הכי שהשפיע עלי אבל לאט לאט גם האנשים בחוץ יבינו שיש הבדל ביני לבינו כי היום זה טיפ טיפה מציק כי כל סירטון שאני מעלה בטיקטוק או באניסטגרם או ביוטיוב חייב להיות שם כמה תגובות "וואו זה בול פאר טסי" או "חשבתי לרגע זה פאר טסי" או אתה "אח של פאר טסי" "איך אתה דומה אפילו במראה לפאר טסי" לא אשקר שזה מחמיא לדעת שמשווים אותך לזמר הכי גדול פה בעיני.. אבל עדיין כאומן אתה כן רוצה שידעו שאתה מיוחד בפני עצמך ויש לך מה להביא למוזיקה משלך לא שאתה חיקוי של מישהו גדול ככל שיהיה.. אבל אני מתנחם בזה שאני זוכר איך לפאר טסי זה היה מציק בתחילת דרכו שהיו אומרים לו את אותו הדבר שהוא ממש מזכיר את אייל גולן, וכל כתבה שלו או ראיון שלוהיו מציקים לו עם זה שהוא אייל גולן ממש.. ובסוף עם הזמן הבינו שיש לו משבצת משלו במוזיקה פה.. ובעזרת ה' זה מה שיקרה איתי אחרי שיחשפו למוזיקה שלי.. וכשזה יקרה אני מאמין שכולם יבינו את ההבדל..

מה החלום הגדול שלך? איפה אתה רואה את עצמך עוד 5 שנים?

החלום שלי זה להצליח בדרך שלי שאכן כל עם ישראל יאהבו את המוזיקה שלי לרגש את הקהל להמשיך ללוות זוגות לחופה להמשיך לשמח אותם באירועים ועדיין גם לשמח את המשפחה ולא לשכוח גם בעתיד שהמשפחה היא לפני הכל והם לא יהיו אשמים בזה שאני יהיה עסוק ב"ה.. ואני רואה את עצמי בעוד 5 שנים על הבמות הגדולות בישראל יחד עם קהל אוהב זה מה שאני מאחל לעצמי ולזה אני שואף ובונה את הדרך שלי לשם לאט לאט ובטוח בעזרת ה'..

עם מי היית רוצה לעשות דואט?

זה ישמע מאוד מפתיע אבל הייתי רוצה לעשות עם קובי פרץ.. אני יגיד לך את האמת לא חיכיתי, כבר פניתי אליו ואת האמת שהוא לא דחה אותי, אבל פניתי אליו אחרי שהוא כבר שיחרר שלוש דואטים ככה שהוא לא יכול היה להרשות לעצמו עוד דואט נוסף איתי אבל הנה אני פונה פה דרכך לקובי תשמע קובי יש לי שיר בשבילך שמאוד יתאים לך ואני חושב שהשילוב של הקולות שלנו יהיה טוב, מחכה לתשובה ממך, אתה יכול לקחת את הזמן.. תראי אני יגיד לך החשוב בדואט שהוא יהיה מצליח, זה באמת לקחת קול לגמרי אחר משלך ואפילו שלא יהיה מזכיר, ככה לדעתי זה דואט מוצלח,  ולכן אני מאוד מאמין בשיר שנעשה יחד אם ירצה ה'..

האם אתה פה כדי להישאר? בתעשייה שנחשבת למאוד עמוסה ובכלל לא קלה..

אם הייתי חושב שאני לא פה כדי להישאר לא הייתי מתחיל בכלל.. וזה שזה לא קל את צודקת זה ממש לא קל מי כמוך שמבינה את התעשייה איך הדברים עובדים מבפנים יודעת כמה זה קשה להצליח כמה צריך המון סבלנות עד שדברים קורים אבל אני אופי עקשן וחדור מטרה שעוסק עם הצוות הנכון ומנוהל נכון שאני מאמין שעוד ניפגש בראיון הבא לספר על ההצלחה שלי בעזרת ה', ואגב תודה רבה לך על הריאון הזה מעריך מאוד… 

 

תגובות

להשאיר תגובה