הכירו את מיכאל אפללו (22) מבאר שבע – יוצר וזמר שזכה בשנה האחרונה לחשיפה טלויזיונית בשל השתתפותו בתכנית “אייל גולן קורא לך” בה הגיע לאחד המקומות הראשונים. עכשיו, אחרי 15 דקות התהילה ההן, מיכאל משקיע מלוא מרצו וזמנו בהגשמת חלומו ליצור את המוסיקה שהוא אוהב ולהעביר את האהבה הזו אליכם.

בימים אלה יצא לתחנות הרדיו סינגל הבכורה של אפללו – “אצליח לאהוב” אותו כתב והלחין בעצמו לעיבוד והפקה מוסיקלית של נדב ביטון.

מיכאל, מתי החל הרומן שלך עם מוסיקה?

“האהבה שלי למוסיקה החלה בגיל צעיר בתור ילד, הייתי מופיע במקהלת בית ספר משתתף בכל מיני תחרויות שירה קטנות שהתקיימו בעיר שלי ומאוד אהבתי את זה. כל זה נמשך בערך עד גיל 13 שם הפסקתי לשיר, הקול משתנה ופשוט הרגשתי שזה כבר לא זה. אבל מוסיקה המשיכה להיות חלק בלתי נפרד מהחיים שלי, פותח איתה כל בוקר וסוגר איתה כל יום. בגיל 16 בערך התחלתי לשיר שוב בערבי קריוקי ולאט לאט גיליתי את עצמי מחדש מבחינת השירה, עד היום בעצם”.

האם לדעתך מגורים בבאר שבע יקשו עליך להתפתח בתעשייה המתרחשת ברובה בתל אביב?

“אני חושב שמגורים בבאר שבע כרגע עוד לא מפריעים לי בעשייה, כי גם כשאני צריך לנסוע לתל אביב לשם הקלטות או כל דבר אחר, פשוט מניע את האוטו ותוך שעה אני שם. אני מאמין שבהמשך אם הדברים יתפתחו כמו שאני רוצה שהם יתפתחו, אולי אשקול מעבר לאיזור המרכז אבל לא בטוח שלתל אביב עצמה”.

כיצד התגלגלת ל”אייל גולן קורא לך”? מה לקחת אתך מההשתתפות בתכנית?

“השתחררתי מהצבא בערך חצי שנה לפני התכנית, לא תכננתי ללכת לתכנית ריאלטי האמת וגם לא נרשמתי לאף תכנית כזאת. קיבלתי פנייה מאחד המלהקים של התכנית שאמר שהוא ראה סרטונים שלי שר ברחבי הרשת ושהוא מאוד מעוניין שאני אבוא להיבחן לתכנית, אז ככה בעצם הגעתי. מהתכנית לקחתי המון דברים, הכרתי חברים וזמרים מדהימים, פגשתי את אייל שהוא אחד הזמרים שאני רואה בהם עילוי מוזיקלי מטורף ואפשר להגיד שהוא הזמר האהוב עליי, פגשתי גם את שאר השופטים, אנשי מקצוע מהתעשייה מהטובים ביותר, נגנים מהשורה הראשונה, בקיצור חוויה מדהימה! התכנית פתחה בפני כל מיני דלתות ועכשיו אני מנסה להתחיל בדרך שלי”.

כיצד נולד “אצליח לאהוב”? הצלחת בסוף לאהוב?

“השיר “אצליח לאהוב” נבע מסיפור אישי שקרה בסמוך לכתיבת השיר, אני חושב שכאשר כותבים שיר והוא יוצא באמת מהלב, השיר יצא בצורה הכי טובה שיכולה להיות. אם אצליח לאהוב? כרגע אני מתחזק זוגיות בריאה ויציבה אז כנראה שכן..”.

עם איזה זמר/ת היית רוצה לבצע דואט?

“ואוו הרשימה הזאת יכולה להיות אינסופית.. אבל אם אני חייב לבחור, הייתי בוחר באייל גולן ועמיר בניון”.

מה הזמן האידיאלי בשבילך ליצור?

“הזמן האידיאלי בשבילי ליצור? זה לא זמן מוגדר, זה כשיש לי זמן לעצמי ואף אחד לא מפריע לי, וזה פשוט יוצא, אפשר להגיד שיום שבת”.

מה החלום שלך?

“החלום שלי? אני אומר את זה בקצרה.. לקום בבוקר ולעשות מה שאני אוהב, ללכת לעבודה שלי בחיוך. החלום שלי זה לעסוק במוזיקה נקודה. לשיר, לשמח ולרגש אנשים, זה מה שאני אוהב וזה מה שאני הכי טוב בו”.

תגובות

להשאיר תגובה