היא פרצה לתודעה בשיא הפריים טיים של ערוץ 2 כשהשתתפה ב”דה ווייס” , אולם אל המוסיקה נחשפה מגיל קטן ואת נעוריה בילתה בליצור שירים על הגיטרה. עתה, נטלי כחלון, משחררת סינגל בכורה – “האהבה של שנינו” שכתב גל שריג, הלחין חן הררי ועיבד והפיק מוסיקלית ראובן חיון, מתוך אלבום בכורה עליו עובדת בימים אלה.

נטלי, מתי גילית את כוחה של המוסיקה?

“גיליתי את ההשפעה של המוזיקה עוד כשהייתי ילדה,בגיל תשע עם גיטרה ביד,שליוותה אותי כשפרקתי את רגשותיי עליה, במקביל הייתי בלהקת  הילדים בעיר בה גדלתי,המוזיקה תמיד רוממה את מצב רוחי”.

על איזו מוסיקה גדלת בבית?

גדלתי על מוזיקה ישראלית,אריק איינשטיין,אתי אנקרי,שלמה ארצי,שלום חנוך ועוד.לצד סיימון וגרפונקל,ביטלס,ג׳ניס ג׳פלין וכו׳”

 במה ההשתתפות ב”דה ווייס” שינתה אותך לדעתך?

.”ההשתתפות בדה וויס חיזקה לי את הבטחון המוזיקלי בעצמי,מעין גושפנקה שהייתי צריכה,בכדיי להחליט שאני מעיזה ולא מפחדת לנסות ולגעת בחלום המוזיקלי שלי”.

 ספרי על השיר החדש – “האהבה של שנינו”..

“השיר החדש ״האהבה של שנינו״ בעל טקסט שנוגע לכל כך הרבה אנשים,בכל רגע בעולם אנשים מוצאים את עצמם מתעסקים  בשאלות ותהיות לגבי האהבה שלהם,מה הסיבה שגרמה לאהבה כל כך גדולה להסתיים .בעיקר סיפורי אהבה שתמו עם תחושה שכלום שם לא פתור”.

 היכן ניתן לראותך מופיעה?

“בימים אלו אני עובדת על הסינגל הקרוב שישוחרר בשבועות הקרובים ,אני מופיעה בעיקר בהופעות סגורות שהוזמנתי אליהם ובמקביל עובדת חעל הופעת הבכורה שלי שתתקיים באיזור מאי,תאריכים ופרטים יפורסמו ברשתות החברתיות ובעמוד הפייסבוק שלי”.

9 הערות

להשאיר תגובה