הכירו את עינת יוסיפיאן , בת 20 מחולון, יוצרת וזמרת כשרונית שנולדה אל תוך המוסיקה ועל אף גילה הצעיר, נושאת עימה רזומה של 15 שנה בתחום, פרסים, שבחים ותחרויות. יוסיפיאן הוציאה כבר  ארבעה סינגלים שהושמעו בתחנות הרדיו, ובקרוב עומדת להוציא סינגל חדש – "לא מיותר/פרפר אל פרח".

מי את עינת יוסיפיאן?

" היי, אני עינת יוספיאן, ב25.2 אהיה בת 20, מחולון. מגיל מאוד קטן משהו כמו בערך 5 השתתפתי בלהקת "פופיק" הלהקה הייצוגית של חולון בעבר, ביסודי שרתי במקהלת ביה"ס, בוגרת מגמת המוסיקה בקמפוס קרית שרת בחולון בניהולה של אסתי בראון (מכיתה ז' עד י"ב למדתי שם 5 יחידות מוסיקה). במסגרת מגמת המוסיקה למדתי כתיבה הלחנה ועיבוד במשך שנתיים אצל אוהד חיטמן אחיינו של עוזי חיטמן, למדתי פסנתר קלאסי במשך 9 שנים, ויודעת לנגן גם קצת בגיטרה (לימוד עצמי דרך יוטיוב,אקורדים בסיסיים), בוגרת להקת "קול הים" הלהקה הייצוגית של בת-ים (התחלתי בלהקת הצעירים "צליל ים" ואז הבוגרים- "קול הים").

בשנת 2012 זכיתי מקום ראשון בתחרות שירים מקוריים ארצית, עם השיר שלי "הזמן לוותר" אותו אני כתבתי והלחנתי ואת העיבוד הכין דוד קריבושי. יש לי בבית קלסר שלם של למעלה מ30 שירים שכתבתי והלחנתי ורק מחכים לצאת החוצה, ואני כרגע מחפשת אולפנים טובים שיהיו מוכנים להשקיע באלבום הבכורה שלי. "

כמה שירים הקלטת עד כה?

עד כה יצאו לי ארבעה סינגלים:  "הזמן לוותר", "האחד שלי", "זוכרת", "מזכיר לי אותך".  אלה שירים שלי שיצאו ליוטיוב וחלקם גם הושמעו בתחנות רדיו כמו רדיו קול גת ורדיו חוף אילת…. אני מעלה ליוטיוב ולפייס בוק גם שירים שלי ולפעמים גם קאברים."

מה הקו המנחה אותך כשאת ניגשת לבצע שיר? בין אם זה קאבר ובין אם זה משהו מקורי שלך ?

"כשאני ניגשת לבצע שיר (מקורי/קאבר) חשוב לי מאוד להתחבר למילים ולדעת להביע אותן בעזרת המוזיקה שלי. אני שמה דגש על הבאת השיר למקום שלי ולתת בביצוע שלי משהו מעבר למה שכולם מכירים. להפתיע, לייחד את הביצוע שלי מביצועם של אחרים, ולרגש."

מה החלום הגדול שלך בתחום?

"החלום שלי הוא שהרבה אנשים ידעו בעל פה לשיר שירים שלי שאני כתבתי והלחנתי ובהופעות שלי ישירו ביחד איתי את המילים והלחן, בחלום שלי אני מרגשת וכובשת עוד לבבות, ואני והקהל מתחברים למוזיקה ביחד."

מה התגובה הכי מרגשת שקיבלת על שיר שכתבת ?

"הלוואי עליי היו כותבים שיר כזה." (על השיר שלי "מזכיר לי אותך"), "כבר שלחת לגלגלצ?" (על סקיצה של שיר שאני מתכננת להפיק בהמשך ושמו "לא מיותר"/"פרפר אל פרח" השם עוד לא סגור) .

היכן מופיעה בימים אלה?

" כרגע מופיעה במועדונים, אירועים מיוחדים כמו חתונות, בר/בת מצוות ערבי הנצחה ועוד… בהמשך מתכננת לצאת להופיע עם הרכב נגנים משלי בשירים המקוריים שלי באיזור המרכז."

מתי שיר הבא/אלבום ?

"בקרוב אפיק את השיר שלי "לא מיותר"/פרפר אל פרח" עליו דיברתי קודם. מחפשת אולפן טוב להפיק בו את השיר."

 

7 הערות

להשאיר תגובה