מאז ומתמיד, בפנתיאון המוסיקה הישראלית, המונח "שירי ילדים" לא היה משויך באמת רק לילדים: רבים מנכסי צאן וברזל הנודעים לכולנו, יועדו דווקא לבוגרים, ויצא המקרה שגם ילדים התאהבו בשירים ואימצו אותם אליהם. כך למשל "פה קבור הכלב" של כוורת או "שני תפוחים" של צביקה פיק, "רוח רוח" של אריק אינשטיין או "בני ילד רע" מהמחזמר "בני בום".

כך להקת "אינדי ילד", החוגגת שנתיים של הופעות מוצלחות ברחבי הארץ, לקחה על עצמה את עבודת הקודש של הנחלת הקלאסיקות הנצחיות שההורים והסבים גדלו עליהם, לילדים המהווים דור העתיד של התרבות שלנו.

ברי אינדי ילד הם: מיקה שדה (שירה) , ליאור סקר (שירה וגיטרה) , ליאור עוזרי ( גיטרה בס), אסף לביא (קלידים ואקורדיון), אלעד נדב (תופים)  וגון צדוק (גיטרה חשמלית) , כשעל ההפקה המוסיקלית אמון חמי רודנר ועל הניהול האמנותי – חיים שמש.

בימים אלה יצא לחנויות אלבום הופעה חיה ל"אינדי ילד" שהוקלט בהופעה חיה במועדון הזאפה ומונה שישה עשר שירים בעיבודים מיוחדים, מפולפלים, מעניינים השומרים על משמעות וקסם המקור ועם זאת שונים ממנו. חגיגה לכל ילד וכל מי שאי פעם היה ילד (בעצם, כולנו ילדים מדי פעם) .

בין השירים באלבום ניתן למצוא את "רוח רוח", "הייתי הילד הכי קטן בכיתה", "אמת או חובה", "אדוני ראש העיר", "מכת שמש", "פה קבור הכלב", "ידידי טינטן" ועוד. רוקנרול לכל המשפחה!

הופעות קרובות:

5.12 – שבת – 12:30 –ברלה להבות חביבה

26.12- שבת- 11:00 – מרכז שטיינברג, חולון

16.1 – שבת – 13:00 – זאפה תל אביב

30.1 – שבת – 12:30 – מועדון גריי , יהוד

המלצות סינגלים:

נועם מיכאל – נסיעה ארוכה

מילים: תומר ממיה, לחן: כפיר אפשטיין, אורי מסטצ'קין

נועם מיכאל בסינגל בכורה מאלבום בכורה העתיד לראות אור השנה: רוק מחוספס ומשופשף, הקשה מעט לעיכול בהתחלה אך כשמאזינים שוב ושוב הוא מצליח לשכנע שאולי השיר לא יהפוך ללהיט רדיו, אבל ממתי להיט הוא מדד לאיכות? סקרן לשמוע עוד מנועם מיכאל.

https://www.youtube.com/watch?v=kDOCANrvF3U

שלומי אביעד – "כלום לא זז"

מילים ולחן: שלומי אביעד

שלומי אביעד בסינגל חדש ורוקיסטי במיוחד, שיר ריאלי ועצוב מעט העוסק באדם הנמצא בפרשת דרכים, מרגיש מפוספס ותקוע במקום – קליט, קצבי,מיוחד וכנה.

https://www.youtube.com/watch?v=xmdZguY4480&feature=youtu.be

תגובות

להשאיר תגובה