"אין לי חשק, לרוץ בתוך ענן", ככה מפזמת את שירה הילה סעדה בסינגל החדש מאלבום הבכורה שלה. את השיר – "לרוץ בתוך ענן", כתבה סעדה והלחינה יחד עם יהלי סובול, כשעל העיבוד וההפקה המוסיקלית אמון אמיר צורף.

סעדה ממשיכה בקו הרוק העדין האופייני לה, ולא נוטה ימינה או שמאלה אלא פונה דוך בדרכה המיוחדת והמוסיקלית שטוותה לעצמה לאורך השנים (היא יוצרת שנים רבות, רק לאחרונה הרגישה בשלה להוציא זאת החוצה) ומוכיחה כי היא לא רק שחקנית כשרונית, אלא אף יוצרת ומבצעת נהדרת (וניווכח בזאת גם במחזמר "מרי לו"- המבוסס על שיריו של צביקה פיק, שבקרוב יועלה לבמות, בכיכובה) .

מה שאני אוהב בשיריה של הילה, זה שהיא תמיד דנה בנושאים אישיים ועם זאת לא שגרתיים, נוגעת בהגיגים הפנימיים ולא ב"עוד" שיר של בינו לבינה או של כמה רע לי וכמה עצוב לי, היא חושפת עצמה בפנינו ופותחת לנו צוהר קטן לעולמה.

פיטר רוט מצמרר בסינגל חדש – "כמה שאני מתגעגע", שיר געגועים שכתב והלחין לחברו ושותפו ליצירה, אריק אינשטיין ז"ל (הנשמע בסוף השיר במהלך סשן הקלטות לאלבום "רגעים") . פיטר, רוקר בכל רמ"ח איבריו, כמו תמיד נוגע ומרגש בסגנונו האישי ודרכו הסנטימנטלית.

 

סינגל חדש לאלקנה מרציאנו – "הצגת חצות", שכתבה עבורו דקלה והלחינה עם עידו אוחיון. מרציאנו ממשיך בסינגלים שלא מלהיבים במיוחד, ובשיר הזה הוא נשמע יותר קובי פרץ מאשר אלקנה מרציאנו בו למדנו להתאהב בתחרות הטלויזיונית. פספוס.

 

תגובות

להשאיר תגובה