בן אל תבורי וסטטיק ( לירז רוסו), אחד הצמדים הבולטים בזמן האחרון ביחד ולחוד ( ראו לדוגמא: "בא לה לרקוד" של סטטיק וגל מלכה שמתקרב ל10 מיליון צפיות, או "דובי גל", הלהיט של רון סקיי נשר, סטטיקו בן אל תבורי שהגיע לכמה מיליוני צפיות)  משחררים סינגל חדש – "ברבי" ( מילים: סטטיק ובן אל תבורי, לחן: סטטיק, בן אל תבורי ואוראל תבורי)  המתווה את הסאונד החדש ששולט כיום במועדונים: טקסט הומוריסטי וקליל בשילוב של היפ הופ, ים תיכוני, רגאטון ובעיקר פאן מוסיקלי קליט שעושה טוב על הלב, ומתקרב ל-50 אלף צפיות תוך יממה אחת בלבד.

נועה קירל – "יש בי אהבה"

מילים ולחן: דולב רם ופן חזות

אני מוכרח להודות קבל עם ועדה, שעד כה לא התחברתי לסינגלים של נועה קירל או לקליפים השערורייתיים, אולי כי הבאזז היחצני גבר על ההתמקדות במוסיקה ובריכוז בקדושת היצירה ( כמות צפיות מעולם לא עשתה עליי רושם) , אבל כששמעתי את "יש בי אהבה" החדש שלה, משהו הצליח לחלחל בי ולגעת, מדובר בזמרת פופ נהדרת, בוגרת, שבקולה שומעים את התשוקה והתאווה להצליח, "להתפוצץ" על השוק ולהוכיח שיש בה הרבה מעבר לעוד זמרת המנסה לתפוס כותרות. רם וחזות עשו פה עבודה מצוינת, תרם לכך גם העיבוד וההפקה המוסיקלית של עומרי 69 סגל.

https://www.youtube.com/watch?v=5eJqPBqkC54
שי שרעבי – מחרוזת מערבבת

שי שרעבי בעל הקול הערב לאוזן משחרר מחרוזת חפלה חדשה הכוללת לקט להיטי הנוסטלגיה הים תיכונית של הניינטיז ( "למה לא", "ראש בלטה", "חי כמו פרפר", "הלו הלו", "כמה חבל", "לשיר בקול ערב") – נחמד ועושה שמח, אבל אני קצת כועס על שרעבי: הבחור ניחן ביכולות ווקאליות מצוינות, בכשרון כתיבה ויצירה של שירים משל עצמו – אז מתי כבר יוצא אלבומו השני?
https://www.youtube.com/watch?v=Zos3pzj8nOU
חדי הקרן – "לומד ללכת"

מילים ולחן: יזהר שקדי

חדי הקרן ( יזהר שקדי ולירן קלינה) , צמד שנתוודעתי אליו רק בימים אלה, ב- "לומד ללכת" – שיר דיסקו גרוב נוסטלגי ועם זאת חדיש, המזכיר את שירי ה"דורבנים" דאז, מתוך אלבום גרובי במיוחד עליו הם עובדים בימים אלה (וזקוקים תמיכתכם בהדסטארט) – טוב באוזניים.

 

http://www.linktone.co.il/linkton.php?lt_id=Vm10ak1XUXhaSEpOVlZwUFYwVmFWVlpyVm5kVU1WWnlXa2h3VUZWVU1Eaz0rTg==&br_id=

 

23 הערות

להשאיר תגובה