לראשונה בישראל: אמנים מובילים מכל רחבי אירופה אשר ייצגו את מדינותיהם בתחרות  האירוויזיון הקרובה בשטוקהולם מגיעים למופע פרומו ייחודי בישראל ולביקור בתל אביב שיימשך 3 ימים,הביקור ייערך בשיתוף משרד התיירות ומשרד החוץ ובחסות עיריית תל-אביב ומנהלת "עיר עולם ותיירות"

בפעם הראשונה בתולדות השתתפותה של ישראל בתחרות האירוויזיון, ישראל תארח אמנים ועיתונאים מכל רחבי אירופה לביקור בן שלושה ימים בתל אביב אשר בשיאו מופע פרומו ראשון מסוגו בארץ בו ישירו את שיריהם לתחרות האירוויזיון.

תחרות האירוויזיון ה-61 במספר תתקיים במהלך חודש מאי בשטוקהולם, שבדיה.התחרות צוברת פופולאריות משנה לשנה וקהל הצופים בה הולך וגדל. בשנת 2015 צפו בה 200 מיליון צופים בשידור חי באירופה, באוסטרליה ובמדינות נוספות ברחבי העולם (כדוגמת סין וקנדה).

האמנים יגיעו לישראל לשלושה ימים, בין התאריכים 11-13.4 הודות לסיוע מיוחד של משרד התיירות ומשרד החוץ ובחסות עיריית תל-אביב אשר רואים את חשיבות המיזם ותרומתו האדירה להסברה הישראלית ולעידוד התיירות לישראל.  

במהלך השהות בארץ, האמנים יטיילו בתל אביב, יבקרו באתריה האטרקטיביים, יאכלו במסעדותיה המצוינות, ישתתפו בקבלת פנים בהשתתפות שגרירי המדינות האורחות ואח"מים. כמו כן, יתארחו האמנים במסיבת עיתונאים לתקשורת הזרה ולתקשורת המקומית ויקיימו שלל פעילויות נוספות.

שיאו של האירוע, מעבר לביקור בישראל, יהיה ביום שלישי, 12 באפריל, בו יתקיים מופע LIVE בפני קהל ב"מועדון התיאטרון" במהלכו יבצעו האמנים את השיר עימו ייצגו את מדינתם בתחרות האירוויזיון. הכניסה למופע תהיה בהזמנות בלבד. פרטים על אופן קבלת ההשמנות יפורסמו בהמשך.

עם כל אחד מהאמנים יגיע גם עיתונאי מוביל אשר יסקר עבור כלי התקשורת בארצו את רשמיו מביקורו בישראל. זהו אירוע האירוויזיון הגדול ביותר שמתקיים במדינת ישראל מאז אירוויזיון 1999.

מופעים דומים מתקיימים כבר שנים רבות בהולנד, בריטניה וברוסיה וזוהי הפעם הראשונה שמופע פרומו כזה יוצא מגבולות יבשת אירופה ומגיע אל ישראל.בימים אלו מתקבלים אישורי הגעה מהמדינות השונות. רשימת המשתתפים המלאה תפורסם בהדרגה במהלך הימים הקרובים בתקשורת וברשתות החברתיות – פייסבוק, אינסטגרם וטוויטר.

https://www.facebook.com/israelcalling

https://www.instagram.com/israelcalling

https://twitter.com/israelcalling

יוזמת האירוע וזו אשר תפיק אותו היא מפיקת הטלוויזיה טלי אשכולי, אשר הפיקה את קדם האירוויזיון הגדול ביותר שהופק בארץ ב-2013, הפיקה מגזינים וסרטים דוקומנטריים על התחרות ועל האמנים אשר ייצגו את ישראל בה, יזמה את שיתוף הפעולה בין רשות השידור לקשת, ה"כוכב הבא" והייצוג באירוויזיון ומי שמפיקה מידי שנה את המסיבות הישראליות המפורסמות בשבוע האירוויזיון ברחבי אירופה. ליוזמתה של אשכולי נרתמו משרד התיירות ומשרד החוץ אשר רואים באורחים מובילי דעת קהל שיהפכו לשגרירי תיירות והסברה של ישראל בארצותיהם.

33 הערות

להשאיר תגובה