ג’ילט השיקה סכין חדשה וזה בדיוק הזמן לבדוק את הרגלי הגילוח של המפורסמים שהגיעו לערב ההשקה: כך למדנו שהראל סקעת מתגלח רק בפניו, שאנחל בונני גילח את זקנו כדי לחדש את העור ואשתו של ערן זהבי מעדיפה אותו חלק. ולבסוף מדוע ישראל נבחרה להיות הראשונה שתשיק את הסכין החדשה?

יש וויכוח בקרב חוקרים האם הזקן מהווה יתרון אבולוציוני מובהק כמו שמירה על חום הגוף או שהוא סממן מיני בעיקרו כפי שחשב החוקר המזוקן צ’ארלס דרווין. כך או כך הזקן נתפס כיום כסממן תרבותי (ראו היפסטרים) והצהרה אידאולוגית (ראו חרדים). חברת ג’ילט יצרנית סכיני הגילוח המובילה בעולם משקיעה כל כמה שנים מיליוני דולרים (300 מיליון דולר לסכין) בפיתוח סכין משוכללת מקודמתה ממש כמו עוד גאדג’ט. הסכין האחרונה שפיתחה החברה הושק לראשונה בישראל בערב חגיגי שכלל איך לא גם כמה מפורסמים רובם מגולחי זקן “זה רק נראה כאילו אני חלק מטבעי אבל פשוט הגילוח מוצלח” מעדכן אותנו הזמר הראל סקעת שנכח במקום ואף ביצע כמה שירים. כאשר שאלנו אותו ‘האם הוא מתגלח רק בפנים?’ הוא לא התבלבל “כן רק בפנים ואתה מוזמן לבדוק” אמר בנונשלנטיות. לגבי השאלה הנצחית זקן כן או לא ? אומר סקעת “זה די אינדיבידואלי. יש כאלה שזה מחמיא להם ויש כאלו שנראים כמו מחבלים”. השחקן אנחל בונני מספר לנו שלאחרונה הוא החליט להוריד את הזקן “זה בשביל לחדש את העור” הוא מתרץ ומוסיף שאשתו אוהבת אותו “עם או בלי זקן” שחקן הכדורגל ערן זהבי שנכח באירוע עם בת זוגתו סיפר “אני מאוד מתחבר למותג הזה שמייצג מצוינות”. זהבי מספר כי הוא לא רודף אחרי כל שערה בפניו “אני לא מאלו שמתגלחים כל יום אבל אני אוהב את המראה החלק”. אשתו אגב מעדיפה אותו חלק לטענתו “מזל שהיא לא זו שצריכה לגלח אותי כל בוקר”. ואם שאלתם האם זהבי הוא מהטיפוסים הבליינים אז הוא משיב “אין לי את הפריבילגיה לבלות כל כך בגלל שגרת האימונים האינטנסיבית”. הוא מציין ומוסיף בעניין “שאם יש לי יום חופש אז יותר מרשה לעצמי”.ואיך אפשר בלי איזו שאלה על הקבוצה שלו “אני חושב היא נמצאת במקום טוב” הוא מציין ושואף גבוה “אנחנו מכוונים גבוה אבל עושים זאת לאט לאט ואני מאמין שנגיע למקומות הרבה הרבה יותר גבוהים”.

אופיר גוטמן סמנכ”ל חברת ‘פרוטל אנד גמבל’ יבואנית ג’ילט הודיע בנאום חגיגי כי “ישראל נבחרה להיות המדינה הראשונה בה משתמשים בסכין”. גוטמן ציין כי החל מיום שלישי יהיה ניתן להזמין את הסכין באמצעות אפליקציית ‘גט – טקסי’ “תוך עשר דקות כל אזרח בישראל יוכל לרכוש את הסכין”. גוטמן ציין כי “הגבר הממוצע מניע את סכין הגילוח 150 פעם בממוצע בכל גילוח כך קורה שהוא חוזר על אותו מקום מספר פעמים מה שמביא ליצירת גירוי משום כך פיתחה ג’ילט סכין חדשה שכוללת בטוחה פס לחות שמופרש לפני ואחרי הגילוח ומקל על הגירוי של העור”. השיחה עם גוטמן ציין כי “ג’ילט בחרה דווקא בישראל כיוון שהיא מייצגת מודל חדשנות וגם בגלל עומק החדירה של סכיני פיוז’ן המתקדמים של החברה”.  

34 הערות

להשאיר תגובה