לראשונה בנשיונל ג’יאוגרפיק:ליאור סושרד, אמן החושים והמנטליסט הישראלי, יצטרף למנחה העונה החדשה של “משחקי המוח”, קיגן מייקל קי,ויופיע בפרקי הסדרה עם הסלבריטאים השונים עליהם יבצע את קטעיו:
סושרד יפעיל את קסמיו על  סלבריטאים במשחקי תעתועי מוח ואשליות מול קהל חי. בין אורחיו: טד דנסון, ג’אק בלאק, קריסטן בל, הקומיקאית טיפני האדיש ועוד. הסדרה תעלה לאוויר ב- 7 לפברואר 2020 בערוץ נשיונל ג’אוגרפיק

ליאור סושרד, אמן החושים והמנטליסט הישראלי יצטרף לעונה החדשה של “משחקי מוח” של ערוץ נשיונל ג’אוגרפיק, בהנחיית קיגן מייקל קי (“צעצוע של סיפור 4”, “מלך האריות”, “חברים מהקולג'” ) והעיתונאית קארה סנטה מריה. סושרד נחשב לאחד המנטליסטים הטובים בעולם, שמותיר את צופיו כולל סלבריטאים, פעורי פה במופעים שלו.

הסדרה “משחקי מוח” (שהיתה מועמדת לפרס האמי), היא סדרת טלוויזיה אמריקנית לכל המשפחה, העוסקת במדע פופולרי ובוחנת את המדע הקוגניטיבי, על ידי התמקדות באשליות, ניסויים פסיכולוגיים וחשיבה אינטואיטיבית. בגרסתה החדשה, שתעלה בפברואר, הסדרה מתמקדת במשחקים אינטראקטיביים וניסויים פסיכולוגיים הבנויים כדי “לבלבל את המוח” ולחשוף את דרכי פעולותיו הנסתרות.

“משחקי המוח” חוזרת עם עונה של שמונה פרקים וטוויסט הוליוודי חדש, כאשר העונה נצפה בכמה מהסלבריטאים הגדולים שיאתגרו את כוח המוח שלהם באמצעות משחקים אינטראקטיביים מהנים, אשליות וניסויים חברתיים.
בעונה החדשה, השמינית במספר, תתחדש הסדרה בפורמט עם ניחוח הוליוודי והפעם מול קהל חי. פינתו של סושרד, כך צופים, תביא לרגעים הגדולים של העונה שכן בכל פרק הוא ייקח את הסלבריטאים למסע מדהים דרך נפלאות המוח האנושי.  סושרד יתמקד באשליות, ניסויים פסיכולוגיים וחשיבה אינטואיטיבית שיתעתעו במוחותיהם של אורחיו ויספקו הרבה רגעי דרמה, תדהמה והומור בקרב האורחים והקהל.

כוכבים כמו טד דנסון (“חופשי על הבר”), קריסטן בל (“ורוניקה מארס”), דקס שפרד (“”Bless this mess), השחקן והמוזיקאי ג’אק בלאק ועוד יתארחו באופן קבוע וידוענים נוספים יגיעו להתארח לאורך העונה.הסדרה תעלה  לאוויר ב-7 בפברואר 2020 ב-172 מדינות וב-43 שפות.

תגובות

להשאיר תגובה