השחקן והזמר יונתן רוזובסקי חושף באומץ רב שיר חדש ועוצמתי שהוא סיפור חייו האישי, כילד מאומץ, על פתיחת תיק האימוץ שלו, ועל האמא שסירבה להפגש איתו

אחרי שהפך לאחד השחקנים המובילים ומעניינים בתעשיית הבידור, קבלו את יונתן רוזובסקי מוזיקאי, יוצר, מלחין, ומבצע מרגש ואותנטי, עם סינגל שני לקראת אלבום שלם עליו עובד בימים אלו. את יונתן רוזובסקי אתם וודאי מכירים כשחקן מוביל בסדרות אייקוניות כמו פול ספיד, אילת , בצפר, ספיידרז, להציל את שייקה או מהמחזמר התחנה.

אחרי "פיק ברכיים" שהיה הסינגל הראשון מהאלבום שבדרך, יונתן משחרר סינגל שני "בשביל אמא שלי" אותו כתב והלחין יחד עם מיש בז'רנו, יאנג בוטה, נוריאל ישר.

שיר אישי ועוצמתי על סיפור חייו האישי, כילד מאומץ.

יונתן: "השיר נכתב בהשראת הסיפור האישי שלי, בהיותי ילד מאומץ הדבר תמיד הציק לי העלה בי המון שאלות פנימיות, יחד עם זאת המשפחה שלי תמיד הייתה פה בשבילי הרי הם אימצו אותי בגיל שבע ימים, אבל עדיין המון שאלות העסיקו אותי כמו איך האמא הביולוגית שלי נראית האם היא דומה לי מה היא חושבת עלי? אם היא חושבת עלי? היו רגעים שכעסתי, היו רגעים ששמחתי שהיא לא פה והיו רגעים שפשוט בתור ילד חיפשתי אותה בעיניים ברחוב. בגיל 18 פתחתי את תיק האימוץ שלי והיא סירבה להיפגש איתי פה היה לי משבר גדול שהיציאה ממנו הייתה רק בכך שאגיד לעצמי שאני יודע מי אני! אני יונתן רוזובסקי הבן של איל רוזובסקי ועדנה רוזובסקי ומאותו רגע הרמתי ראש לא הורדתי אותו עד היום, כי אני יודע מי אני, אני יונתן רוזובסקי."

 

 

תגובות

להשאיר תגובה