הזמר המוכשר ( טוב, הוא תימני, חייב להיות לו קול) נתי לב הוציא השבוע סינגל חמישי ואחרון מאלבום הבכורה שלו העתיד לצאת בקרוב: “נעלמת לי” (מילים ולחן: אסף אדם ויניב אוחנה), סינגל קליט ומלא ערגה לנוסטלגיה המתוקה של המוסיקה המזרחית של פעם, שיר שברון לב הפורט על נימי הנשמה. על העיבוד וההפקה המוסיקלית אמון תמיר צור.

אחת ההפתעות המעניינות שנתקלתי בהן השבוע היא השיר החדש של מורן קריטי – “זכרונות” ( מילים: כפיר עזרן, לחן ועיבוד: מאיר משעלי) , בלדה מסולסלת ( לא ים תיכונית) איכותית, עוצמתית ומלאת נשמה ורגש. קריטי שר מדויק, שר מסוגנן וכל סלסול במקום הנכון ובטוב טעם. נעים לאוזן וסוחף.


להקת הבנים “בויבנד” מחדשת את “תנו לגדול בשקט” שביצע שלומי שבת במקור ב-2003, בגרסה חדשנית, שונה וצעירה מלאת הגרוב והסול שמאפיינת את שלישית הבנים שהפכו בשנה האחרונה לכוכבי הנוער.

רון שובל, שלאחרונה ראינו אותו יותר בריאליטי מאשר בסינגלים חדשים, בסינגל Soul קצבי וקליט בשם “אני חוזר” שכתבו והלחינו עבורו סטטיק ובן אל תבורי. אחרי שורה של סינגלים בינוניים, שובל מביא משהו מרענן, חדש, שאינו חוזר על עצמו ומוכיח שמעל לכל הפוזה של סלב, הוא קודם כל פרפורמר ווקאליסט מצויין!

http://www.linktone.co.il/linkton.php?lt_id=TVRNME1UVTJNek09K0k=&br_id

 

תגובות

להשאיר תגובה