הכירו את טל גבעמיר, יוצרת וזמרת צעירה שבימים אלה חבקה סינגל חדש ושני במספר – “כל יום איתך ביחד”, שיר פופ המביע את הכמיהה והתקווה לאהבה לאין קץ.

טל, מתי החל הרומן שלך עם מוזיקה?

“הרומן שלי עם המוזיקה התחיל כשהייתי בת חמש בערך. הבמה תמיד משכה אותי והוקסמתי מכל מה שקורה עליה.לקראת ימי שישי בכל שבוע הייתי מתאמנת, מתארגנת ובונה מופע לכל המשפחה שלי. השעות האהובות עליי בשבוע היו אחרי ארוחות שישי שם כל המשפחה הייתה צופה במופע שלי”.

על איזו מוזיקה גדלת?

“בבית שבו גדלתי האזנו בעיקר לשירי ארץ ישראל הטובה, The Beatles , The Carpenters, ABBA, Joni Mitchell ועוד רבים וטובים”.

מה המוטו המוביל אותך כיוצרת וזמרת?

“ללכת אחרי הלב שלי ולא להפסיק לעשות”.

ספרי על השיר החדש “כל יום איתך ביחד”, על מה הוא מספר?

“לכל אחד זה קרה, באחד מהערבים באביב מטיילים ליד הים ורואים מרחוק זוג מבוגרים שהולכים יד ביד. המחשבה הראשונה שעוברת לנו בראש היא “ככה אנחנו רוצים להיות כשנהיה זקנים – חברים הכי טובים, יפים וצעירים בנפשנו, אוהבים עד אין קץ, בריאים ובעיקר – ביחד.”על הזוג המופלא הזה כתבתי את השיר “כל יום איתך ביחד”, הוא נכתב על החיים, על כמה חשוב להעריך ולנצור כל רגע יחד ולמסגר לנו את התמונות שיישארו בלבנו לתמיד”.


מתי אלבום? האם את מאמינה בפורמט של אלבום?

“נגעת בנקודה רגישה. אני מאמינה בעשייה. אני חושבת שעולם הפופ מדבר יותר ויותר בסינגלים.אולי כל השירים שאוציא יתאגדו לאלבום בנקודת זמן מסוימת. אני מרשה לעצמי להשקיע בכל סינגל ובעתיד הלא רחוק- אולי אצליח לדבר על כל ילדיי כמקשה אחת”.

היכן ניתן לראותך מופיעה?

“אני דואגת לעדכן כל הופעה בעמוד הפייסבוק שלי ומזמינה את כל מי שקורא את הכתבה לעקוב. אני משתפת המון בפייסבוק, אינסטגרם ויוטיוב (טל גבעמיר באנגלית או בעברית)”.

עם איזה אמן היית רוצה לבצע דואט (בארץ ובחו”ל)?

“יש כל כך הרבה. אבל אענה באופן אינטואיטיבי:בארץ- אמיר דדון.בחו”ל- ברונו מארס.יש המון אמנים מוכשרים ומוכשרות בעייני. ביקשת אחד אז אני בטוחה שאם היית פונה אלי מחר- התשובה שלי הייתה שונה”.

מה החלום הגדול שלך?

“לכבוש את העולם. והאמת היא שיש לי כל כך הרבה חלומות. אם הייתי מתעוררת בעוד שנתיים כשכל ההופעות שלי בזאפה מלאות- הגשמתי לי חלום אחד ענק”.

תגובות

להשאיר תגובה