את גולת הכותרת של המדור הנוכחי אני רוצה להקדיש לזמר צעיר וכשרוני בשם משה טרבלסי, זמר שהוציא השבוע סינגל חדש מאלבום בכורה – "עונות" שכתב והלחין דודו מתנה. טרבלסי יודע להדגיש את ה-ח' וה-ע' המעט מאולצים בחן ובטעם טוב, יודע להגיש שיר בדיוק רב וברגש מלטף ועדין ומציג את הצד היותר איכותי שבז'אנר.


התקווה 6 פותחים שנה עם סינגל חדש ומעולה: "משהו נעים לנשמה", שיר ישראלי אסלי, מחווה לאריק אינשטיין (גם בסגנון השירה וגם בטקסט ובלחן המעט נוסטלגי) , הממשיך בקו השירים האיכותיים, הטובים ומעוררי ההשראה של הלהקה הנהדרת הזו.

 

"אוזו בזוקה", להקת הגרוב רוק המעולה וחובקת העולם של אורי בראונר כנרות, הממזג בין מזרח למערב בניחוח רוק חדש וישן, הוציאה סינגל חדש מאלבום חדש – Look Around, מזגו פסיכודליה עם השפעות פופ רוק מהסיקסטיז וניחוח מזרחי ויוצא לכם שיר שמעיף אתכם גבוה.

http://www.linktone.co.il/linkton.php?lt_id=VFZSak0wNUVTVEJOYWtFOStL&br_id

הגיטריסט והמבצע הנהדר מרקו כהן משחרר סינגל חדש: "מלכה שלי" אותו הלחין וכתב יחד עם ארלט ספדיה: כהן הוא זמר נשמה היודע להביא את הכנות הסנטימנטלית שלו לשירים אותם מבצע. טוב באוזן.

 

אביב הלפרין משחרר שיר זעקה, געגוע וכאב מלא אמוציות ושצף דמעות: "פעם" , שיר שכתב והלחין דוד ברין לעיבוד והפקה מוסיקלית של אבישי ספיר. אביב לא מתיימר לגשת לשיר עם פוזה ומבצע שיר בכוונות אמיתיות, ברגש אמיתי ומוציא נשמתו בשיר נהדר. מצפה לבאות!

 

26 הערות

להשאיר תגובה